Šťastný Nový rok

• USA New Year's Eve (více)

O silvestrovské noci se do ulic chystají tisíce Newyorčanů, aby na Times Square přivítali společně Nový rok. Zdejší viceprezidentka Times Square Alliance Claire Morganová má jediné přání, aby tato oslava proběhla bez komplikací. V porodnici mezitím čekají dva manželské páry na narození svých potomků a pevně doufají, že právě jejich dítě se stane prvním newyorským miminkem nového roku a oni získají prémii 25 tisíc dolarů. Zcela jiné starosti má kurýr nahrávací společnosti, který musí trávit poslední den v roce v práci, zatímco jeho kamarád Randy strhává novoroční dekorace a hodlá být zalezlý doma. Když však nastoupí do výtahu se sousedkou Elise, výtah se zasekne a oni zůstanou uvězněni. Elise je zoufalá, protože spěchá do práce. Dalším zoufalcem silvestrovského večera je i asistentka z nahrávací společnosti Ingrid, kterou šéf z nepochopitelných důvodů drží v práci a nechce jí dát volno. Den zoufalců ale nekončí a osudy všech se ještě poslední den v roce mohou pořádně zamíchat. (TV Nova)

imaginer21

No, dobře tedy. Když už Marshall musí nutně lézt po stopách Lásky nebeské, bylo by určitě lepší, kdyby spojil síly s jejími originálními tvůrci. Spolu s hereckou plejádou, co si může dovolit, bych teprv viděl naději na plnohodnotné "pokračování". Ale to je stejná pohádka, jako byl samotný závěr New Year's Eve. Ale vem to čert. Někde v první třetině filmu jsem si uvědomil, že tohle bylo natočeno právě pro Amíky a právě pro čas svátků, takže patos je povinností a člověk si prostě jen musí vybrat, co je mu nejbližší. Bon Jovi celou pohádku obalil do líbivého zvuku a i když samo poslání oproti Lásce nebeské vyšumělo do ztracena, dívalo se na to nesmírně hezky. Tři hvězdy za celek a povinně přihazuji jednu za roztomilou a stále okouzlující Michelle Pfeiffer. ()

kikin01

V New Yorku si Nový rok opravdu užívají, a já jsem si užil hezký romantický film. Bylo mi velmi příjemné herecké obsazení, hudební doprovod, a určitě to nebudu srovnávat s Láskou nebeskou. Ale dejme si ruku na srdce, Hilary Swank je nádherná a jak se švitořila před ”kamerou” rádia:-) ()

Ajay

Již druhý film Garyho Marshalla, kde se vermomocí snaží dosáhnout úspěchu Curtisovy Lásky nebeské, a stále bez úspěchu ()

rigby

Beznadějná kopie Lásky nebeské. O to beznadějnější, oč je to zřetelnější. Prázdné, bez nápadu, bez lásky. Jen spousta reklamy a předstíraného veselí. ()

CrashONE

Tak nějak jsem si to představoval, sice na můj vkus bylo ve filmu až příliš hodně rolí, které režisér za 118 minut neměl šanci rozvést do více detailů, což je škoda ale s tím se asi mělo počítat. Zvláště u některých postav bych to uvítal, ale nedá se nic dělat. Na tak velké obsazení, vzniknul zajímavý film. ()

fafejt001

NĚJAK JSEM TO NEPOCHOPIL . BEZ HLUBŠÍHO PONORU NA VĚC . NĚKDO TO SROVNÁVÁ S LÁSKOU NEBESKOU , TO SNAD NÉÉÉÉÉÉÉ. MOŽNÁ JEN VTIPKOVAL . NO JEDINĚ TAK . ()

Stuck

uznávám je to hodně naleštěné a těch známých herců. Ale příběhy se začínají naplňovat no a ke konci roku na Vás vždy trochu padne ta naděje do budoucna..takže slevíte z nároků a dáte 4 hvězdičky ()

mseet

Romantická slabota, jejíž úroveň je přímo úměrná afektovanosti Zaca Efrona a Bon Joviho neherectví. Ačkoli se děj stále nesmyslně točí kolem jedné velké koule, New Year's Eve žádné "koule" nemá. 40% ()

