jonyyy

Docela se divím, že v našich malých národech je spousta lidí s nevšedními talenty. Trochu jsem se bál, že bude samý zpěvák a tančník. Bílá a ten Slovák v porotě fajn. A Kraus ještě o třídu nad nima. Nikdo jiný neumí prohodit buranskou poznámku tak inteligentním způsobem, aby neurazil. Takže myslím, že se Got talent celkem vydařil i když na americký a hlavě britský to nemá. No a srovnání Nova - Prima je myslím dost jasné - hlavně tady na CSFD. 60% ()

SOLOM.

Podobné soutěže mě moc neberou, ale viděl jsem asi dva-tři semifinálové večery a musím říct, že skupina Mako!Mako mě docela zaujala. Jinak je to ovšem docela nuda. Z poroty je dobrý Kraus (občas má dobré hlody), ale jinak mi přijdou, že jsou na ně moc měcí. ()

Fevas

Je to lepší než Talentmánie? Určitě. Dokáže se to aspoň trochu vyrovnat originálu? To už moc ne. Takže když si to shrneme, první řada byla úžasná, nemohla bych si stěžovat. Ale v druhé řadě se něco změnilo... a to něco mi tam hrozně vadilo a pokud se to objeví v třetí řadě, vadit mi to pořád bude ale tentokrát i možná víc. 53% zaslouženě ()

prome

Lepší jak Talentmania, která běží na TV Nova, ale komentář se hodí stejný. Můj pohled na televizní zábavu se značně liší. Dvě hvězdičky dávám kvůli tomu, že Talentmanii jsem dal jednu. ()

Katullka

Musím dát poměrně vyšší hodnocení naproti konkurenční novácké Talentmanii. Nejen, že na nás nekouká okoukaný Mareš a je zde obměněn starým dobrým Rauschem a relativně novou tváří Jakubem Prachařem, ale hlavně se nesnaží udělat z člověka jen z principu tvora hloupého a má tento pořad alespoň nějakou důstojnost. Je pravda, že plačící Bílá není výhra, natož tak relativně arogantní Kraus, ale stále to má na vrh než už zmíněná capina. Že by to však byl pořad, který mám zapsán v denním programu, to tak opravdu není. ()

Handle

Na britskou verzi to asi nemá, přesto musím říct, že Tv Prima si s tím pohrála velmi dobře, úroveň tam je vidět! Porota se mi také velmi líbí - neuráží, je vtipná, to samé moderátorské duo. Sleduji to, i když nemůžu říct, že bych z toho zase vstával ze židle, někdy více zábavné, někdy méně. Myslím, že 3* jsou akorát.. ()

Pepy

Konečně pořádný pořad, na který stojí se na to dívat. Nova by se měla konečně probrat a přestat dělat, takové stupidní pořady. Chtěly to dohnat Talentmanii, ale to byla chyba. Takovou volovinu s ještě tak blbější porotou, no... Prostě tohle je pořad, u kterého se aspoň pobavím. ()

6thSun

Jedna hvězda navíc je pro Krause, protože Kraus je moje hvězda...takže zároveň doufám, že moc dobře věděl, co dělá, když se nechal do týhle patosový popkultury uvrtat. ()

PROROK14

Ozaj sa je na čo pozerať a dá sa dobre aj zasmiať. Na rozdiel od talentmánie je to prehľadne zostrihané a nemajú v tom chaos. ()

maseer2

vcelku zábavný pořad s vtipnou porotou i moderátory, který suverénně ukazuje záda své novácké obdobě.. když o něj zavadím, rád se podívám :) ()

BoPo

Ako u všetkých súťaží tohto typu je najlepšou fázou tá úvodná a nie finále. Prichádzajú ľudia o ktorých nič neviete, neviete čo čakať a môžu ohúriť, alebo pobaviť svojou trápnosťou. Druhé a neviem aké kolo je už len opakovaním toho istého bez spomínaného efektu prekvapenia. Najviac mi vždy vadilo to, že sa to volá Česko Slovensko má talent a chodili tam uzbekistánskí žongléri a spol. ()

