Reklama

Reklama

Dokonalý Spiderman

(seriál)
  • USA Ultimate Spider-Man (více)
USA, (2012–2017), 38 h 8 min (Minutáž: 22 min)

Tvůrci:

Duncan Rouleau

Předloha:

Walter Simonson (komiks)

Hudba:

Kevin Manthei

Hrají:

Drake Bell, J.K. Simmons, Chi McBride, Logan Miller, Tara Strong, Clark Gregg, Tom Kenny, Adrian Pasdar, Matt Lanter, Stan Lee, Rick D. Wasserman (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(4) / Epizody(104)

Recenze (50)

MartinTerran 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tento seroš obsahuje vše co od superhrdinského akčního seriálu lze očekávat. Animace je kvalitní, bitky svižné a povedené a hlavní postava hláškuje co to dá. Co víc si přát? No příběh většinou není extra složitý, ale to nevadí, stejnak asi je to pro děcka, tak aby to taky pochopili, ale i tak seriál pěkně odsýpá a já mu v hvězdách dávám plný počet. EDIT: Ve třetí řadě mě mile překvapila mini série Spider verse, ve které se jedná o alternativní dimenze a jde vidět, že si s tím autoři hezky pohráli a výsledek opravdu stojí za to. Čtvrtá řada se opět povedla, hlášek je tu opět přehršel, akční i napínavé to je stále. Mini série vždy patří k tomu nejlepšímu díky dostatečnému času na příběh a také se vrátil koncept série Spider verse a je to snad ještě lepší než v řadě minulé. Hodnocení: 1.řada: 94/100, 2.řada: 93/100, 3.řada: 95/100, 4.řada: 96/100, Celkem: 95/100. ()

Bull2 

všechny recenze uživatele

Nádherné animace, dobrý dabing a spoustu hrdinů, zlosynů a serepetiček. Příběhy setkání/zrození se neshodují a to ani u těch nejprofláklejších jako například Doctor Octopus či Zelený Goblin. Ale co čekat, když to má název Ultimate Spiderman (stejně tak jako Amazing Spiderman aneb WTF Electro?). Humor, dělaný pro ranný školní věk, se v některých dílech dá vydržet, jindy je toho zase moc. Vydržel jsem to a nakonec jsem nebyl zas až tak zklamán, že jsem to udělal. Spidy, don't steal fourth wall break from Deadpool. ()

Reklama

vassil 

všechny recenze uživatele

Když jsem byl malý, miloval jsem ten původní kreslený seriál Spider-Man. Ale když jsem jej viděl nedávno se synem, nebral mě, prostě už jsem z toho vyrost. Na Ultimate Spider-Man se dívám taky se synem, a ten humor - i když je určen jiné věkové skupině - mě prostě nějak bere, a je to super podívaná. ()

DDCC 

všechny recenze uživatele

Původně jsem se na tohle to nechtěl vůbec dívat. Doslova to NESNÁŠÍM, seriály tohoto typu a anime... Ale nakonec, protože to bylo od Marvelu a navíc to hrálo na Disney Channel, tak jsem si řekl, proč ne. Kupodivu jsem nebyl zklamaný, ale naopak překvapený. Připadá mi to, jako taková pohádka, teda vlastně film "Na vlásku". Je to vlastně pohádka, ale aby měla úspěch, mířila na na masovou generaci. Je to, jako kdyby jste dali Spidermana a k tomu přiadali velké COOL! Vtipy byly dobrý, takový ty nesmyslný. Například: "Ty znáš Spidermena?" "Ano, chodíme spolu na španělština" (A potom fakt dobrá scénka, jak Spidy hraje na kytaru se sombrérem na hlavě.) Dabing na jedničku, pokud je to od Studia Virtual, tak je to kvalita vždy. Takže nakonec hodnotím kladně. Určitě ještě nějaký ten díl shlédnu na DC. ()

Lokitre 

všechny recenze uživatele

Jako velký fanoušek Marvel komiksů jsem vyloženě zklamaná. Nikdy jsem neměla Spideyho v lásce, ale tohle se mi hnusí. Animace, herci - to všechno ještě šlo, ale TEN DĚJ ! Jistě jsou to pořád komiksy, ale i ty mají mít nějakou tu myšlenku. Trapné hlášky, kterými je propleten celý seriál vůbec nejsou vtipné ani trochu nápadité. Kdyby tam nebyl Coulson a Avengers, tenhle seriál by si nezasloužil ani tu jednu hvězdičku. Nicméně tam jsou, tak za snahu 2 hvězdy. ()

Galerie (44)

Zajímavosti (16)

  • V seriáli sa objavujú postavičky šéfredaktora J. Jonaha Jamesona a agenta S.H.I.E.L.D.u Phila Coulsona. Hlasy im prepožičali herci J.K. Simmons a Clark Gregg, ktorí si rovnaké postavy zahrali aj v hraných filmoch - Simmons v pavúčej trilógii Sama Raimiho a Gregg v produkciách Marvel Studios, konkrétne v Iron Man (2008), Iron Man 2 (2010), Thor (2011) a Avengers (2012). (Macejko)
  • Herec Drake Bell, ktorý prepožičal hlas samotnému Spider-Manovi, túto postavu predtým parodoval vo filme Superhrdina (2008). (Macejko)

Reklama

Reklama