Neni to vubec spatne, cast je sympaticky civilni a uveritelny. Misty to diky nezvykle kombinaci / smesici vazne zapletky a dost ujeteho cerneho humoru pusobi trosku paskvilne. Clovek obcas vaha, kdy to ma brat vazne a kdy ne. Ale jako celek je to zabavne a vtipne. U nekterych obratu jsem vyprskl, cca 3 a pul hvezdy...(19.2.2016)

No matter how hard you scrub there's always a residue... skoro až westernová hudba, příležitostně drsné a hláškující ženy a vrchem pár okamžiků, které doslova vyrazí dech (viz improvizované zardousení), to je jen pár výsostních atributů jednoho z největších seriálových překvapení sezony. Druhá série už v tuhle chvíli objednaná je, a já pěkně nahlas křičím "zaplaťpánbů!", protože tomuhle vážně scházelo už jen detailnější propracování vztahů mezi jednotlivými postavami.(15.8.2015)

Vlastně taková netypická detektivní série, ozvláštněná anglickým černým humorem a zalidněná zajímavými figurami. Nejen feministky potěší dámské trio v čele - svérázná, zkušená šéfová a její dvě chráněnky. Elaine Cassidy si zahrála tu bystrou policistku s intuicí a Alexandra Roach tu vykulenou naivku, která klame tělem. Po druhé řadě zvedám hodnocení - tempo, humor i herecké obsazení mi prostě dokonale sedí.(10.1.2017)

Naprosto nepředvídatelná napínavá podívaná pro milovníky britských seriálů. Abbott vsadil na ženy a vyhrál. Drsné finále 1.řady jen podtrhlo pekelnou jízdu s některými dosud neviděnými akčními scénami, zvlášť na koncích jednotlivých dílů. U britské policie, která běžně vůbec nenosí střelné zbraně, je to úplný šok ! Také tu, pokud si dobře vzpomínám, nezahřměl jediný výstřel. "Ty máš mé srdce, já tvoje záda" sdělila Alexandra Roach pomlácené Elaine Cassidy a už bulel celý pokoj. To by způsobit žádná kravina nedokázala, věřte mi !(4.1.2016)

Tady se sešla velmi příjemná partička postav. Chvíli trvá, než to té obhroublé šéfové začnete věřit, ale dojdete k tomu. U posledních dílů jsem měla pocit, že tvůrci vsadili na dost ohranou zápletku, ale poslední díl to záchránil. Případ je sice vyřešen, jenomže nemám pocit, že by příběh téhle bandy skončil. Chci další sérii a víc scén s tím sešlým patologem.(30.6.2015)