Dokonalý Spiderman (TV seriál)

Ultimate Spider-Man

Ultimate Spider-Man

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2012, 78x22 min

• Rychleji

Vtipné, to ano, ale příliš dětinské. Nemyslím dětinské ve smyslu pro děti kolem 10ti, ale asi kolem 6ti. Komunikace Spider-boye (fakt se tu nedá označit za muže) s divákem ... No... Hodně špatně podaný. Seriály se dají dělat i tak, aby byly zajímavé jak pro děti, tak pro starší (pro ty vtipem, pro děti akcí), tady se to však nevydařilo a starší divák pravděpodobně toto sledovat nevydrží.(22.2.2013)

Infantilné. Seriál je zameraný na mladšieho diváka vychovaného na anime pre deti. Akcia nechýba, no vtípky čoskoro začnú otravovať a zbytočne naťahovať dej. Každopádne big up za zameranie dejovej línie viac na Parkera a jeho školské roky, i keď pôvodná mytológia sa rúca vďaka SHIELDu a "parťákom" ako domček z mokrých kariet.(29.6.2012)

Tento seroš obsahuje vše co od superhrdinského akčního seriálu lze očekávat. Animace je kvalitní, bitky svižné a povedené a hlavní postava hláškuje co to dá. Co víc si přát? No příběh většinou není extra složitý, ale to nevadí, stejnak asi je to pro děcka, tak aby to taky pochopili, ale i tak seriál pěkně odsýpá a já mu v hvězdách dávám plný počet. EDIT: Ve třetí řadě mě mile překvapila mini série Spider verse, ve které se jedná o alternativní dimenze a jde vidět, že si s tím autoři hezky pohráli a výsledek opravdu stojí za to. Hodnocení: 1.řada: 94/100, 2.řada: 93/100, 3.řada: 95/100.(24.2.2014)

Nádherné animace, dobrý dabing a spoustu hrdinů, zlosynů a serepetiček. Příběhy setkání/zrození se neshodují a to ani u těch nejprofláklejších jako například Doctor Octopus či Zelený Goblin. Ale co čekat, když to má název Ultimate Spiderman (stejně tak jako Amazing Spiderman aneb WTF Electro?). Humor, dělaný pro ranný školní věk, se v některých dílech dá vydržet, jindy je toho zase moc. Vydržel jsem to a nakonec jsem nebyl zas až tak zklamán, že jsem to udělal. Spidy, don't steal fourth wall break from Deadpool.(11.6.2014)

Po shlédnutí první série: Běžnému divákovi nemusí sednout styl vyprávění posílený českým dabingem, nicméně seriál exceluje ve vykreslování Spider-manovských dobrodružství v širším kontextu univerzaa ,,Co kdyby byl Spider-man teenagerem ve světě Avengers a Shieldu". A zatímco komiksový hrdina si vyšlapal za 50 let cestičku, po které se mu jde lépe sólo s klapkami na očích, tahle svěží mutace pavoučího hrdiny též funguje jak od začátku pro dětského diváka, tak postupem času i pro diváka dospělého. Absolutním vrcholem pro mě byly epizody 13(s Dr. Strangem), 25 a 26 (povedené zkombinování goblinských mytologíí dvou různých univerz- hulkoizní Ultimatní skřet na mainstream vznášedle byl dokonalý).(6.6.2014)

• - Herec Drake Bell, ktorý prepožičal hlas samotnému Spider-Manovi, túto postavu predtým parodoval vo filme Superhrdina (2008). (Macejko)

• - Jedná se o druhý marvelovský animovaný seriál, který byl vysílán na Disney XD. (JORDY)

• - Dokonalý Spiderman je založen na komiksu stejného jména, který napsal Brian Bendis. (JORDY)