Paranormal Activity 3

• USA Paranormal Activity 3 (více)

I kvůli maximálnímu požitku z filmu zůstává jeho příběh úzkostlivě střežen. Prozradit lze snad jen to, že v něm znovu vystupují hrdinky předchozích dvou dílů, paranormálními aktivitami pronásledované sestry Katie a Kristi, s nimiž se vrátíme ke kořenům zla, do časů jejich dětství, kdy se rády vzájemně strašily a hrály si na vyvolávání duchů, až se jim to jako bumerang začalo vracet. Připravte se na intenzivní filmový zážitek, který nenechá nikoho chladným. Snad kromě hrdinů filmu, kteří se s paranormálními aktivitami setkají na vlastní kůži. Vy ostatní toto setkání možná přežijete. (Bontonfilm)

Hamaradža

Zatiaľ čo jednotka, dvojka boli akýmsi rozohrievaním a príjemným stupňovaním atmosféry, z trojky (hlavne po konci) som mal pocit, že (Nerád kopírujem, ale veta od J*A*S*M plne vystihuje moje pocity s filmu) v tom dome je FAKT KURVA VEĽKÉ ZLO... Autori tu už skutočne hrali na nervy, i keď som mal miestami pocit, že film si pripadá inteligentnejší ako v skutočnosti je. :) Aj tak ale musím dať palec hore. :) ()

dom156

Tento díl byl určitě nejlepší z těch třech co jsme viděl. Ale i tak to stačí jen na 3 hvězdy. Ano bylo tam méně nudy než v předchozích dílech. Bylo tam i více lekaček a i atmosféra se o chlup zlepšila, ale pomalu se přestávám orientovat v té časové ose. A už mi přijde velmi otravné to trapné číslování nocí a prvních 30 minut nudy (to bylo u všech třech dílů) Kdybych zatím ohodnotil všechny tři díly tento byl nejlepší a už bych také žádné další nenatáčel a šup máme tu 4 pak 5 a tenhle rok bude další díl. Proč jako, už vyčerpali všechny pitomé nápady a ted mohou vytáhnout pouze ještě více pitomější. ()

AlistairMir

Už první díl mě nebavil ani trochu a k té jedné hvězdě mě donutil jen obdiv ke tvůrcům, že na tom tak vydělali. Tento film je lepší - neusnul jsem u něj. Ale na dvě hvězdy nemá ani omylem. První hodinu se neděje skoro nic, pak se děje něco hodně málo a pak je konec. Postavy jsou veskrz lehce postižené (chlap co ví, že mu straší v baráku a nikomu z rodiny to nechce říct u mě osobně vede, ale jeho manželka nebyla o moc lepší) . Veškeré lekačky určitě byly tak děsivé, že se tvůrci rozhodli je z filmu asi vystříhat, protože jinak si nedovedu vysvětlit proč jsem se nelekl ani jednou a atmosféra ta ukázala, že má charakter a dala svou nepřítomností jasně najevo, že s touhle "hororovou" sérií nechce mít nic společnýho. ()

Pirabin

Duch působil jako nejmenovaný popový zpěvák co nemůže najít koupelnu a je na tripu, furt bloumal po domě,a jednou za čas zapnul fén..... ()

j.bena

Tak tohle není můj žánr. Ve filmu se nic neděje, jsou tam pulhodinová hluchá místa, u kterých jsem za tenhle film asi 3x usnula. Taková záhada Blair witch, ale v domě. ()

berusche odpad!

Když si někdo nechá otevřené dveře a na druhé straně baráku okno, je logické, že se mu ty dveře zavřou. Stejně tak, prasknuté žárovky mají obvykle za příčinu přetěžování sítě. To vím i já, a to jsem ženská. Ty bububu záběry, které se táhnou už od jedničky, vůbec nejsou bububu, ale spíš stojí za starou bačkoru, neb poměrně zlaté pořekadlo říká, čeho je moc toho je příliš, nebo dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Tvůrci se toho raději měli držet. Nehrozilo by pak, že vytvoří film o ničem, kde koukáte tak akorát na to, jak má nějaká rodina doma spoustu kamer. Pak se k tomu hodí pár vytažení z postele a s odpuštěním s*ačka je na světě. No a ten závěr??? Ten tomu teda nasadil korunu. Ale tak akorát korunu nelogičnosti. ()

honajz2

Dopřejte si radost! Stáhněte si tento film a pose*te se nudou! Také dávejte bacha na své dětičky, co když mají imaginárního kamaráda! To není nemoc, to je paranormální aktivita! A hlavně tu aktivitu neštvěte, co když začne ovládat vaše děti! A hlavně bacha na svoji rodinu, co když v tom taky jede? ()