HouseFan

Toto dílo je vytvořeno skupinou známou díky předešlému výtvoru Na sv. Valentýna. Styl tohoto týmu poznáte na první pohled = opět pojednává o jedné z největších, nejkomerčnějších a nejznámějších oslav roku. Herecké seskupení nejen že je skoro stejné, navíc je zde nashromážděno množství slavných herců. Ti jsou vám v první půli filmu dávkováni postupně a je to velice příjemné, neboť vás pořád něco překvapuje a s radostí očekáváte další slavnou tvář. To alespoň trochu přebíjí otřepanost prvních asi 15 minut, kde se s obrovským množstvím postav musíte postupně seznámit a dozvědět se, jaký je jejich příběh, který vás poté bude celých 113 minut provázet. Po přechodu do druhé části filmu už jen čekáte a probíráte se společně s postavami jejich cestou za touženým koncem. Naštěstí rozuzlení přichází včas… Navíc tvůrci občas proloží děj malinkým překvapením, které vás rozhodně potěší a přesvědčí vás, abyste film dokoukali do “šťastného” konce, kdy do sebe všechno hezky zapadne. A konec tohoto snímku je pro všechny naprosto neočekávaný a překvapující. Závěrečné scény totiž dokázaly zmírnit původní nezáživnost druhé části a jakousi otřepanost první čtvrtiny snímku. Naprosto velkolepé, uvolněné a krásné… ()

tomino28

Během vánočního období má celá řada filmů za cíl zasáhnout diváka v jeho "slabší chvilce", kdy se i ten největší kritik a pesimista dojímá kvůli každé blbosti. Přesně o to se snaží i Šťastný Nový rok. A já jsem si nemohl pomoct, ale na mě tato mozaika příběhů působila spíše kýčovitě až prvoplánově. Navíc mi přišlo, že inspirace dokonalou Láskou nebeskou je přímo evidentní. Ovšem když dva dělají totéž, není to totéž, a v tomto případě Amíci britskou jízdu jednoduše nestíhají. Zatímco z Love actually se dávno stala vánoční klasika, New Year's Eve zůstane spíše jednorázovou záležitostí, alespoň z mého pohledu. ()

bonovox

Prekvapivo nevýrazná mozaika rôznych ľudských osudov, ktoré sa preptetajú silvestrovskou nocou. Plejáda známych hercov film nezachraňuje, pretože slabý scenár a vyvrcholenie niektorých osudov je až príliš vycucané z prsta. ()

kolodej1

romantická koláž příběhů v jednom z magických dnů, tedy na Silvestra v jednom z nejmagičtějších míst planety, tedy z centra New Yorku. Mě osobně se film líbil od samého začátku, na druhou stranu je pravda, že těch mikropříběhů mohlo být o trochu méně a mohlo to pak vyznít ještě lépe, příběhy by byly silnější a možná pak i na pět hvězd. I tak jsem se ovšem dobře bavil a za čas se zase rád podívám, taková všeobjímající atmosféra snímku se mi líbila ()

Sever

Je to super film na večer, který si jednou za čas pustit(jednou za čas čti jednou za pár let). Dalo přesně co mělo. Proč každý musí srovnávat? To se na to nemůžete podívat jako na normalní film? Pak tu číst vyplody, na LN to nemá, každý ví co se stane, jak to skončí. Probůh kolik těch filmů je, že to někdo neví před koncem? Já se bavil velmi dobře. KOnec byl fajn, proto se na takový film podívám. Je to stejně klišovité jako Láska nebeská a podobné filmy. U jednoho to nevadí a u druhého ano? Vtipálci :) ()

punco

Príjemný film na zimný podvečer s partnerkou alebo dobrou partiou a fľašou šampanského. Správne odľahčené so skvelým obsadením, neurazí to určite nikoho aj keď od začiatku je jasná cieľová skupina diváka. ()

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

20.07.2016

Den matek dostane vlastní film

Den matek dostane vlastní film

02.07.2015

Garry Marshall (Pretty Woman) se na stará kolena zakoukal do ansámblových romantik. Na sv. Valentýna vydělalo 216 milionů dolarů, takže rychle přišlo pokračování Šťastný Nový rok. To ale sesbíralo … (více)

Proyasův ráj ztracený?

Proyasův ráj ztracený?