Johnny English byl po neúspěšné akci propuštěn z MI7 a nyní žije mezi tibetskými mnichy, kde se už pátým rokem pokouší zocelit své slabiny a vyrovnat se s traumatem z profesního selhání. Z meditování ho vytrhne až rozkaz z domovské Anglie. Tajné služby potřebují Englishovu pomoc. Při mezinárodní schůzce hlav států má dojít k atentátu na čínského premiéra. A protože se šéfová MI7, Pamela Thorntonová, nemůže na nikoho spolehnout, neboť se to v jejím revíru hemží dvojitými agenty, vsadí vše na jednu kartu - na Johnnyho Englishe. Aby zajistila dodržování protokolu, Pamela přiřadí k Englishovi naprostého nováčka, agenta Tuckera. Johnny při rozplétání případu opět nadělá spoustu chyb a trablů, ale nakonec přece jen přijde na to, kdo atentát plánuje. (TV Nova)

BadAs

tak mnohem lepší než jednička,dvakrát tolik gagů a atkinsnuv nový parták černej kluk je naprosto dokonalá postavička,řeknu vám že ztačí aby se jen ukazal bez toho aniž by něco řekl a byl sem smíchy v kolenou .-D ()

Syna.1990

Jednu neúplnou hvězdičku dávám za vraždící šikmookou uklízečku, jinak film totálně o ničem. Spíš trapný než zábavný. ()

Pitryx

No, vcelku se to dalo, zpočátku jsem se i smál, ale pak to jako většinou vždy, ztratí tempo. Koukatelná komedie na nedělní podvečer, kdy se už vám nechce dívat se na něco náročnějšího. Vůbec nechápu zbytečně vystřiženou scénu vaření, která běží až v titulcích úplně na konci. ++++++;I na podruhé souhlas, jen mne to už tolik nebavilo. 9508/10121+++++ Já bych to ohodnotil skoro stejně jako první film. Opíši tedy i můj komentář. Velmi dobrá parodie, ale chybí jí takový ten zadní plán, který býval použit například při Žhavých výstřelech. Také trocha slovního humoru zde chybí. Přesto jde o velmi dobrou zábavu. Velká pochvala za závěr v horách s lanovkou. Za to jsem deset přidal. Také potěšil kousek Peer Gynta na konci filmu. ***A PŮL/7 ()

Brano

Pokračovanie už tak priemernej komédie, nemohlo dopadnúť lepšie. Strašne predvídateľný dej s otrepanými vtípkami, ktoré veľa krát vyzneli trápne. Film tak na nedeľní podvečer, keď potrebujete úplne vypnúť mozog. ()

helrohir

Hoci som dokopy nič výnimočné neočakával, aj tak som vcelku sklamaný. Prvý Johnny English je podľa mňa podarená komédia s množstvom dobrých gagov, ktorý využíva dramatickú dejovú líniu len ako doplnok. Tu je to skôr naopak, keďže väčšinu diania vo filme si uchvacuje tá "krimi" dejová línia a vtipné momenty, mnohokrát silené, sa dostávajú len do vedľajších polôh. Tretie pokračovanie by som neodmietal, ale tvorcovia by sa mali vyvarovať podobných chýb ako v tomto filme. ()

marek29

Johny English se vrací? Trapnost by se zde dala krájet..! Vtip pomalu vymizel a co v jedničce celkem bavilo, tak zde pomalu začíná nudit. Není to Mr. Bean a tak prohlubování této ságy je jako hloubení žumpy kávovou lžičkou.. Pomalé a děsně otravné. Jak řekl Isherwood MILFka Scullyová a ještě ta doktorka behaviorální psychologie jsou 2 duvody proč si projet Google s jejich obrázkama, ale bože ne pustit tento film!! >.< 2 z 5 za každou dámu jedna :) ()

