Dokonalý Spiderman (TV seriál)

Ultimate Spider-Man

Ultimate Spider-Man

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2012–2017, 38 h 8 min (Minutáž: 22 min)

Vlastne tento seriál ma s naším pavúkom zoznámil... ešte hrozne dávno, keď som prepínala a prešla som aj na disney. je to také milé, vtipné a ľahké podanie, bez tých temných miest typu smrť jeho strýka. Nedá sa povedať, že by to bol filmový trhák, ale aj tak... Páčia sa mi aj jeho nový "spoluhráči", ktroý tomu dávajú taký iný rozmer. A tie vsuvky ma síce niekedy otravujú, ale je to také ozvláštnenie. Srší to vtipom, takže za mňa takých 95% :-)(30.10.2013)

Ale jo, ono se na to nakonec dá i dívat. Má to tempo a spád, je to docela dobře nahláškované. jsou tu všechny důležité postavy okolo Petera Parkera i Spidermana a nechybí ani S.H.I.E.L.D. Mě se první díl ale opravdu strašně líbil, tak doufám, že se úroveň udrží. Fakt je to totiž sranda a někdy je to opravdu dost komiksové. Parádních 75%. A pokud budu chtít, klidně to i navýším, ale i takhle je to moc fajn. P.S. Asi zase začnu po ránu koukat na animáče...(15.2.2014)

• Rychleji

Vtipné, to ano, ale příliš dětinské. Nemyslím dětinské ve smyslu pro děti kolem 10ti, ale asi kolem 6ti. Komunikace Spider-boye (fakt se tu nedá označit za muže) s divákem ... No... Hodně špatně podaný. Seriály se dají dělat i tak, aby byly zajímavé jak pro děti, tak pro starší (pro ty vtipem, pro děti akcí), tady se to však nevydařilo a starší divák pravděpodobně toto sledovat nevydrží.(22.2.2013)

Nádherné animace, dobrý dabing a spoustu hrdinů, zlosynů a serepetiček. Příběhy setkání/zrození se neshodují a to ani u těch nejprofláklejších jako například Doctor Octopus či Zelený Goblin. Ale co čekat, když to má název Ultimate Spiderman (stejně tak jako Amazing Spiderman aneb WTF Electro?). Humor, dělaný pro ranný školní věk, se v některých dílech dá vydržet, jindy je toho zase moc. Vydržel jsem to a nakonec jsem nebyl zas až tak zklamán, že jsem to udělal. Spidy, don't steal fourth wall break from Deadpool.(11.6.2014)

• Víteček

Viděl jsem jen 3. a 4. řadu, jiná na Netflixu není a je to prostě takové strašně prostinké a nepřináší to vůbec nic zajímavého. Strašně často se tam hraje o extrémně vysoké sázky, jak se musí šponovat nebezpečí výš a výš s postupem každého superhrdinského seriálu, ale zároveň se to většinou strašně jednoduše a bez pořádného napětí vyřeší a velmi často to prostě nudí. Dávám silnější 2*, ale 3 si to asi nezaslouží.(31.3.2019)

• - Dokonalý Spiderman je založen na komiksu stejného jména, který napsal Brian Bendis. (JORDY)

• - Herec Drake Bell, ktorý prepožičal hlas samotnému Spider-Manovi, túto postavu predtým parodoval vo filme Superhrdina (2008). (Macejko)

• - Postava školníka představuje zakladatele MCU Stana Leeho. (Spirit2008)