Šťastný Nový rok

• USA New Year's Eve (více)

O silvestrovské noci se do ulic chystají tisíce Newyorčanů, aby na Times Square přivítali společně Nový rok. Zdejší viceprezidentka Times Square Alliance Claire Morganová má jediné přání, aby tato oslava proběhla bez komplikací. V porodnici mezitím čekají dva manželské páry na narození svých potomků a pevně doufají, že právě jejich dítě se stane prvním newyorským miminkem nového roku a oni získají prémii 25 tisíc dolarů. Zcela jiné starosti má kurýr nahrávací společnosti, který musí trávit poslední den v roce v práci, zatímco jeho kamarád Randy strhává novoroční dekorace a hodlá být zalezlý doma. Když však nastoupí do výtahu se sousedkou Elise, výtah se zasekne a oni zůstanou uvězněni. Elise je zoufalá, protože spěchá do práce. Dalším zoufalcem silvestrovského večera je i asistentka z nahrávací společnosti Ingrid, kterou šéf z nepochopitelných důvodů drží v práci a nechce jí dát volno. Den zoufalců ale nekončí a osudy všech se ještě poslední den v roce mohou pořádně zamíchat. (TV Nova)

Veeria

Co vše se může stát během jediného dne? Tento hvězdně obsazený snímek je tvořen mozaikou lidských osudů, každý z příběhů poukazuje na to, že stát se může opravdu cokoliv. Potkáte někoho nového, odpustíte někomu, napravíte chyby, narodí se nový život, splníte svá předsevzetí, naplníte svůj osud. Opravdu velmi pěkný film. :) A plusové body za komediálního Zaca Efrona. :) ,,Ať je láska vaším předsevzetím." ()

O_Peki

K tomuto filmu jsem se dostal až po letech čirou náhodou a byl jsem příjemně překvapen. Plejáda amerických hvězd v několika silvestrovských příbězích. Je to hodne sladké, předvídatelné a prvoplánovité. Ale jako odpočinek po silvestrovském večeru ideální. ()

lukas11the

Nemůžu se zbavit, že se v USA rozhodnuli natočit Lásku Nebeskou po svém a místo Vánoc zvolili Silvestr. Film neurazí, ale ani nenadchne. Ale po celém tom Vánočním shonu, se dá při něm příjemně odpočinout. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Heywood

Takový slepenec málo uvěřitelných příběhů, který nakonec vyústil ve film, který jsem si podruhé už nedal. A aby chlapci byli celí natěšení na ty čtyřicátnice... inu v USA asi možná..40% ()

lapatata

Mnohem lepší než jeho předchůdce Valentine´s Day, což je do jisté míry způsobeno i tím, že divák už přesně ví, co může očekávat. Jinak prudce předvídatelné, místy velmi patetické a hlavně totálně americké. ()

kreidlp odpad!

Film není nic jiného než napodobeninou Lásky nebeské s notnou dávkou reklamy. Až na závěr, kde jsou klipy z natáčení je film absolutní propadák. ()

Sathine

Samozřejmě, sto lidí, sto názorů, ale stejně se nemůžu ubránit pocitu, jaké filmy tedy vlastně lidi chtějí?! Samozřejmě, je to pro zamilované, je to typické americké, ale blíží se přece Vánoce, tak proč nezajít na film, u kterého člověk konečně nemusí myslet, pobaví se, semtam ukápne slza a odejde z kina rád, že má někoho vedle sebe, o koho se může opřít a být rád, že s ním může také strávit Silvestra... Všichni mají ve zvyku filmy srovnávat, jelikož tento obsahuje taky plno dějových linií, tak to hned musí srovnávat s Láskou nebeskou. Ano, to byl pěkný film, ale myslím si, že v jádru tyto snímky absolutně nejsou podobné a srovnávat je naprostá blbost. Láska nebeská se mi líbila, z tohoto jsem byla nadšená. Krásné písně, New York miluju, výborná herci, výtečné srandovní situace a nad některými momenty jsem opravdu měla co dělat, ať udržím slzy. Takové emoce ve mě v poslední době moc filmů nezpůsobilo. ()

vladi3

Prekvapivo jediny pribeh, ktory uputal bol ten Efronov s Michelle Pfeiffer. Nechapem, preco Marshall opat spolupracoval s Kutcherom, je zly herec a vyzera ako bezdomovec. Halle Berry, Sarah Jessica Parker a Josh Duhamel boli dalsimi slabymi miestami... Ostatni boli priemer... Takze vdaka uz spominanej dvojici davam za *** ()

