Bitva roku: Tým snů

• Česko Battle of the Year: The Dream Team (více)

Battle ofthe Year je pro tanečníky breakdance něco jako olympiáda. Na tomto turnaji se každý rok potkají ti nejlepší z nejlepších, ovšem žádná americká skupina nevyhrála už patnáct let. Proto se losangeleský hiphopový magnát a bývalý b-boy rozhodne, že je na čase vrátit USA na vrchol a najme kdysi schopného trenéra, aby sestavil hvězdný tým. Blake má pouhé tři měsíce na to, aby dal dohromady dvanáct talentovaných jedinců, kteří spolu dokážou spolupracovat a dotáhnou to až vysněnému titulu. (Falcon)

viviak

Absolutna hlupost najvacsieho zrna, ta jedna hviezda je len kvoli caity lotz. Už by mohol niekto konecne natocit nejaky inovativny tanecny film geez! ()

Scandium

1,5* celkově, kdybych to měl nějak rozvinout tak by to asi vypadalo takto: Taneční kreace - 5* ( hodně vysoký standart plus originální taneční choreografie ), děj - 0,5* ( prakticky žádný ani neni, krom hadání kolik filmů bylo vykradeno včetně Coache Cartera se o děj ani nezajímáte ), herci - 0,5* ( ani si skoro nedokážu představit horší výběr včetně Coache který se konečně vrátil z ostrova ), Drama/Komedie - ktomu lze jen říct že si nepamatuju ani na jeden dobrý vtip co tam padnul a co víc vlastně žádný vtip, nic, zhola nic, ke komedii to ma tak blizko asi jako teďka pan Hašek na premierské křeslo, no a drama ? po tom se taky slehla zem, nějaké pokusy tam byly ale to bylo spíše střílení slepýma a to se radši ani nezmiňuju o pokusech citových scén, které šly spíše do trapnosti...celkově by udělali líp kdyby vyrobili nějaké pořádné taneční video protože všechna ta omáčka kolem vám nehorázně zkazi chuť hlavního chodu. Zlatý Step up! ()

Viny95501

Samozrejme že taneční film nema čím prekvapiť, pribehovo to je jasná vec- Tanec, trénink a finalový boj. Hodnotiť na základe "Dookola to isté" nema zmysel, preto hodnotím herecký výkon ktorý, nebýť trénera: Josha Hollowaya by dopadol drsne...(na druhéj strane, chlapci odviedli svoju prácu na pódiu) a finalový boj ktorý bol famózny. Pre mňa celkom príjemná jednohubka, ktorá určite neurazí. ()

rasto87

A čo mne sa to páčilo. Aj keď to bolo miestami klišé a ako mnohí tvrdia, že to je už športový film i tak to bolo dobre a bolo to konečne niečím iným a zároveň zaujímavejším ako napr., niektoré časti letś dance. Tanec je makačka a to si vyžaduje fakt hustý tréning a taktiež dobrého trénera. Naozaj solidné. ()

Blazis34

Nevím proč, ale mám rád filmy s taneční tématikou. Na to, že sám umím skákat jen po pár alkoholických drinkách sem tam a dopředu a dozadu, tak jsem fanoušek tohoto žánru. Líbi se mi, jak dokáže tanec sjednotit lidi a vnutí jím pocit jít společně za svým cílem. Obecně sport má funkci socialižní a emotivní, tudíž je pro člověka v celkovém kontextu důležitý pro osobní a společenský život. K tanci to patří též. Samozřejmě, film prosperuje mnoha až americkými frázemi pojednávající o tom, jak je tahle soutěž pro ně nejvíc v životě, že bez tance by nemohli žít ani vteřinu atd. Tohle jim zas až tak moc nežeru, ale jinak jejich snaha je velká. Líbil se mi i sofistikovaný výběr hlavního týmu a nenadálé události stávající se během kempu. Celkově film není na Oskara, ale mě bavil a dávám mu 65% - tři hvězdy. ()

malamia

Tanečně skvělý, ale příběh znovuzrozeného kouče, dávání týmu do kupy a napínavost zvládli líp i Indové v Chak De India! v případě holčičího pozemního hokeje a to je dost co říct, protože breakdance je na pohled "hustější" než holky s hokejkama. :-). Takže to měli snazší. ()

fafejt001

Děj sice slabý , dialogy občas takové divné až klišovitééé , závěrečná řeč v šatně patetická - již mnohokrát opakovaná v jiných filmech , ALE tanečky parááádní . Co všechno umí kluci s tím tělem to je až neuvěřitelné . CHoreografka se tam v podstatě mihla , což je škoda . Mohl tam být více třeba nácvik nějakých figur a tak podobně . Jinak spíše slabší průměr , ovšem tanečky nadprůměr . Mohlo to být lepšííí , Brine a CHrisi . Tak příště . ()

Georgeton

Príbeh plytký za to tanec veľmi inšpirujúci. Bohužiaľ v dnešnej dobe natočiť Áčkový tanečný film je asi príliš ťažké, nie tak točiť tanečné scény ale dejové, kde ľudia vyjadrujú svoje pocity, ktorým jednoznačne uveríte. ()

buchannon

Parádní podívaná. Breakdance jsem vždycky miloval, i když jsem ho nikdy netancoval a s tímhle tělem ani nemůžu. :) Vypadalo celkem realisticky, že americký tým nevyhrál. Nechápu proč je film takto odstřelen. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

dudel3333

IMDB - 3,6 ................iná kvalitka to bude..............tancuj tancuj ,vykrucaj a stale doookola o tom istom.Po 325 krat - také isté ()

djdawe2008

Tento film se opravdu moc nepovedl. Let´s dance nebo Street dance jsou o 100% lepší jak po choreografii tak i hudebně i dějově jsou zajímavější než tohle sportovně olympionicky divné. Za mně dávám max 35% ()

migl

Tieto hip hopové kktiny zaujmu predovšetkým také publikum ako je napr. Johnny Perfekto... , a násťročných ()

sha.piro

Pro mě dost zvláštní film. Extra nenudil, ale ani extra nezaujal, herecky nevynikal a co se týče vývoje, neprošel si tím, čím bych čekal. Všechny týmy se jako týmy chovaly a předváděly mnohačlennou akrobacii - sestavy (stavěly pyramidu, přetahovaly se, skákaly přes sebe), zatímco tenhle "Tým snů" jí nikdy po celou svou stopáž ani jednou nenacvičoval a např. ani v boji proti Rusům jedinkrát nepoužil. Všichni jen tancovali bok po boku, nebo samostatně a pak rázem na samém závěru proskakují "obručí" a jinak se přemetově uplatňují... Trochu zvláštní, když se celou dobu díváte na partu, která se na ledě učí jak si zavázat "brusle" a zatáčet společně podél mantinelu bez uklouznutí a o deset minut později se dostane do boje o medajli a rázem skáče "axely, salchovy a trojité rittbergery" bez toho, aniž by kdy o nich padlo předem jediné slovo. ()

dugi555

Myslím, že pri takýchto filmoch netreba bodovať dej, ale tanec. Lenže ja som tam z b-boyingu veľa nevidel. Hrajú tam síce top b-boys, ale vo filme sú len saltá saltá a ešte saltá. A fakt netuším čo tam mal znamenať ten Chris Brown ten vie akurát salto, to bude tým. :D Dávam 1/5 za niektoré songy čo tam odzneli. :) ()

krejciitomas

Priserne mi vadil dabing nekterych chlapcu,ale to neni chyba filmu. Po celem filmu si pamatuju jen jedno jmeno ze vsech osob,co tam byly. ()

derris

Taneční akce obstojná, okolní rádoby drsná či dojemná vata je tak dementní, až je to místy vtipný. Takže pokud od toho nečekáte hlubokomyslné sportovní drama, můžete se u toho dokonce i pobavit . . .i když je pravda, že Chris Brown mě extrémně sral => jednoznačný adept na nejotravnější xicht filmového průmyslu . . .a že má těžkou konkurenci. ()