Reklama

Reklama

Mr. Sunshine

(seriál)
USA, 2011, 4 h 46 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Rob Cairns

Hrají:

Matthew Perry, Andrea Anders, James Lesure, Nate Torrence, Allison Janney, Portia Doubleday, David Pressman, Jorge Garcia, Kathy Najimy, Tom Bower (více)
(další profese)

Epizody(13)

Ben (Matthew Perry) je do sebe zahleděným manažerem druhořadé sportovní arény. Když mu ovšem v den jeho 40. narozenin nikdo nepřijde na oslavu, začně přehodnocovat svůj dosavadní život... (bosan)

Recenze (26)

BigDeal 

všechny recenze uživatele

Áno, tento rok sa dvaja herci z Priateľov - Matthew Perry a Matt LeBlanc - objavili ako hlavní hrdinovia v dvoch nových seriáloch. LeBlanc v Episodes a Perry v Mr. Sunshine. Na rozdiel od väčšiny užívateľov si ale nemyslím, že LeBlanc dopadol so svojím seriálom oveľa horšie. Za prvé, tieto seriály sa ťažko porovnávajú, keďže Episodes je komediálny seriál z káblovky, ktorý má 7 dielov a Mr. Sunshine je klasický sitcom. Preto zatiaľ čo v prvom prípade ide o satirický pohľad na praktiky hollywoodskych producentov (plus má dej), u Mr. Sunshine vidíme skôr starý známy lacný sitcomovský humor. Preto u mňa vyhráva Episodes. Netvrdím ale, že Perryho seriál je úplne zlý - jeho charakter vie pobaviť, seriál je dosť svojský (originálne prostredie, bizarné postavičky) a pozerá sa naň dobre, ale inak v dave nijak nevyniká a tie vtipy akosi veľakrát nie sú... vtipné. ()

Pajky3 

všechny recenze uživatele

Chandler Bing jako manažer Sunshine Center. Bohužel Matthew Perry na mě pořád působí jako Chandler, z této škatulky se jen tak nevymaní a to i přesto že se snaží. Jeho postava Bena Donovana není úplně stejná, i když právě díky jeho hereckému projevu je hodně podobná. Seriál se pořádně nestihl rozjet a postavy jsem si nestihl oblíbit, hlavním důvodem je pouhých 13 epizod, resp. 9 ke kterým jsou titulky, zbytek vyšel jen na DVD. Kromě Bena jsou tady samozřejmě taky sympatický holky jako Alice nebo asistentka Heather. Aby se nemluvilo jen o ženách, tak poměrně příjemný jsou i mužský postavy, Alonzo je fajn, o něco horší je to sice s Romanem, i když se to dá celkem pohodlně přežít. Moc se nevyžívám v dělání srandy z takových o trochu pomalejších a jednodušších charakterů. Nejvíc si samozřejmě pro sebe krade scény Crystal, protože ta je neustále mimo, což seriálům jako je tenhle dost nahrává.  Bohužel i přesto, že postavy jsou fajn nepřichází žádná nadstavba a seriál zůstává jen průměrným a nedá se moc divit, že se rozloučil takhle brzy. Některé epizody či scény jsou, ale přesto určitě hodné zapamatování - jeden příklad za všechny je to, jak se Ben učil jména svých zaměstnanců. To je nezapomenutelné a i proto rozhodně stojí za podívání, protože úsměv určitě vyloudí, i když to nebudou výbuchy smíchu. ()

Reklama

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Neúspech Mr. Sunshine je úplne logický. Perry je síce rovnako elegantný ako z filmov, alebo seriálov, ktoré ho preslávili, ale tu len ako keby opakoval stále tie isté variáce na tú istú tému. Hovorte si, čo chcete, najviac by mu sadla teraz nejaká dramatická postava. Nie ukecaný manažér, ktorého prerod v dobrotivého šéfa je príliš rýchly a nie úplne dotiahnutý. Na druhú stranu obsahuje Mr. Sunshine mnoho pamätných postavičiek. Je vidno, že cit pre tvorbu charakterov si Perry ako spoluautor udržal. Tým sa vytvorilo aspoň toľko priestoru, že nás postavy zaujímajú. Aj to, kam budú smerovať. Problém je s výplňou, ktorá je príliš prvoplánová a bez výraznejšieho obzvláštnenia. Mr. Sunshine je priemerný sitcom, akých sme videli milióny a ktorý nedokáže zachrániť ani Perryho kreácie a ani pekné dievčatá vo vedľajších úlohách. ()

Fanucci 

všechny recenze uživatele

Perry hraje přesně to, co mu jde nejlépe. Excentrický, ironický chlapík s dobrým srdcem...Bohužel oproti jiným skvělým seriálům v kterých Perry hrál takovou postavu (jaké ztvárnil v Přátelích nebo Studio 60) chybí Mr. Sunshine hloubka, přesah. Seriál je psaný dle šablony - vtipné až ulítlé na začátku, vtipné uprostřed, dojemné na závěr. Seriál neurazí, ale ani ani nenadchne. ()

Spooner 

všechny recenze uživatele

Nakonec spíše průměrný seriál, který zachraňuje hlavně naprosto bezchybný Matthew Perry. Zbytek už totiž moc ani zlepšit nešel, protože byl seriál po 9 dílech zrušen. A je to docela škoda, protože seriál se po nemástném úvodu v posledních dílech celkem slušně rozjížděl, zprvu nezajímavé postavy mě už začínali bavit a celé bylo velice příjemné. Bohužel to skončilo dřív, než to mohlo šlápnout na plný plyn a já tak vlastně nevim, jestli mám kvůli pouhým 9 dílům tenhle seriál vůbec doporučit. Možná jenom fanouškům Matthewa Perryho, ale ti budou stejně jako já zklamáni, že už seriál tak brzo skončil. ()

Galerie (59)

Zajímavosti (1)

  • Matthew Perry si sám píše scénář pro tento seriál. (bosan)

Související novinky

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry

29.10.2023

Americký server TMZ přišel v noci s mimořádně tragickou zprávou – americký herec Matthew Perry byl nalezen ve svém domě mrtvý. 54letá hvězda Přátel, Studia 60 nebo Můj soused zabiják se zřejmě… (více)

Reklama

Reklama