Deník doktorky (TV seriál)

• Německo

Doctor's Diary - Männer sind die beste Medizin

• Rakousko

Doctor's Diary - Männer sind die beste Medizin

Komedie

Německo / Rakousko, 2008 - 2011, 18 h 32 min (Minutáž: 24x44 min)

Bora Dagtekin

Diana Amft, Peter Prager, Florian David Fitz, Kai Schumann, Annette Strasser, Zsa Zsa Inci Bürkle, Ursela Monn, Julia Koschitz, Elyas M'Barek, Steffen Groth, Bo Hansen, Adele Neuhauser, Paula Schramm, Cristina do Rego, Sonja Gerhardt, Frederick Lau, Maria Ehrich, Melika Foroutan, Tobias Oertel, Anja Knauer, Anna Hausburg, Hannes Wegener, Simon Verhoeven, Miguel Herz-Kestranek, Ulrike C. Tscharre, Pegah Ferydoni, Fritz Roth, Ludwig Blochberger, Johannes Allmayer, Stephan Grossmann, Anna Stieblich, Laura Osswald, Isabell Polak, Arnel Taci, Lucas Reiber, Heiko Pinkowski, Philipp Sonntag, Rosa Enskat, Ralph Kretschmar, Johannes Suhm, Robert Schupp, Katharina Kaali, Irene Rindje, Franziska Traub, Margret Völker, Daniel Zillmann, Nikola Kastner, Hannah Schröder, Kida Khodr Ramadan, Marc Benjamin Puch, Manuela Wisbeck, Annika Ernst, Ferdinand Lehmann, Sebastian Schwab, Martina Eitner-Acheampong, Bärbel Stolz, Dominic Boeer, Lukas Schust, Carolin Spieß, Nina Vorbrodt, Eva Mannschott, Mirco Reseg, Doris Kunstmann, Tom Jahn, Talin Lopez, Anja Franke, Hans-Henning Stober, Us Conradi, Elisabeth Baulitz, Marko Bräutigam, Ingrid van Bergen, Alina Ben Larbi, Thomas Fränzel, Christoph Glaubacker, Fabian Oscar Wien, Hans Klima, Marie-Ernestine Worch, Günther Jauch, Nadja Petri, Amina Merai, Maja Maneiro, Alexander Lutz, Achim Hübner, Christoph Bicker, Andre Fahning, Beatrice Kramm, Mina Tander, Christoph Hagen Dittmann, Aaron Hildebrand, Steve Windolf, Tanja Wenzel, John Friedmann, Valerie Niehaus, Nora Tschirner, Xaver Hutter, Winnie Böwe, Max Gertsch, Vincent Krüger, Bernd Stegemann, Irm Hermann, Christian Näthe

Příjemná oddychovka, kde se člověk zasměje nad trampotami sympatické Grétky a fandí jí, aby se dala konečně dohromady s tím jejím jediným, kterého by ovšem zároveň často nejraději nakopala do spodní části zad. Mé sympatie k tomuto seriálu jsou o to větší, že hrdinka není žádná hollywoodská kráska (ani pánové, přestože jsou to sympaťáci, nejsou zrovna krasavci z katalogu...), ale úplně normální ženská :-)(11.1.2012)

• Jitomirka

První série ještě ušla, pobavila, ale s tou druhou už to jde z kopce. Děj je za vlasy přitažený, postavy nesympatické, hlavní hrdinka Grétka se chová jako hysterka a i přesto nemá o nápadníky nouzi. A nemůžu si pomoct, ale na to, že Grétka s Markem tvoří ústřední dvojici, tak se k sobě vůbec nehodí. Ale na Floriana Davida Fitze se aspoň hezky dívá!(23.11.2014)

Takový roztomile ujetý romantický seriál. Když se řekne německá romantická produkce okamžitě si představím tu strašnou nekonečnou limonádu Sturm der Liebe, takže jsem byla ze začátku skeptická, ale asi po deseti minutách, kdy jsem se smála v kuse, tak mě to přešlo. Rozhodně to není žádné světové veledílo, ale jako odpočinkový seriál po náročném dni je to to pravé ořechové. Ano je předem jasné jak to dopadne, ale ty postavy jsou tak parádně napsány, že si je člověk nemůže nezamilovat. Navíc postava Grétky se svým věčným bojem s kilem navíc a problémy se sebedůvěrou je mnohem sympatičtější než ty fyzicky dokonalé kreatury z mnohých romantických seriálů americké produkce. A co si budeme povídat, Florian David Fitz je snem mnohých dam/slečen/matek/dcer/...Za mě 9/10.(21.11.2013)

Tento seriál mi přijde výjimečně dobrý a vtipný, ani na chvíli jsem se nenudila, znovu a znovu jsem byla mile překvapena skvělými dialogy. Líbilo se mi, že koukám na normální lidi, jeden obtloustlý, druhý pihatý, třetí s velkým zadkem. Konečně žádná plastika, retuše, kde všichni vypadají stejně dokonale, až je to nudné a chce se mi z toho spát a nějak do toho rejpnout, abych jim to pomačkala.(21.7.2013)

Muži jsou ta nejlepší medicína! Pravda podtitulek jak pro Modrou ústřici, ale seriál sám o sobě skrývá netušený potenciál! První série je taková ode zdi ke zdi ale sotva překoná pubertu a dostane se do dvojky je to už úplne jiná káva! Je to vtipný a dobře natočeny seriál s občasným humorem řekl bych mimo záměry tvůrců Haha ne mozek opravdu nevypadá jako najemno namletá paštika;-))) ale stejně mi teď tak nějak doktorka Haasová s Mayerem chybí!(7.11.2013)