Bitva roku: Tým snů

• Česko Battle of the Year: The Dream Team (více)

Battle ofthe Year je pro tanečníky breakdance něco jako olympiáda. Na tomto turnaji se každý rok potkají ti nejlepší z nejlepších, ovšem žádná americká skupina nevyhrála už patnáct let. Proto se losangeleský hiphopový magnát a bývalý b-boy rozhodne, že je na čase vrátit USA na vrchol a najme kdysi schopného trenéra, aby sestavil hvězdný tým. Blake má pouhé tři měsíce na to, aby dal dohromady dvanáct talentovaných jedinců, kteří spolu dokážou spolupracovat a dotáhnou to až vysněnému titulu. (Falcon)

ecceHOMMO

Až príliš chladné a citovo odťažité. Na svoje si divák príde (čo sa tanca týka) vlastne len v samotnom závere počas sledovania battle. Čo sa týka postáv, tak zaujme jedine tak top učiteľ v traume Blake, ktorého si zahral Josh Holloway. Ostatné postavy sú až príliš nevýrazné, čím film stráca šancu výraznejšie zaujať. **/*** ()

viperDavid

Bože můj tohle vážně můžou vymyslet jen amíci. Co to bylo ? srdcevroucí proslovy každou druhou scénu, naprosto strašný herecký výkony a snad ještě horší střih. Jediné co za ty dvě hvězdy stálo, byl ten tanec a i tady by se dalo hodně co vylepšit. 2* ()

Jolinar

Spíš než taneční, je to film sportovní. Je tam tým, trenér, příprava na olympiádu a olympiáda. Klišé vedle klišé. Ale při malém očekávání může pobavit. ()

Guzo

Tanečních filmů za rok moc nevzniká a když ano, tak jsou jako přes kopírák. Battle of the Year se snaží jít trochu jiným směrem a není tím klasickým filmem pro teenagery, jak by se mohlo z popisu zdát. Prvních 15 minut tím ale dost trpí a divák neví, jestli se z toho vyklube drama o osudu Joshe Hollowaye nebo se to usměrní zpátky do zajetých kolejí. Ve finále to končí někde na půl cesty, což je škoda, protože to svým pojetím mohlo být o dost lepší. Nejvíc tak z celého filmu baví scény z prohlídky Francie, které jsou dobře natočené, mají styl, ale bohužel s dějem ani moc nesouvisí. 5/10 ()

blackJag

Strašné :-) Ve všech směrech :-)) Strašný scénář, zahlcený všemožným (možná veškerým) klišé, strašné herecké výkony, strašné režijní vedení. Ani ten tanec nezaujal. Film je esencí zmatených hormonálních projevů chlapců na prahu puberty, kdy je každá póza ostrá jako umělohmotná břitva na hraní. Fuj :-) 10% ()

lucijelucije

Upřímně bych řekla, že jsou moje pocity dost rozházené, a do teď sama nevím, jak bych chtěla tento snímek hodnotit. Jenže ať je to jak chce, mě se tahle taneční věc Battlu hrozně líbila. Jistě byla tady vidět American style, a i komerce nepopošla o moc dál, ale pořád se The Dream Team nemůže srovnat s těmi ubohými tanečními lacinostmi, počínající od Let´s dance a konče u Fame..Myslím si, že Battle of the Year možná má pár chybek, ale úroveň celého filmu je mnohem výš, než u těch ostatních romantických tanečních, teenagerských a sladkých radovánek, bez kvalit. ()

Phorbo

Že se zrovna Holloway upíše na takový film jsem v žádném případě nečekal. Na jeho roli má sice charakter, ale koučovat mladý výrostky... ale vlastně proč ne. Ve výsledku je to další tuctová záležitost jako Let's Dance, jen tady jde o prestiž a ne o prachy. A taky hned nejsou amíci první. To mě taky vyhovuje, ne z důvodu, že bych byl nějaky amerikanofob. Jen nemám rád happy endy pokud to není nucený romantický film. ()

Sygauras

Tyhle filmy, můžou dopadnout 2 způsoby. Buď vyhrajou, a nebo nevyhrajou ale najdou smysl života. Ty vole kurva to byla zase vole srajda vole jak kráva. všichni kurva jsou vole drsní jak piča a všichni mají vole drsný kurva přezdívky a jsou vole nejlepší, protože vole jo. Rýmovačky nemám ráda a todle hopsání nepovažuju za nic zajímavého. Ani nevím proč jsem na to hleděla. Snad se hodí udělit nějaké hvězdy za výcvikové středisko. Ale jak to začne do sebe zapadat a kluci si k sobě najdou cestu, to stojí za dvě prdele. ()

kristynca

"Nejsme tým..." Ne, to neřekneš! Hollowayi, tohle ne! "...jsme rodina!" Von to řek'! Fakt to řek'! Už hledám hodně kůlovej font, abych si to nechala vytetovat na pr...edloktí. ()

