Johnny English byl po neúspěšné akci propuštěn z MI7 a nyní žije mezi tibetskými mnichy, kde se už pátým rokem pokouší zocelit své slabiny a vyrovnat se s traumatem z profesního selhání. Z meditování ho vytrhne až rozkaz z domovské Anglie. Tajné služby potřebují Englishovu pomoc. Při mezinárodní schůzce hlav států má dojít k atentátu na čínského premiéra. A protože se šéfová MI7, Pamela Thorntonová, nemůže na nikoho spolehnout, neboť se to v jejím revíru hemží dvojitými agenty, vsadí vše na jednu kartu - na Johnnyho Englishe. Aby zajistila dodržování protokolu, Pamela přiřadí k Englishovi naprostého nováčka, agenta Tuckera. Johnny při rozplétání případu opět nadělá spoustu chyb a trablů, ale nakonec přece jen přijde na to, kdo atentát plánuje. (TV Nova)

Illy

Tři a půl a v úctě k Atkinsonovi zvedám na čtyři. Příjemná komedie a dobré a nijak nepřehnané gagy. Nepopadal jsem se za panděro (ono už to skoro nejde...), ale pousmání Katipán Černázije stále umí vyvolat. ()

M1k9

Nejvíc mě pobavila scénka s matkou Pamely. I v závěru jsem si ji vychutnal. A rovněž mě dostala Gillian Anderson - úchvatná a svěží. To samé se nedá říct o recyklovaném Rowanu Atkinsonovi. 2.5/10 ()

phoorecek

Komedie která fakt pobaví, přijde mi to jako směs Policejní akademie s parodii na bondovky. Né často se u filmu směju nahlas, ale když tajný agent MI5 mlátí stříbrným podnosem anglickou královnu po hlavě tak to snad ani jinak nejde. Volba Atkinsona do hlavní role byla výborná, nedokázal bych si tam představit nikoho jiného. ()

LukyNike

Ono je těžké, aby utáhnul Rowan Atkinson celých 100 minut a dalo se na to dívat, ale myslím si, že se mu to celkem daří. K tomu mu hodně napomáhá Daniel Kaluuya. Vtipy baví, ale stále se opakují a ke konci už humor strádá, přesto jakž takž se to do průměru vleze. O nějakém kvalitním příběhu tady tento film není. ()

masiko

Rozhodne slabsi nez jednicka, ale je tam par momentu, kdy jsem vazne umiral smichy... -V cem podnikate pane Adams? -Pudovkin! -Ovsem... Ja jsem preci Adams... :D Jinak plakat na predvidatelnosti, ze zaporak je Dominik West... No co jinyho by tam asi tak hral? A to vecny srovnavani s bondovkama, English uz proste neni dobrou parodii... A co by na tech bondovkach mel asi parodovat, kdyz Craig je jako Bond parodii sam na sebe. ()

Lachvos

Ne, ne a ne. Jedno výstižné slovo a přesto jsem ho musel použít třikrát, abyste pochopili aspoň z části jak jsem byl či nebyl spokojen s tímto snímkem...Přeskakování mezi velkými gagy, situacemi stylu "oh, to je mi ale nemilá nehoda" a přístupem a lá agent 007 mě nikdy nepřitahoval a zvláště když je to děláno takto okatě, si u mě šance rozhodně nezvýší... ()

Mafyn

Pan Fazolka je prostě výjimečný člověk a Johnny English má všechny jeho atributy. Lehká komedie, která paroduje tradičního Jamese Bonda a tajné služby. Rozhodně jsem se pobavil a nemohu tvrdit, že to byl tak úplně promarněný čas. I když, každopádně bych uvítal lépe provedený dabing, nedokáži v sobě vydolovat stoprocentní filmové uspokojení. Může to ale vyplývat z mého momentálního rozpoložení….( trochu smutnej) ()

Hepy13

O hodně horší než první díl. U jedničky jsem se bavil, dvojka nenabídla moc vtipů až teda na pár vyjímek. Rowan už zkrátka není tak vtipnej. Celkově velká nuda, škoda. ()

BigMarthy

Jedna z nejlepších komedií poslední doby. Jen závod na vozíčku by měl dostat hodnocení, když ne filmové, tak sportovní:D ()

PhillM.

