Dokonalý Spiderman (TV seriál)

Ultimate Spider-Man

Ultimate Spider-Man

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2012, 78x22 min

Nádherné animace, dobrý dabing a spoustu hrdinů, zlosynů a serepetiček. Příběhy setkání/zrození se neshodují a to ani u těch nejprofláklejších jako například Doctor Octopus či Zelený Goblin. Ale co čekat, když to má název Ultimate Spiderman (stejně tak jako Amazing Spiderman aneb WTF Electro?). Humor, dělaný pro ranný školní věk, se v některých dílech dá vydržet, jindy je toho zase moc. Vydržel jsem to a nakonec jsem nebyl zas až tak zklamán, že jsem to udělal. Spidy, don't steal fourth wall break from Deadpool.(11.6.2014)

Infantilné. Seriál je zameraný na mladšieho diváka vychovaného na anime pre deti. Akcia nechýba, no vtípky čoskoro začnú otravovať a zbytočne naťahovať dej. Každopádne big up za zameranie dejovej línie viac na Parkera a jeho školské roky, i keď pôvodná mytológia sa rúca vďaka SHIELDu a "parťákom" ako domček z mokrých kariet.(29.6.2012)

Dost lidí tenhle seriál odsuzuje, ale tak trochu nechápu proč. Jasně je to docela dětinské, ale ve výsledku to funguje. Narozdíl od Avengers Assemble se bavím skoro u každého dílu. Ano mohli si odpustit díly jako žabí Thor nebo Spider-vepř (i když ten byl opravdu vtipnej). Navíc potěší hostování dalších hrdinů (Cap, Iron Man, Thor, Hulk, Wolverine, Hawkey a naprosto boží Deadpool). Animace taky povedená, takže není co řešit. Jediné, co bych opravdu vytknul je zpodobnění Doctora Octopa. 70%(15.3.2014)

• janny

Aha,tak Spider-Man jazdí na motorke(a na čo mu je potom pavučina?). A jeho IQ v tomto seriály dosť kleslo.Humor už začal klesať oproti iným seriálom.Pár častí my stačilo na to aby ma dokonale odradilo.Pretože pozerať sa na trapáka ktorý nie je smiešny ani iným postavám a ani divákovi je hrozné(čo sa dosť často opakuje). Je fajn že sú tam iné postavy ale v každej časti sa opakuje príbeh(urobí hlúposť/príde nový zloduch a k tomu jeden z Avangers ktorí si myslí že je sprostí a na konci chytí/zastaví zloducha a jeden z Avangers mu povie že nie je sprostí a dokáže veľké veci). Teda v závere je to pozerateľný seriál ale len v tom prípade že máte menej ako 12 rokov.(19.1.2014)

Po shlédnutí první série: Běžnému divákovi nemusí sednout styl vyprávění posílený českým dabingem, nicméně seriál exceluje ve vykreslování Spider-manovských dobrodružství v širším kontextu univerzaa ,,Co kdyby byl Spider-man teenagerem ve světě Avengers a Shieldu". A zatímco komiksový hrdina si vyšlapal za 50 let cestičku, po které se mu jde lépe sólo s klapkami na očích, tahle svěží mutace pavoučího hrdiny též funguje jak od začátku pro dětského diváka, tak postupem času i pro diváka dospělého. Absolutním vrcholem pro mě byly epizody 13(s Dr. Strangem), 25 a 26 (povedené zkombinování goblinských mytologíí dvou různých univerz- hulkoizní Ultimatní skřet na mainstream vznášedle byl dokonalý).(6.6.2014)

• - Jedná se o druhý marvelovský animovaný seriál, který byl vysílán na Disney XD. (JORDY)

• - Dokonalý Spiderman je založen na komiksu stejného jména, který napsal Brian Bendis. (JORDY)

• - Herec Drake Bell, ktorý prepožičal hlas samotnému Spider-Manovi, túto postavu predtým parodoval vo filme Superhrdina (2008). (Macejko)