Dokonalý Spiderman (TV seriál)

Ultimate Spider-Man

Ultimate Spider-Man

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2012, 78x22 min

• DinoRaptor

Trapná napodobenina spidermana která se s původním seriálem nedá vůbec srovnávat.(9.12.2012)

Avengers: EMH tuhle vypravěčsky krkolomnou dětinskost (já vim, je to "kámoš, Spidey", ale stejně) válcují až hanebně moc. Alespoň že humor je v rámci cílovky fajn.(15.5.2012)

• karlik4801

Jasně, je to určené hlavně pro děti. Ale já jako fanoušek Spider-mana a celého Marvelu, hodnotím ze svého pohledu. Spider-man je tak neskutečně dětský že si to snad ani nezaslouží, chudák jeden. Líbí se mi odkazy na jiné postavy a taky představení Novy. Dokonalý Spider-man ode mě dostává dvě hvězdičky za animaci.(26.12.2012)

Po třetím díle jsem to vzdal, protože nejsem cílová kategorie seriálu. To neustále pomrkávání na diváky, indacool kecy a vlastně neustále kecy. V rámci žánru animovaných komiksů je to průměr. Kam se to hrabe na Avengers. Holt Disney verze !(5.11.2012)

• bagetka007

Chápu, že Peterovi je 15, když ho ten pavouk kousne, na začátku této série to je rok od zabití jeho strýčka, ale je to fakt trochu moc puberťácké...(16.4.2012)

• - Herec Drake Bell, ktorý prepožičal hlas samotnému Spider-Manovi, túto postavu predtým parodoval vo filme Superhrdina (2008). (Macejko)

• - V seriáli sa objavujú postavičky šéfredaktora J. Jonaha Jamesona a agenta S.H.I.E.L.D.u Phila Coulsona. Hlasy im prepožičali herci J.K. Simmons a Clark Gregg, ktorí si rovnaké postavy zahrali aj v hraných filmoch - Simmons v pavúčej trilógii Sama Raimiho a Gregg v produkciách Marvel Studios, konkrétne v Iron Man (2008), Iron Man 2 (2010), Thor (2011) a Avengers (2012). (Macejko)

• - Dokonalý Spiderman je založen na komiksu stejného jména, který napsal Brian Bendis. (JORDY)