JosefTomas

Kopie jedničky, vtipy ujdou a akční scény jsou zábavné, jak dokazuje jednička, bez Rowana to není ono a ten zvedá hodnocení na 60% ()

mrclTV

Keď je najvtipnejším momentom (resp. jediným) v prvých patnástich minútach názov nového sídla tajnej služby, nie je niečo v poriadku. O úroveň slabšie ako prvý film. Veľa vtipov je tak slabých, že sa ani nepousmejete, ledva situáciu zachraňuje zopár geniálnych - napríklad vtip s banánom a pištoľou alebo robenie si srandy z tajnej služby (letáčiky). Výsledna známka nemala ďaleko od jedinej hviezdičky, našťastie dobré obsadenie (keď už nič iné) a titulková scéna s varením v rytme hudby ma presvedčili, že 2* budú tak akurát. ()

LukeKiller

Fu. Fu! Jednička nebola bohviečo, ale toto... Toto je iný level trápnosti. Atkinsonove vtípky z Mr. Beana sú už ozaj vyčpelé ako rok otvorená mletá káva, dej je dementný, čo nemusí byť samozrejme zásadný problém u komédie. Ten je to, že je to otrasne nevtipné. Vtipy postavené na tom, že je Johnny debil sa omrzia asi pri otváracej scéne. To nás však čaká stále hodina a pol. Ušetrite svoj čas a pozerajte napríklad do zdi. ()

OJan

Někteří mají s tímto dílem problém, ale mi se líbí, je vtipný a hlavně to jako v případě jedničky není místy nuda. |80%| ()

Blazkowicz

Ubralo se komediálních prvků a přidalo bezhlavé akce. Výsledek je děs. Celé to na mě působí jak nějaká rychlokvaška nebo polotovar. Prostě nahážeme tam všechno možné a Atkinson to spasí ne? Částečně ano, ale tentokrát až na mlácení tácem taky nic moc. 2+* ()

ostravak30

Johnny English si i ve druhém díle udržel styl suchého britského humoru, který se dá dělat s grácií. Je to hlavně díky Rowanu Atkinsonovi, jež má bohaté zkušenosti ze seriálu Mr. Bean. Bohužel zde dostal velmi málo prostoru, který by mohl sám zužitkovat a předvést své improvizační a herecké umění v plné palbě, ale přesto se pár chvil objevilo. Škoda, že takových scén je málo a jsou brzo ustřiženy. Johnny je o kus méně zábavnější než jednička, ale pořád ještě dost na to, aby se jednalo o oddechovou a nenáročnou zábavu, která se dá kdykoli zopakovat. ()

BradleyT

Neubranim se dojmu, ze se z toho dalo vykresat mnohem ale mnohem vic. Dej je predvidatelny, ale to by ani tak nevadilo. Johnny se podoba vice Bondovi nez Beanovi a to je skoda. Rekl bych ze na DVD by to stacilo, kino z toho nic vic nevykresli. ()

kitagawa

Pan Bean to sice není, ale Rowan Atkinson je prostě vtipný i v situacích, ve kterých by byl každý jiný herec trapný a nevtipný. ()

mbrdo

Začiatok ma nejak nenadchol. Vyzeralo to, ako keby toho do filmu chceli natrepať "veľa a rýchlo". Ešte som si v duchu vravel, že viac ako 2 hviezdičky to odo mňa nedostane. Postupne to však začalo byť zaujímavé, dej sa stupňoval a Rowanove ksichty mi pripadali opäť neskutočne zábavné. Najviac sa mi páčil "súboj rúk", to som sa rehotal v kine ako malé decko :D Rád si to pozriem zas a myslím, že sa nebudem baviť o nič menej, ako prvý krát. Zaručená zábava ala Mr. Bean. ()

Borci z The Raid vymlátí Hollywood

31.12.2010

Znovuzrozený Johnny English

Znovuzrozený Johnny English

18.09.2010

Právě tento týden začalo ve Velké Británii natáčení špionážní komedie Johnny English Reborn, v níž se Rowan Atkinson vrací jako neohrabaný agent s povolením zabíjet záchvaty smíchu. Později se štáb… (více)