Reklama

Reklama

Mr. Sunshine

(seriál)
USA, 2011, 4 h 46 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Rob Cairns

Hrají:

Matthew Perry, Andrea Anders, James Lesure, Nate Torrence, Allison Janney, Portia Doubleday, David Pressman, Jorge Garcia, Kathy Najimy, Tom Bower (více)
(další profese)

Epizody(13)

Ben (Matthew Perry) je do sebe zahleděným manažerem druhořadé sportovní arény. Když mu ovšem v den jeho 40. narozenin nikdo nepřijde na oslavu, začně přehodnocovat svůj dosavadní život... (bosan)

Recenze (26)

Riddick77 

všechny recenze uživatele

Po třech dílech je jasné, že je to taková chandlerovina, při které se sice pořád nelámete, ale tak nějak permanentně "uculujete". Matthew Perry je zábavný a jeho humor je vkusný. Ostatní postavy zatím nic moc, uvidíme později, nadějně se jeví syn majitelky arény a pak asistentka a pyromanka v jednom :-) Po třech dílech 8/10! ()

Cl3ricK 

všechny recenze uživatele

Po suchém pilotu zvedám na 4 zářezy. Ono to má šmrc a vtip. Ale chce to překousnout první seznamovací díl. Není to sitkom, takže se neválíte smíchy pokaždé když někdo otevře pusu. Spíš je to takový ten smích, kdy se jen usmíváte. A to mi vyhovuje. Perry to zatím zvládá utáhnout sám. Uvidiíme. Doufám v hodně cameoů. Edit: Takže dne 18.5. ABC se rozhodla, že 2 serii nenatočí. Takže je konec šmitec. ()

Reklama

papaJA21 

všechny recenze uživatele

Tak tohle zatím po dvou dílech velké zklamání. Opravdu se divím že ten Pilot u ABC vůbec prošel. Na první pohled je jasné že je to napsané jako konkurence 30. Rock. Ani zdaleka to však není tak vtipné. Allison Janney je opravdu hrozná, vůbec jsem nepochopil co to má být vůbec za postavu. Perry hraje tak napůl Chandlera napůl zubaře ze zabijáků. Každopádně vůbec nepřesvědčil. Zatím jediná dvojice u které to trochu funguje je Roman a malá pyromanská sekretářka. ()

sssssycak 

všechny recenze uživatele

Příliš nudné a neosobní. Žádná z postav nedokázala přitáhnout sympatie k sobě, žádný moment není skutečně vtipný, maximálně úsměvný. To je na tento typ seriálu příliš málo. Navíc Matthew Perry se nedokázal odpoutat od role Chandlera, což by seriálu určitě prospělo. Není divu, že seriál byl po pouhých 9 epizodách ukončen. ()

BigDeal 

všechny recenze uživatele

Áno, tento rok sa dvaja herci z Priateľov - Matthew Perry a Matt LeBlanc - objavili ako hlavní hrdinovia v dvoch nových seriáloch. LeBlanc v Episodes a Perry v Mr. Sunshine. Na rozdiel od väčšiny užívateľov si ale nemyslím, že LeBlanc dopadol so svojím seriálom oveľa horšie. Za prvé, tieto seriály sa ťažko porovnávajú, keďže Episodes je komediálny seriál z káblovky, ktorý má 7 dielov a Mr. Sunshine je klasický sitcom. Preto zatiaľ čo v prvom prípade ide o satirický pohľad na praktiky hollywoodskych producentov (plus má dej), u Mr. Sunshine vidíme skôr starý známy lacný sitcomovský humor. Preto u mňa vyhráva Episodes. Netvrdím ale, že Perryho seriál je úplne zlý - jeho charakter vie pobaviť, seriál je dosť svojský (originálne prostredie, bizarné postavičky) a pozerá sa naň dobre, ale inak v dave nijak nevyniká a tie vtipy akosi veľakrát nie sú... vtipné. ()

Galerie (59)

Zajímavosti (1)

  • Matthew Perry si sám píše scénář pro tento seriál. (bosan)

Související novinky

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry

29.10.2023

Americký server TMZ přišel v noci s mimořádně tragickou zprávou – americký herec Matthew Perry byl nalezen ve svém domě mrtvý. 54letá hvězda Přátel, Studia 60 nebo Můj soused zabiják se zřejmě… (více)

Reklama

Reklama