Johnny English byl po neúspěšné akci propuštěn z MI7 a nyní žije mezi tibetskými mnichy, kde se už pátým rokem pokouší zocelit své slabiny a vyrovnat se s traumatem z profesního selhání. Z meditování ho vytrhne až rozkaz z domovské Anglie. Tajné služby potřebují Englishovu pomoc. Při mezinárodní schůzce hlav států má dojít k atentátu na čínského premiéra. A protože se šéfová MI7, Pamela Thorntonová, nemůže na nikoho spolehnout, neboť se to v jejím revíru hemží dvojitými agenty, vsadí vše na jednu kartu - na Johnnyho Englishe. Aby zajistila dodržování protokolu, Pamela přiřadí k Englishovi naprostého nováčka, agenta Tuckera. Johnny při rozplétání případu opět nadělá spoustu chyb a trablů, ale nakonec přece jen přijde na to, kdo atentát plánuje. (TV Nova)

adam9

Celkově jsem se příjemně pobavil, až jsem byl překvapen, že se mi to líbilo podstatně více jak jednička. Johny English už není takové úplné nemehlo, tupec, idiot jako v jedničce, což mi tenkrát hodně vadilo. Scéna s honěním padoucha, kdy si v klidu jede výtahem, sveze se stožárem přes střechu a nakonec vše ukončí parádním knock-outem do nepříjemných míst pro muže, byla grandiózní. Také mě více oslovila jeho nynější láska v podání Rosamund Pike a Gillian Anderson rovněž nebyla k zahození. Paralela s Bondem při zkoušení auta a různých hračiček byla taky příjemným zpestřením. Uvažoval jsem, zdali si to zaslouží hvězd pět, ale nakonec jsem se rozhodl, že přeci jen to je těsně pod vrcholem. ()

blueskin

už dlouho jsem neviděl komedii, které by se nedostávalo humoru tak zoufale, jako je tomu u tohoto sequelu. zatímco jednička byla po všech stránkách nadprůměrnou parodií na bondovky, dvojka si může o podobném hodnocení nechat jen zdát. ()

Loki_Six

Agent Two: Welcome back. How long has it been? Johnny English: Oh, I don't know, five years, three months and six days. Or something. ()

iXtr3m3

Ani o chlp lepšie ani o chlp horšie ako prvá časť. Rowan Atkinson rovnako dobrý aj keď s hlasom priemerný ako naposledy. Obsadenie opäť slušné. ()

MareT.

Ono je velice pozitivní, že oproti prvnímu dílu se změnilo minimum. To méně pozitivní je, že už to není tak vtipné. Pořád ale musím uznat, že příběh je sám o sobě zajímavý, vtipů je hodně, ale jsou malinké a některé vtipy se dokonce opakují (závěr s anglickou královnou je bohovský...) nebo jsou převzaté z předešlého dílu. Ale i přesto to nebyla ztráta času a jako příjemná komedie plní účel dobře. ()

Junglista

V téměř naprostý většině případů platí, dvojka je slabej odvar jedničky. Tady naštěstí ne, já se bavil výborně, pár záchvatů smíchu, ale nic křečovitýho. Giliian je taky jedna z těch, který s věkem zrajou jak víno, moc jí to tu sluší :-) Vtípků je akorát, vyzdvihnul bych hlavně honičku po střeše, protože ta opravdu neměla chybu. Pro mě stejně kvalitní jako jednička. ()

joshula

Hned první den a první představení. Nemohl jsem si to nechat jít. Johny opět nezklamal, opět zazářil. Jen některé skeče už jsou trochu ohrané, škoda právě toho. ()

AdamesWWE

[6/10] Návrat Atkinsona ako Johnyho Englisha sa podarilo sfilmovať dosť dobre, humoru je tu dosť, bavil som sa. Síce spravené cez kopirák prvej časti ale je to slušná zábava ktorá ma nenudila. ()

Fary

Presne jak jsem se obaval. Vsechny sceny z filmu, co za neco stoji jsou v traileru. :-/ :( Zbytek vypada jako kombinace mezi serialem Vrazdy v Midsomeru a Mission Impossible. :-/ A cinska uklizecka uz s postupem deje taky ztraci na vtipnosti... Skoda. Rowan Atkinson je jinak tradicne vyborny a vychytavek je ve filmu taky pozehnane... :) ()

dopita

Nemám rád Rowana Atkinsona když ve filmu mluví. Pokud jen dělá ksichty tak nemá chybu, ale jak otevře hubu je to v prdeli. Což je přesně tenhle případ. Film působí těžkopádným dojmem, bohužel ani není moc vtipnej a chvílema to je dokonce taková nuda, až by jeden brečel. Sice se pár světlých okamžiků najde, ale jsou to jen občasné záchvěvy, který film rozhodně nezachráněj. Stejně (ne)povedenej film jako byl první díl. ()

POciSEM

Prvni Johnnyho dobrodruzstvi mi prislo jako stokrat vylouhovanej Mr.Bean. Ted se Atkinson konecne utrhl ze retezu a rozjizdi akci ve stylu 008. Parkrat sice zabrousi na hranu trapnyho humoru ale hnedle to vytahne povedenym vtipkem zase zpatky. Bitka s matkou agentky Scullyove (jeden zaber jako by vypadl z Return of the living dead) nebo honicka s cinskym opicakem na strechach Hong Kongu je jenom zacatek ve sledu komickych uletu jaky dokaze jenom clovek s gumackyma grimasama jakym je Rowan Atkinson ()

Reckon

Johny se nám od prvního filmu změnil trošku k lepšímu a už není jen nešika Beanovského rázu, což celkovému výsledku jen pomohlo. Samozřejmě ti co milují anglický humor tak jako já, se umlatí smíchy. No a třešničkou na dortu je přenádherná čtyřicátnice "Scullyová", která úplně zastínila Rosamund Pike. (8/10) ()

J.Bourne

No těšil sem se na to. Ale posledních 15 minut sem prospal. Takže asi tak. Nevim 3 hvězdy jsou asi moc, ale zas 2 málo. U některejch scén sem se nasmál a Rowana mám prostě rád. Ale v podstatě to samý co první díl. ()

Guzmicz

Bylo to jako horská dráha. Začínalo to nahoře, pak kleslo dolů a poté opět nahoru. Musím přiznat, že jsem se místy bavil. Problém je v opakovaných vtipech. Dvojka na to trpěla stejně jako jednička. Sem tam i nějaká hláška, co se mohla pokládat za vtipnou nebo aspoň trefnou. Britský humor mám rád, ale vždy se ukáže, že má i svoji odvrácenou stranu. Stranu tak suchou, jako je Sahara. Na závěr mohu jen dodat, že film si udržuje kvalitu jedničky. Otázka zní, zdali je to dobře nebo špatně. ()

Borci z The Raid vymlátí Hollywood

31.12.2010

Znovuzrozený Johnny English

Znovuzrozený Johnny English

18.09.2010

Právě tento týden začalo ve Velké Británii natáčení špionážní komedie Johnny English Reborn, v níž se Rowan Atkinson vrací jako neohrabaný agent s povolením zabíjet záchvaty smíchu. Později se štáb… (více)