Antabelus

Čtyři hvězdy nedávám přímo tomuto filmu, ale prostřednictvím něj hodnotím celou trilogii, kterou právě tento díl posunul na úplně jinou úroveň. Paranormal Activity se najednou jeví jako propracovaná a špičková podívaná, která rozhodně má co nabídnout. Trojka byla pro mě divácky nejpřijatelnější ze všech dílů. Koncept zůstal sice do puntíku totožný, nicméně tempo je v tomto dílů nesrovnatelně lepší. Díky tomu mě tento díl jako jediný z trilogie opravdu bavil, a to bez debat. Lekačky obstojné, atmosféra postupem času čím dál tím mrazivější, postavy sympatické a hlavně uvěřitelné! Jsem příjemně překvapen. ()

M.i.k.e

stále podle stejného klíče a podobně jako u druhého dílu ne moc dobře.I přes pár lehčích nelogičností třetí díl bez problémů zapadá do Paranormální mytologie a i tady se tvůrcům povedlo pár hodně zdařilých a dobře udělaných momentů,ale celkově to nic nemění na tom,že cca půlku času je to prostě jen nuda a pouhé otvírání a zavíraní dveří v dlouhých záběrech do ložnice prostě nestačí.Třetí díl je sice lepší než bídna dvojka,ale jednička je i nadále nepřekonána.Upřímně si nedovedu představit,co nám tvůrci přichystají ve čtvrtém díle...50% ()

Chen

Bál jsem se, nebudu lhát, že ne. S minimalistickými prostředky se dají provádět divy. Navíc, trojka byla o něco "akčnější", než dvojka, kde se snad ještě déle čekalo na to, že se něco stane. 7/10 ()

Hees

Čo povedať k trojke. Asi len to, že už sa ani nebojím lebo viem čo sa bude diať. Chcelo by to niečo nové. Nejaký nový impulz. Samozrejme hodnotiť film, že je to stále to isté a nič nové tak to sa k takému neuchýlim. Preto som sa rozhodol spraviť to rovnako ako predtým.(Hodnotenie 2,5) ()

Martin741 odpad!

Po tejto megaubohosti a hororovej srajde definitivne na 4 -ku seriem. Cele to stalo za hovno, to som mal fakt radsej sledovat ten strhujuci proces rozkladu hnoja ako tuto patlaninu.. V dnesnej dobe uz horory toci kadejaky mental, jeliman a psychopat, tak asi natocim tiez horor /scenar vznikol na hajzli pocas infekcnej hnacky na dvojvrstvy Harmasan/ : 2 hodiny bude kamera cumiet, ako chrapem, potom sa okolo pol tretej rano pojdem vysrat, spadne mi hrncek s vodou a rozhupem nocnu lampu. To bude poriadny horor!. Popripade navsteva svokry, ale to uz slabsie povahy budu omdlievat od hrozy .... Stvorku navrhujem premenovat na Paranormalnu Debilinu, popripade by sa hodil aj nazov Abnormal Passivity. Alebo ako to navrhuje pan velkomozny Jeho Vysost Majster Humoru na csfd strejda Verbal : Abnormal peachovina. Vyber moznosti je siroky. 0 % ()

Wiikii

Paranormal Activity je od prvního dílu povedená duchařina a díky rozvíjejícímu se příběhu který na sebe navazuje skrz novější a novější filmové epizody se tak stává i povedenou trilogie, které nikdy nechybí napětí a ve třetím díle obzvlášť ne. Plus PA3 si zaslouží velkou pochvalu za posouvající se kameru, která snímá vchod a kuchyni, díky niž bylo vše ještě o stupínek lepší. .... HODNOCENÍ: 75% (4*) ()

cariada

Opět home video v akci, tady pro změnu ještě z vhs doby. Šílený půl filmu se nic neděje někdo zavře dveře odkryje peřinu a pod. Jak z tohodle může být někdo hotový nechápu. To bych zvládnul natočit na mobil působyvější film. Posledních 30 minut už duch aspoň trochu řádí, ale i tak to ta série má u mě k odpadu zatraceně blízko. ()