Čím to je, že geniální skečaři (Atkinson není ani zdaleka jenom Mr Bean) takřka vždy na plátně selžou? (Stoprocentně uspěli snad jen Pythoni.) --- Při sledování Johnny English Reborn jsem se snažil určit cílovou skupinu - a našel jsem ji, JSOU TO DĚTI (kolem deseti let). Na děti Atkinsonovy recyklované grimasy a trilionkrát viděné gagy (kopání se do rozkroku - ach, jak nápadité) může vcelku slušně zabrat (především proto, že pro ně to nové být může). Jde tedy o recyklát recyklátu, ovšem uznávám, že poctivě zpracovaný. A to je taky ten jediný důvod, proč film nenechám kroužit kolem odpadní jímky. ()

Greg25

Scénář kopírující typické scény ze "špionážních" snímků by byl v pořádku, kdyby si z nich zároveň dělal pořádnou srandu a otočil je vzhůru nohama. Jenže to se neděje, humor je naznačen, parodie je nastíněna, ale nic víc. Pár věcí je vtipných, ale ne tolik, abych si na to vzpomněla tak jako u jedničky. Není to ono, ani příběh, ani humor. Nemá to intenzitu vtipů ani tempo vyprávění jako v jedničce. Pár dobrých okamžiků, ale jako celek to zase taková zábava nebyla. Bídných 60%. ()

Flopik

Neviem podľa mňa to nieje až tak zlé ako tu píšete,práve naopak mňa to bavilo.Rowan opäť skvelý, skvelá akčná komédia.Nový partner ten sa nezaprie a humor je solídny.S nadšením by som bral ďalšieho Englisha. ()

Lilloos odpad!

Je chyba ve mně? Nevím, ale už hodně dlouho se mi nestalo, abych se u komedie ani neušklíbla, a celé to pozorovala s pokerfacem dementnějším než je ten Atkinsonův. Předvídatelnost a dokola se opakující "vtipy" by film mohl rozdávat. A co sakra měla znamenat ta čínská vraždící důchodkyně? ()

lardko

Film byl skoro stejnej jako první díl , ale první díl mi přišel komediálnější. Tenhle byl trochu nudnější , ale i tak tam bylo dost srandovních scén. ()

Vesecký

Jedna hvězdička za ten konec s britskou královnou. A ještě jsem se asi dvakrát mírně zasmál. Nejslabší Atkinson, kterého jsem viděl, naprostá slátanina bez ladu a skladu. Že jde o parodii na bondovky, to bylo zřejmé od samého začátku. Ovšem na bondovky zásadně nekoukám. Pokud se člověk oprostil od děje a čekal na něco vtipného, skoro se nedočkal. A pokud se zaměřil na děj, tak z něj nic nepochopil kromě toho, že má být zavražděn čínský premiér... Tohle se tedy nepodařilo a nelituji, že jsem na premiéře nebyl v kině. ()

nessbeal

Perfektne. Takto dobre som sa uz dlho nebavil! Niekto to vie ocenit a niekto nie, ale z mojho pohladu to nemalo chybu! Vsetky tie gagy, vychytavky a krasna Rosamund Pike :) Stoji za pozretie, stoji za tie peniaze vyhodene v kine. ()

Platom

Občas inteligentní humor, občas staré pitvoření se ala Atkinson, z kterého jsem již bohužel vyrostl. Tak jako tak, příjemná oddechová zábava, při které se člověk nejednou zasměje. Nepřináší nic nového, nic úžasného, ale zároveň není ničím tragickým. Starý dobrý průměr... ()

Borci z The Raid vymlátí Hollywood

31.12.2010

Znovuzrozený Johnny English

Znovuzrozený Johnny English

18.09.2010

Právě tento týden začalo ve Velké Británii natáčení špionážní komedie Johnny English Reborn, v níž se Rowan Atkinson vrací jako neohrabaný agent s povolením zabíjet záchvaty smíchu. Později se štáb… (více)