poster

Mr. Sunshine (TV seriál)

Komedie

USA, 2011, 4 h 46 min (Minutáž: 22 min)

 • Riddick77
  ****

  Po třech dílech je jasné, že je to taková chandlerovina, při které se sice pořád nelámete, ale tak nějak permanentně "uculujete". Matthew Perry je zábavný a jeho humor je vkusný. Ostatní postavy zatím nic moc, uvidíme později, nadějně se jeví syn majitelky arény a pak asistentka a pyromanka v jednom :-) Po třech dílech 8/10!(12.3.2011)

 • Cedr
  ***

  Úvodní epizoda zklamala, protože po geniálním Studio 60 jsem od Matthewa Perryho čekal komedii podobně "na úrovni" a ne jen prostou oddechovku. Na rozdíl od LeBlancovo Episodes si Mr. Sunshine ale aspoň na nic nehraje a utekl jako voda. Toho jednoduchého humoru je však pořád škoda, neboť jde o plýtvání Perryho talentem. Zatím žádná sláva. Druhý díl byl o trochu lepší, ale pořád je to prostě takové příliš "jednoduché". Zatím průběžné za slabší tři.(12.2.2011)

 • ScarPoul
  ***

  Neúspech Mr. Sunshine je úplne logický. Perry je síce rovnako elegantný ako z filmov, alebo seriálov, ktoré ho preslávili, ale tu len ako keby opakoval stále tie isté variáce na tú istú tému. Hovorte si, čo chcete, najviac by mu sadla teraz nejaká dramatická postava. Nie ukecaný manažér, ktorého prerod v dobrotivého šéfa je príliš rýchly a nie úplne dotiahnutý. Na druhú stranu obsahuje Mr. Sunshine mnoho pamätných postavičiek. Je vidno, že cit pre tvorbu charakterov si Perry ako spoluautor udržal. Tým sa vytvorilo aspoň toľko priestoru, že nás postavy zaujímajú. Aj to, kam budú smerovať. Problém je s výplňou, ktorá je príliš prvoplánová a bez výraznejšieho obzvláštnenia. Mr. Sunshine je priemerný sitcom, akých sme videli milióny a ktorý nedokáže zachrániť ani Perryho kreácie a ani pekné dievčatá vo vedľajších úlohách.(11.11.2012)

 • papaJA21
  *

  Tak tohle zatím po dvou dílech velké zklamání. Opravdu se divím že ten Pilot u ABC vůbec prošel. Na první pohled je jasné že je to napsané jako konkurence 30. Rock. Ani zdaleka to však není tak vtipné. Allison Janney je opravdu hrozná, vůbec jsem nepochopil co to má být vůbec za postavu. Perry hraje tak napůl Chandlera napůl zubaře ze zabijáků. Každopádně vůbec nepřesvědčil. Zatím jediná dvojice u které to trochu funguje je Roman a malá pyromanská sekretářka.(20.2.2011)

 • Cl3ricK
  ***

  Po suchém pilotu zvedám na 4 zářezy. Ono to má šmrc a vtip. Ale chce to překousnout první seznamovací díl. Není to sitkom, takže se neválíte smíchy pokaždé když někdo otevře pusu. Spíš je to takový ten smích, kdy se jen usmíváte. A to mi vyhovuje. Perry to zatím zvládá utáhnout sám. Uvidiíme. Doufám v hodně cameoů. Edit: Takže dne 18.5. ABC se rozhodla, že 2 serii nenatočí. Takže je konec šmitec.(17.3.2011)

 • - Matthew Perry si sám píše scénář pro tento seriál. (bosan)