Dokonalý Spiderman

(TV seriál)
  • USA Ultimate Spider-Man (více)
Animovaný / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
USA, (2012–2017), 38 h 8 min (Minutáž: 22 min)

Tvůrci:

Duncan Rouleau

Kevin Manthei

Drake Bell, J.K. Simmons, Chi McBride, Logan Miller, Tara Strong, Clark Gregg, Tom Kenny, Adrian Pasdar, Matt Lanter, Stan Lee, (více)

Série(4) / Epizody(104)

karlik4801

Jasně, je to určené hlavně pro děti. Ale já jako fanoušek Spider-mana a celého Marvelu, hodnotím ze svého pohledu. Spider-man je tak neskutečně dětský že si to snad ani nezaslouží, chudák jeden. Líbí se mi odkazy na jiné postavy a taky představení Novy. Dokonalý Spider-man ode mě dostává dvě hvězdičky za animaci. ()

jh666

Dost lidí tenhle seriál odsuzuje, ale tak trochu nechápu proč. Jasně je to docela dětinské, ale ve výsledku to funguje. Narozdíl od Avengers Assemble se bavím skoro u každého dílu. Ano mohli si odpustit díly jako žabí Thor nebo Spider-vepř (i když ten byl opravdu vtipnej). Navíc potěší hostování dalších hrdinů (Cap, Iron Man, Thor, Hulk, Wolverine, Hawkey a naprosto boží Deadpool). Animace taky povedená, takže není co řešit. Jediné, co bych opravdu vytknul je zpodobnění Doctora Octopa. 70% ()

baiskon108

Spider-Maní seriál, ve kterém jsou představeni takřka všechny známé i méně známé marvelácké postavy. Peter tu neustále hláškuje, mluví do kamery, je to taková deadpoolovka pro děti. Jak roky plynuly, tak zhruba od třetí sérky mě to začlo nudit. A upřímně jsem ani nedoufal, že to po dlouhé pauze, kterou jsem si k seriálu sám vypěstoval, někdy dokoukám. Zdolal jsem však poslední díl, který hezky navázal padouchem Trapsterem na úplně první epizodu, a tak s klidným srdcem mohu říct, že teď mě seriál poslední dobou sice moc nebral, ale když si sebe vybavím v roce 2012, považoval jsem to vážně za dokonalého Spider-Mana. ()

toi-toi

Infantilné. Seriál je zameraný na mladšieho diváka vychovaného na anime pre deti. Akcia nechýba, no vtípky čoskoro začnú otravovať a zbytočne naťahovať dej. Každopádne big up za zameranie dejovej línie viac na Parkera a jeho školské roky, i keď pôvodná mytológia sa rúca vďaka SHIELDu a "parťákom" ako domček z mokrých kariet. ()

filmmovier

Ale jo, ono se na to nakonec dá i dívat. Má to tempo a spád, je to docela dobře nahláškované. jsou tu všechny důležité postavy okolo Petera Parkera i Spidermana a nechybí ani S.H.I.E.L.D. Mě se první díl ale opravdu strašně líbil, tak doufám, že se úroveň udrží. Fakt je to totiž sranda a někdy je to opravdu dost komiksové. Parádních 75%. A pokud budu chtít, klidně to i navýším, ale i takhle je to moc fajn. P.S. Asi zase začnu po ránu koukat na animáče... ()

• Jedná se o druhý marvelovský animovaný seriál, který byl vysílán na Disney XD. (JORDY)
  • V seriáli sa objavujú postavičky šéfredaktora J. Jonaha Jamesona a agenta S.H.I.E.L.D.u Phila Coulsona. Hlasy im prepožičali herci J.K. Simmons a Clark Gregg, ktorí si rovnaké postavy zahrali aj v hraných filmoch - Simmons v pavúčej trilógii Sama Raimiho a Gregg v produkciách Marvel Studios, konkrétne v Iron Man (2008), Iron Man 2 (2010), Thor (2011) a Avengers (2012). (Macejko)
  • Herec Drake Bell, ktorý prepožičal hlas samotnému Spider-Manovi, túto postavu predtým parodoval vo filme Superhrdina (2008). (Macejko)