poster

Dokonalý Spiderman (TV seriál)

 • USA

  Ultimate Spider-Man

 • Slovensko

  Ultimate Spider-Man

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2012, 78x22 min

 • toi-toi
  ***

  Infantilné. Seriál je zameraný na mladšieho diváka vychovaného na anime pre deti. Akcia nechýba, no vtípky čoskoro začnú otravovať a zbytočne naťahovať dej. Každopádne big up za zameranie dejovej línie viac na Parkera a jeho školské roky, i keď pôvodná mytológia sa rúca vďaka SHIELDu a "parťákom" ako domček z mokrých kariet.(29.6.2012)

 • MartinTerran
  *****

  Tento seroš obsahuje vše co od superhrdinského akčního seriálu lze očekávat. Animace je kvalitní, bitky svižné a povedené a hlavní postava hláškuje co to dá. Co víc si přát? No příběh většinou není extra složitý, ale to nevadí, stejnak asi je to pro děcka, tak aby to taky pochopili, ale i tak seriál pěkně odsýpá a já mu v hvězdách dávám plný počet. EDIT: Ve třetí řadě mě mile překvapila mini série Spider verse, ve které se jedná o alternativní dimenze a jde vidět, že si s tím autoři hezky pohráli a výsledek opravdu stojí za to. Hodnocení: 1.řada: 94/100, 2.řada: 93/100, 3.řada: 95/100.(24.2.2014)

 • DDCC
  ****

  Původně jsem se na tohle to nechtěl vůbec dívat. Doslova to NESNÁŠÍM, seriály tohoto typu a anime... Ale nakonec, protože to bylo od Marvelu a navíc to hrálo na Disney Channel, tak jsem si řekl, proč ne. Kupodivu jsem nebyl zklamaný, ale naopak překvapený. Připadá mi to, jako taková pohádka, teda vlastně film "Na vlásku". Je to vlastně pohádka, ale aby měla úspěch, mířila na na masovou generaci. Je to, jako kdyby jste dali Spidermana a k tomu přiadali velké COOL! Vtipy byly dobrý, takový ty nesmyslný. Například: "Ty znáš Spidermena?" "Ano, chodíme spolu na španělština" (A potom fakt dobrá scénka, jak Spidy hraje na kytaru se sombrérem na hlavě.) Dabing na jedničku, pokud je to od Studia Virtual, tak je to kvalita vždy. Takže nakonec hodnotím kladně. Určitě ještě nějaký ten díl shlédnu na DC.(2.7.2012)

 • vassil
  ****

  Když jsem byl malý, miloval jsem ten původní kreslený seriál Spider-Man. Ale když jsem jej viděl nedávno se synem, nebral mě, prostě už jsem z toho vyrost. Na Ultimate Spider-Man se dívám taky se synem, a ten humor - i když je určen jiné věkové skupině - mě prostě nějak bere, a je to super podívaná.(28.1.2017)

 • karlik4801
  **

  Jasně, je to určené hlavně pro děti. Ale já jako fanoušek Spider-mana a celého Marvelu, hodnotím ze svého pohledu. Spider-man je tak neskutečně dětský že si to snad ani nezaslouží, chudák jeden. Líbí se mi odkazy na jiné postavy a taky představení Novy. Dokonalý Spider-man ode mě dostává dvě hvězdičky za animaci.(26.12.2012)

 • - Jedná se o druhý marvelovský animovaný seriál, který byl vysílán na Disney XD. (JORDY)

 • - Herec Drake Bell, ktorý prepožičal hlas samotnému Spider-Manovi, túto postavu predtým parodoval vo filme Superhrdina (2008). (Macejko)

 • - Dokonalý Spiderman je založen na komiksu stejného jména, který napsal Brian Bendis. (JORDY)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace