draggo

Po prvním díle hodnotím celkem pozitivně. Chválím výběr poroty, Jan Kraus je příjemně vtipný, Jaro Slavik to bete zase z toho profesionálního hlediska a Lucku Bílou mám prostě rád :) Moderátorské duo též příjemně překvapilo, jsou celkem vtipní a společně s porotou působí jako takový "svěží vánek" mezi všemi těmi Superstar, Xfactor, Talentmania atd, kde se střídá furt stejná parta ( a zvlášť ten idiot Mareš). Co se talentů týče tak pár se mi jich opravdu líbilo - ten iluzionista co předváděl jak si řeže jazyk vede, dál se mi líbila ta holka co dělala krasojízdu na kole a zpívající sestřičky na závěr. Jiná vystoupení pobavila (baby rap), další znechutila (ten žrout). //EDIT 5.9: No psal jsem že další díl si ujít nenechám, ale nakonec zvítězila lenost jít o patro níže a zapnout televizi. Každopádně pokud máte rádi soutěže typu Superstar, Xfaktor atd, tak je ČS má talent dobrou volbou. /viděno v TV: 75% a 4*/ ()

zdepapepa

Zavedený formát nezklamal. Tedy abych to uvedl na pravou míru - Prima nezklamala, protože už před lety to bylo naopak - Nova s velkým "haló" přitáhla Velkého Bratra a Prima kontrovala obdobnou reality show VyVolení. Ač nadcházející ročníky neměly směrodatnou sledovanost, zde Prima jasně uhájila svou vedoucí pozici coby nejlepší inteligentně-komerční televize. Teď se role obrátily a Prima opět prokázala, kdo je lepší. Ano, Nova má (z pohledu nemainstreamového diváka) handicap formou úděsných bavičů Trošky, Mareše a Šeredové a to je ještě víc nudné v kontrastu ostříleného Krause nebo dvojice Prachař-Rausch. Souběžně s mým komentářem vyšel na Novinkách článek (zřejmě propaganda Novy) http://www.novinky.cz/kultura/209964-cesko-slovensko-sice-ma-talent-ale-moc-prekvapeni-se-nekonalo.html Očividně zklamaná z přebytku hudebních čísel. Co asi čekali, když v Americe i Británii bylo to samé? Copak někdo chce, aby se vytratilo klasické "Co čech, to muzikant." ? Chválím nejen úspěšné okopírování světového formátu (VČETNĚ srandistické dvojice v zákulisí) ale i výběr čísel, který jen v prvním díle obsáhl vše od hvězdné pěchoty (a nejen pěvecké) po úspěšné lidi ve všemožných oborech, kde se hraje na styl a skóre za triky. A už jen za ty metalové děti hvězda vzhůru. ()

Krt.Ek

Pro mě lepší než konkurenční show. ČST začalo dobře a zajímavě. Nova jim hodně pomohla, začali totiž svou prezentaci. Talent už od začátku jel podle celosvětového scénáře a lidé se radši podívali na ukázky nějakých nových talentů než na ohňovou show s ukázkami toho co je teprve čeká. ČST měl snadnější pravidla než Talentmánia, moderátoři byli celkem neznámí a divácky atraktivnější, porota byla lidem sympatická. Ale Bílá mě strašně iritovala zdálo se mi, že mění názory podle svých kolegů. Tehdy jsem uvažoval o 4 hvězdičkách. Potom se, ale producenti nebo nějací šéfové z Primy zbláznili.Začali to rvát do emoci,to mě na všech talentových show pekelně štve. Začali využívat menší psychické odolnosti Mariána Zázrívého. Neustále se ho ptali jak se cítí. Potom se začal řešit malý František z dětského domova. Ano, uměl hodně dobře tančit, ale neubráním se dojmu, že byl využít a vrácen jen díky tomu, aby zvýšil sledovanost. Ale i přesto děkují. Hlavně za to, že se objevil Richard Nedvěd. Geniální kouzelník-trapnomág. 65% ()

zlabus

Hodnotit nebudu, ale za jeden viděný díl (myslím, že byl v pořadí třetí) veliký palec nahoru. Ve srovnání s nováckou Talentmánií jasně a s přehledem několik koňských délek vítězí Prima. Myslím, že na nově se už teď múžou zlehka obávat podobného průseru, jakým byl Big Brother. Prima pořad koncipovala šíleně svěže, využila neokoukaných moderátorů, zábavné poroty a HLAVNĚ (narozdíl od novy) se nesnaží útočit na slzné kanálky televizních diváků (ještě jednou uvidím plakat Trošku tak budu zvracet ), nebo aspoň zatím ne. Za to veliké díky. Každopádně jsem zvědav, jak to půjde dál. ()

SaNcHeZ_cz

Zábavnější než konkurenční kopie, avšak stále jen průměrný český port ještě obyčejnější americké reality show ()

agentmiky

Tomuto pořadu bych dal normálně asi jednu hvězdu,možná i odpad.Tři hvězdy dávám podle mě za ,,nejlepšího'',,nejvtipnějšího'' a asi i soutěžícího,který umí ,,nejlépe'' zpívat a má ,,výborné'' argumenty.Tím soutěžícím je pan Jozef Pátrovič.Hodnocení:60% ()

