Reklama

Reklama

Dokonalý Spiderman

(seriál)
  • USA Ultimate Spider-Man (více)
Animovaný / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
USA, (2012–2017), 38 h 8 min (Minutáž: 22 min)

Tvůrci:

Duncan Rouleau

Předloha:

Walter Simonson (komiks)

Hudba:

Kevin Manthei

Hrají:

Drake Bell, J.K. Simmons, Chi McBride, Logan Miller, Tara Strong, Clark Gregg, Tom Kenny, Adrian Pasdar, Matt Lanter, Stan Lee, (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(104)

Recenze (53)

baiskon108 

všechny recenze uživatele

Spider-Maní seriál, ve kterém jsou představeni takřka všechny známé i méně známé marvelácké postavy. Peter tu neustále hláškuje, mluví do kamery, je to taková deadpoolovka pro děti. Jak roky plynuly, tak zhruba od třetí sérky mě to začlo nudit. A upřímně jsem ani nedoufal, že to po dlouhé pauze, kterou jsem si k seriálu sám vypěstoval, někdy dokoukám. Zdolal jsem však poslední díl, který hezky navázal padouchem Trapsterem na úplně první epizodu, a tak s klidným srdcem mohu říct, že teď mě seriál poslední dobou sice moc nebral, ale když si sebe vybavím v roce 2012, považoval jsem to vážně za dokonalého Spider-Mana. ()

jh666 

všechny recenze uživatele

Dost lidí tenhle seriál odsuzuje, ale tak trochu nechápu proč. Jasně je to docela dětinské, ale ve výsledku to funguje. Narozdíl od Avengers Assemble se bavím skoro u každého dílu. Ano mohli si odpustit díly jako žabí Thor nebo Spider-vepř (i když ten byl opravdu vtipnej). Navíc potěší hostování dalších hrdinů (Cap, Iron Man, Thor, Hulk, Wolverine, Hawkey a naprosto boží Deadpool). Animace taky povedená, takže není co řešit. Jediné, co bych opravdu vytknul je zpodobnění Doctora Octopa. 70% ()

Reklama

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Ale jo, ono se na to nakonec dá i dívat. Má to tempo a spád, je to docela dobře nahláškované. jsou tu všechny důležité postavy okolo Petera Parkera i Spidermana a nechybí ani S.H.I.E.L.D. Mě se první díl ale opravdu strašně líbil, tak doufám, že se úroveň udrží. Fakt je to totiž sranda a někdy je to opravdu dost komiksové. Parádních 75%. A pokud budu chtít, klidně to i navýším, ale i takhle je to moc fajn. P.S. Asi zase začnu po ránu koukat na animáče... ()

toi-toi 

všechny recenze uživatele

Infantilné. Seriál je zameraný na mladšieho diváka vychovaného na anime pre deti. Akcia nechýba, no vtípky čoskoro začnú otravovať a zbytočne naťahovať dej. Každopádne big up za zameranie dejovej línie viac na Parkera a jeho školské roky, i keď pôvodná mytológia sa rúca vďaka SHIELDu a "parťákom" ako domček z mokrých kariet. ()

karlik4801

všechny recenze uživatele

Jasně, je to určené hlavně pro děti. Ale já jako fanoušek Spider-mana a celého Marvelu, hodnotím ze svého pohledu. Spider-man je tak neskutečně dětský že si to snad ani nezaslouží, chudák jeden. Líbí se mi odkazy na jiné postavy a taky představení Novy. Dokonalý Spider-man ode mě dostává dvě hvězdičky za animaci. ()

Galerie (44)

Zajímavosti (15)

  • Dokonalý Spiderman je založen na komiksu stejného jména, který napsal Brian Bendis. (JORDY)
  • Když Spider-Girl kvůli dámské verzi Green Goblina padá z Washingtonova mostu, jedná se narážku na komiks „The Amazing Spider-Man  číslo 121“, kdy Gwen Stacy padá ze stejného mostu kvůli Green Goblinovi a Spider-Man ji zachytí a tím i omylem zabije. (Knowho)
  • Když se Loki dostane do Spider-Manova těla, Dr. Octopus poznamená, že to je geniální a měl by si to zapsat. Jedná se o narážku na postavu Superior Spider-Man, což je Octavius v těle Petera Parkera. (Knowho)

Reklama

Reklama