Abes

Což o to, že se schéma neustále opakuje. Podobné autentické záběry mi v kalhotách vždy udělají slušnej vír. Nejstrašidelnější věci jsou paradoxně ty nejbanálnější, takže nervy tečou hlavně v první polovině filmu. Ovšem to co následovalo po otevření bílých dveří, to byl nadmíru výživný materiál. ()

dubinak

O tomto dílu by se dalo dlouho dlouho debatovat (viz. diskuze). Já osobně se přikláním k názorům více lidí. Na diskuzích, kterých jsem se zúčastnila si spousta lidí stežuje, co měl znamenat ten konec. Když jsem vyšla z kina, byla jsem snímkem nadšená...doma jsem si ale začala uvědomovat, že mi tam pár věcí nesedělo a dlouze jsem se zamýšlela nad úkazy, které se jevily dost nevysvětlitelně a pro mě nepochopitelně. Po pár přečtených větách různých uživatelů, po jejich komentářích jsem začala chápat. Průběžně jsem se dorozumívala ,,řeči" producentů a pochopila! Každý ať si přijde na vysvětlení, jaké chce. Jako jsem to dělala já. V kině jsem byla přibližně 22.10. a po zdlouhavém ne-li každodenním putováním za pravdou jsem se docílila. Pár věcí lze vytknout, ale nikdo (nic) není dokonalý. ()

TomikZlesa odpad!

Toby, Toby (vážně Toby omg) ty jeden stydlíne, zase ses nám neukázal, ty jeden pedofilní ušáku ! Po zamyšlení nad tragickou dvojkou a vypočítavou trojkou je pro mě největší záhadou jak sem mohl dát jednotce plnej počet, radši nad tím nebudu přemejšlet, nerad měním hodnocení. O čem je tedy trojka ? Za 1. Podobnej, ne li lepší scénář ze sebe tlačím každé ráno, jen ho nezhmotnuju na papír, ale pouze si tím papírem lehce otřu místo ze kterého ten scénář plodím, ale to vem čert, zrovna u hororu mi scénář a omáčka nezajímaj, chci se bát, lekat, večer se jít bát do koupelny...za 2. To vše tady sice je, ale tak předvídatelně, lacině a zároven vypočitavě natočený až se mi chce zvracet. PA 3 je totiž prachsprostá pračka na peníze, kde jde jen oto aby to na slabší kusy zafungovalo a sypaly se penízky. Už ted se šíleně těším na díl 37 ve kterém se udajně ukáže Toby, ale vratme se k tomu scénáři, opět to samý dokola...Nuda nuda nuda, BUM ! nuda nuda nuda, PRÁSK ! nuda nuda nuda BUM PRÁSK ! Lekl jsem je jednou, blondatá chůva bafne do kamery :-). Trojka je prostě jen silnej komerční vysavač na prachy, nemá to nic společnýho s hororem, filmem a níčím podobným, není tu absolutně žádnej progres, nápad či aspon náznak myšlenky udělat něco originálního. Za zmínku snad stojí scénka s kuchynským vybavením, ale na jedný scéně film postavit nejde, moc světla, moc barev, předvídatelný "lekačky" , bouchání, klepání...bla bla to se opravdu v roce 2011 na víc nezmůžem ? Twilight Saga chytá jeden odpad! za druhým a tady je čtyřhvězd jako korupce a úplatků v naší vládě, nad tímhle se opravdu rozum pozastavuje........v měsící lednu nejhůř strávená hodina a půl ! ()

TommyLeeJape

Mám sice proti celé sérii trošičku odpor, ale tenhle díl mě párkrát solidně polekal. Určitě jeden z těch lepších hororů co jsem za poslední dobu viděl, i když je to teda pořád skoro to samé dokola. Jedna změna tam ale je aneb: Co může být strašidelnější než malé holčičky s černými vlásky, které si povídají s ďáblem a v noci se vám potulují po domě? ()

humanbeing

S jedničkou nejlepší díl ze série. Režisérské dvojici Henry Joost a Ariel Schulman se povedl opravdu husarský kousek, když další Paranormal Activity udělali opět jiný, tentokráte velmi "akční" a přesto dosti funkční po horrorové stránce. Velká míra inovace a velké nadšení jde vidět v průběhu stopáže od začátku až do konce. ()

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

04.01.2012

...je Paramount Pictures. Včera jsme tu s Rogerem Ebertem sténali nad dramatickým úbytkem diváků v kinech. To samozřejmě neznamená, že by se tok peněz v Hollywoodu zastavil. Nejlepším hráčem loňska… (více)