Popluh

Dovolím si zatím zhodnotit úvodní show, která mě příjemně překvapila. Super neotřelé moderátorské duo, dost možná nejlépe složená porota a hlavně výběr zajímavých lidí v přenosu. Bylo by to spíše na 3*, ale během pořadu jsem párkrát pro porovnání přepnul na konkurenční nováckou Talentmánii a to co jsem tam viděl mě definitivně utvrdilo v tom, že Prima předvedla silný nadprůměr na poli televizní zábavy. ()

Laxik

65% Možná i víc, možná i míň, ale narozdíl od Talentmánie tohle nemá Mareše a má to styl a nenucenost. Ve zkratce - nemá to Marše. Ale poslouchal jsem to jen jedním uchem a sledoval polovinou oka, při 100% pozornosti bych nejspíš z hodnocení hodně slevil... no uvidíme. ()

Jillen

Ocenit by se měl každý talent...a asi to nejde jinak, než přes masy lidí, ale mě to prostě nebaví...jo a Bílá by měla dostat klíček na pusinku a pytel přes hlavu...ty její výlevy a xichty... ()

Orlau32

Myslím, že PRIMA tímto pořadem dala NOVĚ "na frak". Moderátoři nic moc, ale komise ve složení Jan KRAUS, Lucie BÍLÁ a Jaro SLAVÍK to vedou slušně, na úrovni a hlavně neponižují nejapnými poznámkami soutěžíci. ()

gogos

Máte už dost všech superstar, x-faktorů a mareše? Tak právě pro vás je ČS má talent... Po dlouhý době dobrá a vtipná show ()

SarumanKo

Talenty máme v Česku i na Slovensku úžasné, tie nehodnotím ani v rámci Česko Slovensko má talent, ani v rámci konkurencie (sračková Talentmánia). JOJka sa síce nezachovala pekne, keď Markíze prebrala najdojnejšiu kravičku, ale v ich spracovaní má tá súťaž stále akú-takú dušu i grády. Zbavili sa "vyžitého kata" Haberu, arogantnej Banášovej a zobrali si iba to najlepšie - trefného Krausa. K nemu pridali inteligentnú a roztomilú Bílú a skutočného kata Slávika, zachovali klasické proporcie "...got talent" programov a vytreli si s megatrápnou Talentmániou riť. V rámci našej produkcie slušná televízna zábava. (60%) ()

Bat55

Popravde, mňa to celkom bavilo. Nemám rád, ak sa tu na čsfd hodnotia TV relácie, podľa mňa by tu nemali čo robiť, ale čo už. Jedna z tých lepších zábavných relácií, hlavne dobre vybraná porota a zaujimaví súťažiaci pobavili. ()

Dr. Hawkeye

Nemám moc rád všelijaké talentové soutěže - od zapomenutých skvostů "Carusošou", "Doremi", přes všechny řady "Superstar" (už ani nevím kolik jich bylo - a schválně - vzpomenete si na všechny vítěze?), ale tady se Primě dařilo. Dynamické, akční a po všech stránkách profesionálně zvládnuté - od výborně vybrané poroty, po skvělou moderátorskou dvojici, která umí. ()

kajas

V neděli večer jsem nepřepínala a vyhrála u mě Nova. Druhý den (30.8.2010) jsem ale díky internetu měla možnost vidět konkurenční pořad a vítězem na plné čáře je u mě televize Prima. Výborná porota a hlavně fantastičtí moderátoři udělali své. Paráda. S vítězi celé show jsem spokojená, ač jsem takový výsledek nečekala. ()

Colonist

V současné době televizi moc nesleduji, mám ji zapnutou jen jako kulisu a občas na něco hodím oko. Když jsem měl v onen nedělní večer jako kulisu Novu a začínala Talentmania, po pár minutách jsem musel přepínat, to, co se dělo na obrazovce bylo nepopsatelně trapné (viz můj komentář Talentmanii). No a ze zvědavosti jsem to přepnul na Primu. Já sice nejsem příznivcem tohoto druhu reality show, ale zajímalo by mě, jak to teda vypadá na té Primě, když na Nově je to taková hrůza. No a ČSMT mě docela příjemně překvapilo. Vyvolení nebo BigBrother, mezi nimi nedělám žádný rozdíl, obojí bylo pro mě vždycky odpad, ČSMT se však dá překvapivě sledovat. Dobře zvolená porota, slušná moderátorská dvojice (která se jen musí ještě pořádně sehrát), zajímaví soutěžící a hlavně je to soutěž podle originální licence, žádná trapná kopie. I po další neděle raději zvolím jako kulisu Primu, ta tentokrát Nově vážně nakopala zadnici. Nedělám to rád, jak už jsem říkal, nefandím těmto pořadům, ale musím mu dát pěkné hodnocení. Zaslouží si to. ()