Johnny English byl po neúspěšné akci propuštěn z MI7 a nyní žije mezi tibetskými mnichy, kde se už pátým rokem pokouší zocelit své slabiny a vyrovnat se s traumatem z profesního selhání. Z meditování ho vytrhne až rozkaz z domovské Anglie. Tajné služby potřebují Englishovu pomoc. Při mezinárodní schůzce hlav států má dojít k atentátu na čínského premiéra. A protože se šéfová MI7, Pamela Thorntonová, nemůže na nikoho spolehnout, neboť se to v jejím revíru hemží dvojitými agenty, vsadí vše na jednu kartu - na Johnnyho Englishe. Aby zajistila dodržování protokolu, Pamela přiřadí k Englishovi naprostého nováčka, agenta Tuckera. Johnny při rozplétání případu opět nadělá spoustu chyb a trablů, ale nakonec přece jen přijde na to, kdo atentát plánuje. (TV Nova)

Wbcko

Pamatuji si, že u prvního dílu jsem se dost nasmál. Jenže to mi bylo tak třináct, takže to bylo možná spíš tím, od té doby jsem ho neviděl. Johnny English 2 je lehce nadprůměrná komedie s pár výbornými gagy, bohužel některými neustále se opakujícími vtipy a dějem průhledným jak sklo. Rowana Atkinsona mám rád a bojím se, že kdyby hrál Englishe někdo jiný, film by se smrskl na trapnou nekomedii s hodnocením kolem třiceti procent. ()

Liqid

Úspěšné pokračování legendárního prvního dílu. Atkinson nám trochu prošedivěl, ale v kombinaci s oblekem to není na škodu. Líbí se mi tento druh humoru, ale některé kousky byly opravdu primitvní např. mlácení královny. Byla tam i slušná "bondgirl" a zápletka taky ušla. Za pozornost rozhodne stojí, že English si vozí své pozadí v RR V12. ()

Georgex

Rowan Atkinson se vrací! Pro milovníky Atkinsonova hůmoru to musela být výborná zpráva, jelikož předchozí díl tohoto filmu nebyl vůbec špatný, ikdyž tento typ humoru nesedl každému. Přesně v tomto duchu se odehrává i druhý díl Johnny English se vrací. Dalo by se říci, že komu se nelíbil první díl tak se u filmu moc nenasměje. Opak, ale může být pravdou, zatímco první díl stavěl spíše na bláznivém hůmoru, tento kousek se tvárí vážněji, ale je prošpikován výborným jednoduchým anglickým humorem. Představitel Mr. Beana nehází tuny přiblblých grimas, ale snaží se působit co nejvíc nad věcí a když už hodí výraz, tak to stojí za to. Ale upřímně umíme si Atkinsona bez grimas představit? Příběh je jednoduchý, po neúspěchu v akci před několika lety byl English povolán zpět do akce. Cílem je vypátrat spiknutí vedoucí k zabití čínského premiéra. Příběh zní relativně vážně, ale nebyl by to Johnny English, kdyby to tak skutečně i bylo. Narozdíl od předchozího dílu, ale Johnny už není takové střevo, ale opravdu pochytil něco od špičkových agentů. Ve filmu ho doplňují zajimavý herci, kteří podávají solidní výkony, ale celý film tahne právě hlavní hrdina. Ve filmu nalezneme spousty vtipných gagů, které jsou rozvrženy po celé delce filmu, takže film má vyhovující tempo. Celý film také doprovází příjemná akční hudba. Celkově tedy hodnotím jako povedené pokračování, které mě ale bohužel nedokázalo tolik oslovit jako jeho předchůdce. Celkové hodnocení 65% ()

IMPAIRED

Mě se to líbilo, English se z totáního blbou z prvního dílu posunul na skutečného agenta, sice trochu zmateného ale už aspoň ví co se kolem něj děje. Honička na začátku byla naprosto super, jinak oddechovka. ()

Luksa

Johnny English se vrátil z Tibetu a s ním je zpátky i přitroublý humor utahující si z Jamese Bonda a špionážních filmů. Rowan Atkison se svými eskapády blbne přesně v duchu prvního dílu, důležité je že je to pořád velká sranda, na čas jsem se jakoby vrátil do dob Bláznivých střel a Nabitých zbraní. Musím říct, že podobné švandy už mi dost chyběly. Vždycky když na scénu nastoupí "uklízečka" a English si někoho s ní splete... je to pořád to samé, předvídatelné až hanba, tak proč se u toho tak bavím? 80% ()

Pecival

Žádný zázrak, ale neurazí. Atkinsonova komika se mi docela líbí, občas se vyskytne trapný vtípek, ale nic vysloveně co by uráželo. Přicmrndávající ženské taky slušné, poctivej průměr. ()

Hollohlaway

Oceňuju, že hlavní hrdina byl méně tupý než v prvním díle, ovšem zase mi přišlo, že to dřív víc odsejpalo. Scénář se tak nějak podivně trhal a skákal od gagu ke gagu, které celkem ušly, ale nebýt to Rowan se svou geniální mimikou, byly by vysloveně průmerné. Ale několikrát fakt zabodoval, i když to věčné pronásledování vražedné uklízečky a opakovaná záměna s někým jiným, to už mě nudilo. Ale scéna při závěrečných titulcích je naprosto geniální, povýšila celé moje hodnocení. Ve výsledku celkem milá parodie na Bonda stojící celá na talentu a mimice páně Atkinsona. ()

latvar

Spíše nuda než zábava, pobavilo jen pár tragikomických scén, ale ve větší míře převažoval suchý humor, který byl víc trapný než humorný. Pro mě slabší 3hvězdy. 45% ()

ssfan

Pokračování Johnny English: Reborn je opět příjemnou akční komedií, která velmi dobře pobaví. Plno komických a neobvyklých scén dodává filmu šmrnc a tak pokud neberete tento snímek moc vážně, jistě si ho užijete. 70% ()

MiaMoonlight

Tradičně dobrá komedie, nicméně nepřekvapilo a neodzbrojilo, tak zůstaneme u tří hvězdiček. Nejsilnější je však začátek, kdy Rowan Atkinson překonává sám sebe v klášteře mimo civilizaci. ()

tommy187

Dobrý film - no je pravda, že Atkinson je len človek a tiež strane - takže už to nie je to čo bývalo. A navyše všimli ste si, že v dvojke nespravili s Johny Englisha takého blbca ako v jednotke? Asi už Rowan nemal chuť hrať niečo úplne tupé a mizerné :). Ale bolo to aj tak famózne ..., ()

Masrii

Velmi podobné jedničce, u filmu se tedy minimálně jednou ze srdce zasmějete. Ale přece jen druhý díl už nikdy neobsahuje tu originalitu a zkrátka nikdy není dobrý jak ten první. Začátek v Tibetu mě celkem dostal, ale po jeho příjezdu do Anglie to začíná být úplně stejné jako jednička a až na pár výjimek (honička s vozíkem) už mě to ani nebavilo. Atkinson by se už měl vážně zamyslet nad nějakou vážnou rolí. 60% ()

jenik71

Pokud tohle měla být parodie na Bonda, pak se toto pokračování moc nepovedlo. Jednička se mi líbila o něco víc. Vtípky a gagy moc vtipné nejsou (tedy ne úplně všechny), avšak největší problém je, že se na Atkinsona budu stále dívat jako na nešiku Beana. Ať už bude hrát tento komik v čemkoliv, stále to pro mě bude podvědomě Mr. Bean a tohoto pocitu se neumím zbavit. Nechte připitomělého agenta Johnnyho Englishe spát, o další pokračování nějak nestojím. ()

Marty89

Velice zajímavá (a taky zábavná) parodie na Jamese Bonda. Bohužel oproti jedničce nepřináší Johnny mnoho nového, a proto zůstanu na průměrných 3*. ()

Šakalík

Tohle pokračování Englishe je řekl bych o malinko lepší než jednička, přestože se opět nejedná o nic zázračného. Rowan Atkinson už působí poněkud ošuntěle a protože je scénář docela akční, tohle spojení prostě nějak drhne. Z ostatních herců stojí za zmínku jednoznačně Gillian Anderson, která svým ledovým charisma trhá plátno na kusy a je úplně boží! Film jako takový nenabídne vlastně nic originálního, všechny vtipy se tak nějak dají očekávat anebo jsme už je někde jednou viděli, přesto i zde jsou některé momenty minimálně k pousmání (třeba zvedací židle :-)). Pokud k filmu divák přistoupí s tím, že se chce pobavit, zábavy se mu dostane, byť nijak sofistikované. Á propos, určitě si nenechte ujít výbornou kulinářskou vložku v závěrečných titulcích. :-) ()

Borci z The Raid vymlátí Hollywood

31.12.2010

Znovuzrozený Johnny English

Znovuzrozený Johnny English

18.09.2010

Právě tento týden začalo ve Velké Británii natáčení špionážní komedie Johnny English Reborn, v níž se Rowan Atkinson vrací jako neohrabaný agent s povolením zabíjet záchvaty smíchu. Později se štáb… (více)