leopoldina

Chce se mi zařvat: Dost bylo romantických komedií, kde vystupuje mnoho postav a jejich příběh se nějakým způsobem prolíná s ostatními. Ano, fungovalo to u Lásky nebeské, Crash a okrajově i u Valentýna, ale zde tedy vůbec. Je to změť postav a osudů, které nejdou oboje za tak krátkou dobu a z důvodu vysoké četnosti řádně prohloubit. Proč nosí Sarah Jessica Parker celý film nemódní dřeváky, aby si mohla na konci filmu obout top střevíčky a přijet si pro svého prince, kterého viděla jednou a ještě před rokem? Proč 2 zamilovanci, kteří si před rokem řekli sbohem, jako zázrakem během jednoho dne zjistí, že k sobě bezmezně patří? A dalších klišé je tam opravdu hodně. 2 hvězdičky dávám za jedinou komickou postavu a tím je ztřeštěná kuchařka Sofia Vergara (stejně jako v Modern family je neodolatelná) a roztomilého Ashtona Kutchera s Leou Michele. Závěrečné titulky opravdu stojí za to a Michelle Pfeiffer ihned nepoznáte! ()

Vergo

Pro mě dobrý průměr. Atraktivní obsazení....wow J.B.J. vypadá čím dál tím líp:o) Postavy by potřebovaly více prostoru, ale měly na to přece jen pár hodin z konce roku, tak se vlastně stihlo,co se dalo. U mě tedy pořád vede Láska nebeská pokud jde o tématický filmek zaměřený na svátky či oslavy roku, ale to připisuji celkovému vánočnímu kouzlu;o) ()

Mort09

Film se skládá z několika linek, které se vzájemně proplétají skrz New York. Zásadním chybou, ale je velký počet příběhů. Ty jsou ztvárněny jen velice povrchně, protože na hlubší vyjádření prostě není čas. Celkovou mizérii pak podtrhují i slabé výkony hromady známých herců. Šťastný nový rok patří do kategorie filmů, které si pustíte, protože v něm je váš oblíbený herec/herečka (je velká šance, že tma bude). Zároveň ho po skončení zapomenete a budete doufat, že v roce následujícím budete podobných filmů ušetřeni. 35% ()

NeverEver

Asi nejvetsi utrpeni v kine pred Vanoci. A to moje ocekavani bylo srazeno na minimum (uz jsem videla Na sv. Valentyna). No asi maji americka studia jinou hranici vkusu nez ja. Dat dohromady tolik skvelych hercu (kteri ale nic nehraji - snad az na Michelle) a vyprodukovat slepenec o nicem, ktery stal miliony, tak to je opravdu mozne jen v Hollywoodu. Jedna * je projev vdecnosti za JBJ - Jon Bon Jovi je proste k sezrani :-) ()

lilylove

Hodně podobné romantické komedii "Na Sv.Valentýna".Ale dávám 5* protože je to úchvatný film a příběh nezačne nudit protože příběhů je tam víc a navzájem spolu ani nesouvisejí a lidé se navzájem ani neznají,je to takový pohled na to jak lidé traví Silvestra,prostě film mě nadchl.Jeden z nejlepších. ()

sitans

Dalo by se říct, že film byl o ničem a zároveň taky o všem. V závěru filmu jsem se přistihl s přihlouplým úsměvem na tváři a o to asi šlo. ()

Epco

Už predchádzajúci film G. Marshalla bol prach obyčajnou vykrádačkou geniálneho Love actually. Ale to mu bolo málo a tak vykráda sám seba. Nepochopiteľné pre mňa je však to ako sa mu do tohto filmu podarilo nalákať toľko skvelých hercov a takto ich nevyužiť. Nehovoriac o tom že emociálny vrchol filmu sa mení na brutálnu kopačku divákovi rovno do tváre, Sarah Jessica, to vážne? Garry prosím odíď do dôchodku, už včera bolo neskoro. ()

WAlienaW

Z tohto filmu mám pocit, že niekto chcel strašne natočiť americkú Lásku nebeskú (čo je krásny film), no Vianoce mu už vyfúkli Briti tak si zvolil nejaký iný sviatok. Podobne vyzeral aj film Valentine's day. Natrepať tam známych hercov, pustiť do pozadia nejaké chytľavé tóny, sem tam nejaký vtipný dialóg. No, nepodarilo sa. Nemá to už tú energiu a nejakú takú tú veľmi šťastnú prvotnú myšlienku ako Láska nebeská. Nemôžem si pomôcť, pre mňa je to úplné opičenie sa. Veľmi priemerný film s výbornými hercami, čo je asi jediná záchrana. ()

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

20.07.2016

Den matek dostane vlastní film

Den matek dostane vlastní film

02.07.2015

Garry Marshall (Pretty Woman) se na stará kolena zakoukal do ansámblových romantik. Na sv. Valentýna vydělalo 216 milionů dolarů, takže rychle přišlo pokračování Šťastný Nový rok. To ale sesbíralo … (více)

Proyasův ráj ztracený?

Proyasův ráj ztracený?