poster

24 hodin: Dnes neumírej (TV seriál)

 • USA

  24: Live Another Day

 • Slovensko

  24 hodín: Dnes neumieraj

 • Německo

  24: Live Another Day

Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2014, 9 h (Minutáž: 12x45 min)

Hudba:

Sean Callery

Hrají:

Kiefer Sutherland, Mary Lynn Rajskub, Kim Raver, William Devane, Giles Matthey, Gbenga Akinnagbe, Benjamin Bratt, Yvonne Strahovski, Tate Donovan, Michelle Fairley, Stephen Fry, Colin Salmon, Miranda Raison, Michael Wincott, Emily Berrington, Sean Knopp, Jd Roth-round, Kevin McNally, David Avery, Ross McCall, Raed Abbas, Julian Kostov, Leila Wong, Joseph Millson, Tzi Ma, Charles Furness, Jennifer Armour, Aaron McCusker, Stanley Townsend, David Bark-Jones, Sacha Dhawan, Tehmina Sunny, Fraser James, Liam Garrigan, Muzz Khan, Lasco Atkins, Adam Prickett, Jozef Aoki, Alexandra Doyle, Christina Chong, Branko Tomović, Martyn Mayger, Nigel Whitmey, John Boyega, Tamer Hassan, Miroslav Zaruba, Corey Johnson, Attila G. Kerekes, Martin McDougall, James Allenby-Kirk, Alex Lanipekun, David Yip, Richard Banks, Denis Lill, Christopher Hatherall, Mick Slaney, Arkie Reece, Rhashan Stone, Mandeep Dhillon, Duncan Pow, Jace Desay, Alec Newman, Aksel Hennie, Adam Sinclair, Shelley Conn, Joel Surnow, Tony Basgallop, Mark Dexter, Philip Winchester, William Ellis, Alexis Rodney, Graham Curry, Ronan Summers, Tobias James-Samuels, Alex Ferns, Nicholas Khan, Kola Krauze
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KevSpa
  ****

  Už je to tak, Jack je zpátky a pořád je ve formě. Fanoušci můžou mít radost, protože se vše odehrává tak, jak jsou zvyklí, každopádně doufám, že se na Jacka bude v dalších dílech soustředit více pozornosti. První 2. díly - 80% V průběhu série to pěkně gradovalo, všichni záporáci potěšili, jen škoda, že v cílové rovince Jackovi a spol. trochu docházel dech a finále už nebylo tak našlapané jako druhá půlka řady. 9. série - 80%(6.5.2014)

 • InJo
  *****

  Skvělý koncept funguje i po čtyřleté pauze (navíc to zkrácení na poloviční počet epizod spíš prospělo než uškodilo) a Jack je pořád absolutní frajer. Tvůrci dokázali, že tahle politicko-špionážně-akční klasika má hodně co nabídnout i v dobách GAME OF THRONES, BREAKING BAD, TRUE DETECTIVE a dalších současných seriálových megahitů. 90 % (na 5* zaokrouhluju především kvůli závěrečným třem dílům)(12.6.2014)

 • Spiker01
  ****

  Nejsem a nikdy jsem nebyl fanoušek 24 hodin. To je potřeba říci hned na začátku. Ovšem sem tam jsem v tv nějaký ten díl viděl a s mytologií seriálu tedy částečně obeznámen jsem. O nové sérii jsem slyšel jen samé pozitivní ohlasy a ačkoliv jsem ze začátku bloumal, jelikož jsem neznal ani jednu z vedlejších postav, když se seriál rozjel, byl jsem příjemně překvapen, že si nová 24 a Jack Bauer drží svou kvalitu a předvádí kvalitní seriálovou práci. Sice jsem nakonec Kiefera z nedostatku času dokoukal s jistým sebezapřením, rozhodně však nelituji, že jsem to dokončil, jelikož se skutečně podařilo připravit nadstandardní seriálovou podívanou a fanoušky rozhodně musí těšit, že se Jack Bauer po letech vrátil a to ve výborné formě...70%(12.4.2015)

 • DaViD´82
  ****

  Návrat Jacka Bauera by dával větší smysl, pokud by se tvůrci dokázali poučit z chyb v „původním" seriálu. Ale oni si řekli rázné NE a tak je tu vše tak jak tomu vždy bylo. Namísto soustředění se na Jacka tedy opět ztrácíme čas s kravaťáky u počítačů, co hlásí rádoby technické a v minulých sezónách stokrát slyšené žvásty o ničem, opět je tu politické podhoubí a.. A prostě vše. Nepůsobí to, že by tvůrci měli co říci nad rámec již v minulosti vyřčeného a tak recyklují to nejlépe fungující z nejlepších sezón. Ovšem je nutno uznat, že to i tentokrát umějí náležitě prodat a tak to nabere záhy tempo nevídané. Škoda že nevydrží a v závěrečné čtvrtině dochází dech; což zamrzí dvojnásob, když již víte jak to ve Čtyřiadvacítce funguje a je tedy jasné "kdo a jak zradí/zemře apod." Úplný závěr by nebyl zlý, kdyby tedy nedostal celý seriál do nemlich shodného bodu, ve kterém již (ne)jednou byl. Prostě se to chce smířit s tím, že jde „pouze" o devátou sezónou se vším dobrým i špatným z osmi předchozích. Nic více a nic méně.(6.5.2014)

 • bearmeedek
  *****

  Opravdu je to návrat ke klasice na začátku seriálu. "Pouhých" 12 dílů velkým a milým překvapením. Děj se zhustil a akce neměla čas na oddech. Dokonce jsem přinutil blízkou osobu, která upřednostňuje romantiku nebo hlubší myšlenku, sledovat celou řadu a nemohla se odtrhnout. Poutavost děje ještě více podtrhnula vysoká aktuálnost zápletek a ukázka neuvěřitelného, a v dnešní době právě uvěřitelného, fanatismu. Při pohledu na fotky Bauera z jeho začátků se člověk zarazí, že tenhle neúnavný agent také zestárnul. Hej, Rusáci, vraťte nám staříka domů ...(29.7.2015)

 • - Hned v první epizodě si tvůrci nedali pozor na čas, který je jedním z důležitých prvků seriálu. Ke konci 1. epizody  je na digitálních hodinách vidět, že je krátce před dvanáctou. Po několika dalších záběrech je možné všimnout si ruky pilota, jehož hodinky ukazují čas 13:30. (Shadowrat)

 • - Seriál se natáčel v Londýně. (Yardak)

 • - Postava Kate Morgan pracuje pre CIA. Jej predstaviteľka Yvonne Strahovski si už postavu agenta CIA zahrala, a to v seriáli Chuck (od r. 2007), v ktorom stvárnila hlavnú úlohu. (challik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace