Reklama

Reklama

Dokonalý Spiderman

(seriál)
  • USA Ultimate Spider-Man (více)
Animovaný / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
USA, (2012–2017), 38 h 8 min (Minutáž: 22 min)

Tvůrci:

Duncan Rouleau

Předloha:

Walter Simonson (komiks)

Hudba:

Kevin Manthei

Hrají:

Drake Bell, J.K. Simmons, Chi McBride, Logan Miller, Tara Strong, Clark Gregg, Tom Kenny, Adrian Pasdar, Matt Lanter, Stan Lee (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(4) / Epizody(104)

Recenze (51)

Aurus 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

10/10. Za mě druhý nejlepší Marvel seriál, druhý nejlepší animovaný seriál, druhý nejlepší Spider-Man seriál a druhý nejlepší seriál který jsem kdy viděl. Škoda jen toho že není pátá série, to je velká škoda. Příběh je perfektní, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je skvělá, akce tu je perfektní, animace je perfektní, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Jsem zvědav na seriál Marvel Spider-Man. ()

karlik4801

všechny recenze uživatele

Jasně, je to určené hlavně pro děti. Ale já jako fanoušek Spider-mana a celého Marvelu, hodnotím ze svého pohledu. Spider-man je tak neskutečně dětský že si to snad ani nezaslouží, chudák jeden. Líbí se mi odkazy na jiné postavy a taky představení Novy. Dokonalý Spider-man ode mě dostává dvě hvězdičky za animaci. ()

Reklama

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Ale jo, ono se na to nakonec dá i dívat. Má to tempo a spád, je to docela dobře nahláškované. jsou tu všechny důležité postavy okolo Petera Parkera i Spidermana a nechybí ani S.H.I.E.L.D. Mě se první díl ale opravdu strašně líbil, tak doufám, že se úroveň udrží. Fakt je to totiž sranda a někdy je to opravdu dost komiksové. Parádních 75%. A pokud budu chtít, klidně to i navýším, ale i takhle je to moc fajn. P.S. Asi zase začnu po ránu koukat na animáče... ()

jh666 

všechny recenze uživatele

Dost lidí tenhle seriál odsuzuje, ale tak trochu nechápu proč. Jasně je to docela dětinské, ale ve výsledku to funguje. Narozdíl od Avengers Assemble se bavím skoro u každého dílu. Ano mohli si odpustit díly jako žabí Thor nebo Spider-vepř (i když ten byl opravdu vtipnej). Navíc potěší hostování dalších hrdinů (Cap, Iron Man, Thor, Hulk, Wolverine, Hawkey a naprosto boží Deadpool). Animace taky povedená, takže není co řešit. Jediné, co bych opravdu vytknul je zpodobnění Doctora Octopa. 70% ()

toi-toi 

všechny recenze uživatele

Infantilné. Seriál je zameraný na mladšieho diváka vychovaného na anime pre deti. Akcia nechýba, no vtípky čoskoro začnú otravovať a zbytočne naťahovať dej. Každopádne big up za zameranie dejovej línie viac na Parkera a jeho školské roky, i keď pôvodná mytológia sa rúca vďaka SHIELDu a "parťákom" ako domček z mokrých kariet. ()

Galerie (44)

Zajímavosti (16)

  • Když Spider-Man zachraňuje lidi, kteří vypadli ze vzducholodi, řekne, že to viděl u Iron Mana. Jedná se o narážku na film Iron Man 3 (2013), kde Iron Man musel zachránit lidi padající z letadla. (Knowho)
  • V této epizodě je moment, kdy Peter hodí svůj oblek Spider-Mana do popelnice. Podobnou scénu jsme mohli vidět ve filmu Spider-Man 2 (2004), která odkazovala na komiksový příběh „The Amazing Spider-Man: Spider-Man No More“ od Stana Lee. (Frantisek.Fu)

Reklama

Reklama