Game90

Film plný klišé( tréner na dne, tréning, nejaké hádačky), ale výborné choreografie, tanec a b-boying......*** ()

MatesMS21

No.. je to to samý jako ostatní slabomyslný sportovní americký filmy a už na tom nezmění fakt ani to, že dream team nevyhrál. ()

Ondr@932

První půl hodina, kdy to byl spíše trénink tak se to ještě dalo, s tím že jsem se nenudil, ale ani nebavil a poté už to bohužel začalo víc a víc nudit ! 35% ()

bararich8

Oproti třeba takové sérii Step up hrozná nuda. Tanečních kreací není příliš, což dává zbytečně moc velký prostor "příběhu", který je složen ze snad všech myslitelných klišé. Ani to rádoby velkolepé finále není nic extra, jelikož celá sestava je ukázána asi dvakrát a zbytek jsou jen rychlé střihy, takže z toho stejně nic nemáte. Momentálně asi nejslabší taneční film, 1*. ()

SeventySeve

Vlastne jsem se na to podival, jen abych uvidel zas Joshe Hollowaye. Tyhle ty tanecni srandy se mi libily snad jen u horecky sobotni noci a flashdance, kde se na podiu krouti pekne holky. Na druhou stranu na basket taky nekoukam, ale Coach Carter me zaujal nepomerne vice. Secteno a podrzeno za me 2 hvezdy, ale pro fanousky typku s rozkrokem po kolena verim, ze muze byt hodnoceni vyssi. ()

Jan.Mlynar

A pak že nacionalismem a klišoidnímí spíči trpí jen válečný filmy!! Hohóóó, velké hovno. Jak jinak natáhnout většinu času, kde se nehopsá a nesaltuje, než pořádnou náloží srdceryvných spíčů. Vaše země 15 let nevyhrála taneční soutěž, ke které se upírají zraky CELÉHO světa? - To chce spíč... Přemlouváte trenéra, který kdysi býval borec jak sviň, ale teď už čumí jen na dno finský? - Dej tam nějakej spíč... Ve vašem filmu hraje 50% absolutně nesympatickej herců, co se chovaj jak kokoti? - Spíč... Jste žid, co potřebuje všem dokázat, že místo odrbávání druhejch o prachy má rád HIP HAP HOP? - Spíč... Máte doma prcka a nevidíte absolutně jiný způsob, jak vydělat peníze a uživit rodinu, než hopsat na pódiu? - Spíč... Chceš jít na hajzl, ale někdo tam vypotřeboval všechen papír na svoji vyholenou prdel? - Hádej co.... A k tomu ještě tak stovka různých tvarů slov jako "rodina", "borci", "tým", "tanecjecelejmůjživot" a máte omáčku k tomu jedinýmu koukatelnýmu na celým filmu - samotnýmu hopsání, protože choreografie byly opravdu zdařilý. Bohužel všechno už bylo xkrát k vidění v Lets dénc. ()

Kenty

Upoutávka předčí film. V upoutávce vidíte ty nejlepší scény, které za mě samozřejmě dostávají 1 hvězdu navíc, protože konec filmu (to je celý trailer) je nadupaný a kousky, které předvádějí, opravdu epický. Jinak děj se malinko táhne a až na závěrečnou bitvu je děj obyčejný. ()

Slavomír

Prehliadka mladistvých blbečkov strúhajúcimi arogantné pózy s egom jak senegalský kabanos, čo husto krútia ručičkami. Zviazať a hodiť krokodílom. Svorka v čele s peroxidovým hnedošom, ktorý ľúbi mlátiť Rihannu a Strateným trénerom. Ak sa toto páči dnešným tínedžerom, tak sa nečudujem, že v útlom veku do seba hustia pervitín a chlapci si návzájom robia análnu drenáž. Keby som nebol nútený to pozerať, tak to zrak nespatrí. Normálne som po pozretí inklinoval k hotdogu na obed. Tunajším bučinám sa to ale podľa predpokladov páči. Spomeniem si na to, až si budem najbližšie z riti vyťahovať kožu z jaternice... ()

papadoce

By ma zaujímalo, ktorý debil rozhodoval o dabingových hercoch. Týpek sa fakt netrafil, nie že by film padal na tom. Vlastne som to celé pozeral zbytočne. Bolo tam pár svetlých momentov, ktoré rozhodli o tom, že nedávam odpad, ale inak je to slabota. ()