BigDeal

Pre mňa šok. Šok v tom, že sa práve na obrazovkách Primy a Jojky objavil nádejný projekt, ktorý nebol nimi pochovaný. Tieto televízie sa totiž nechali inšpirovať (znamená celé to prevzali) veľmi populárnou a podľa mňa najkvalitnejšou TV Show zo všetkých celosvetových programov o talentoch- Britain's Got Talent ;či už je tu spoločná dvojica zladených moderátorov (veľký to pokrok- doteraz som mal pocit, že nutnosť mať na poste moderátora ženu i muža je nejakým spôsobom zakotvené v slovenskej ústave), technické spracovanie jednotlivých príbehov súťažiacich, alebo sympatická porota zložená z "typov", ktorí týmito "typmi" sú a nemusia sa na nič hrať (o tom, že Lucka Bílá je naozaj jedna maximálne citlivá a priateľská osoba, som sa presvedčil aj na tohtoročnom Červeníckom festivale). Celý úvodný diel potom pôsobil veľkolepo, dal najavo, že nás čaká čosi epické a mal úroveň. Zatiaľ ešte nehodnotím, ale je to na veľmi dobrej ceste k slušnému hodnoteniu. Po skončení show: Kvalitu si talent udržal. Krajšie tri hviezdičky, alebo 70%. ()

Agatha

Nečekal jsem zázrak a ani to, že u toho vydržim sedět až do konce. Už jen to se odráží na hodnocení, které je sice předčasné, ale v porovnání s nováckou napodobeninou (viděl jsem pár minut a stačilo mi to) je myslím objektivní. Souhlasím s ostatními: moderátoři neokoukaní, porotci sympatičtí, talenti sice nic moc, ale kdo by čekal v "1. díle" zázraky:-) Pokud s tím nebudou otravovat moc často, tak se rád podívám a zasměju. Dodatek (24.10.2010): Tak mě to pomalu ale jistě přestává bavit a dávám přednost vraždám s Bohdalkou na ČT1. Po několika semifinálových dílech snižuji hodnocení na 3* a dál si už nebudu kazit dobrý dojem z počáteční fáze soutěže. ()

Ouwen

Sebig má pravdu, proč soupeřejí dva kanály jakej má lepší talent ?? Porč to vůbec vymýšlíme, musíme se pořád opičit po ostatních zemí ? Nemůžem být jednou samostatný ? ()

moviesfan

Vždycky mě baví, že nějací lidé tuhle soutěž neviděli nebo jí zaškatulkují úplně nevhodně a dají tomu odpad! Že by chtěli být "in"? Já naopak jsem spokojen. Britská verze se mi líbila a Prima obstála velmi dobře. Porota je super - Bílá je úžasná, o Krausovi mluvit nemusím. Konečně jsem se dočkal nové moderátorské krve. Hlavní je ale to, že v první části nějací talenti byli, antitalenti zas na druhou stranu pobavili. Účel to splnilo, tak co vlastně chcete (ne všichni)? ()

Marek1991

Talentové súťaže na Slovensku, ako aj v iných krajinách len zneužívajú súťažiacich, občas však vedia urobiť krátkodobú šou a z bežných ľudí "celebrity". Tu mi moderátori prišli trápne, tak isto aj porota, akurát réžia a súťažiaci to zachraňovali. ()

PauloZ

Stejně jako v případě první SuperStar, pořad, který přijít musel, bylo to něco nového a rozhodně se na to dalo dívat. Jako plus beru mix žánrů, ne jenom zpívání. Tudíž ta zábava byla v některých případech opravdu povedená. Navíc tu máme nové uvaděčské duo, které svým sehráním a kvalitním přístupem nechává zapomenout na Mareše. Oni mě vyloženě baví a cítím v nich ten správný světový emerikn fíling. V porotě mě jenom vyloženě sral namachrovaný "Gay porňas a umím sto tisíc jazyků a všady sem byl" Slávik. ()