MasterChef

(pořad)

Najväčšia svetová kuchárska šou MasterChef prvýkrát vstupuje na Slovensko a do Česka! Vášeň pre jedlo, odvaha, talent a odhodlanie zmeniť svoj život – to sú základné vlastnosti tých najlepších slovenských a českých amatérskych kuchárov, ktorí budú týždne pod dozorom odborníkov z oblasti gastronómie bojovať o titul MasterChef. Fenomenálnu kulinársku show moderuje známa modelka a milovníčka varenia Daniela Peštová. (oficiální text distributora)

Durdas

Musím uznat, že na druhou/aktuální/2015 řadu se dá koukat. Na tu první se koukat opravdu nedalo, ale ta nová je pro mě příjemným překvapením. Sice je to stále ukecané, ale má to už určitou kvalitu a svoji tvář. Opravdu mě to teď příjemně překvapilo a začínám to opravdu sledovat. Začíná to být zajímavé a napínavé. Opravdu to je teď koukatelné. :-) ()

ZHODNOTITEL odpad!

Cílem této soutěže ani nebylo nějaké vaření, ale zesměšnění soutěžících s bandou namyšlenců v čele. TV Nova jenom zase kašlala lidem do tváře, aby měla sledovanost. ()

Tristanian

Porota mi na rozdíl od místních expertů nevadí, naopak si myslím, že zjebání většiny soutěžících bylo zcela na místě. Strašně mi ale vadí trend obsazování modelek do role moderátorek. Člověk se tak občas lekne, že přepnul na VIP zprávy. Objektivně půjde hodnotit až po pár dílech, kdy už se bude pořádnějc vařit. Mám ovšem obavu, že tou dobou odpadne spoustu diváků, protože se očividně nechtějí koukat na kuchařskou soutěž, ale na nějaký zábavný pořad kde Jiřina Bohdalová plácá po zádech kohokoli s kdejakou šlichtou. ()

unclejack odpad!

Masterchef nemá úroveň a porotcovia boli vybraní len na to , aby čo najviac nadávali - strčili Haberu so Slávikom cez kopírku a hotovo. Nepáči sa mi ich štýl - Myslíš si , že toto jedlo je na Masterchefa - nová šou , ktorej účelom je prilákať divákov k obrazovke a presvedčiť ich o tom , že naše televízie majú čo ponúknuť. ()

Mr. Movie odpad!

Kolik asi musí dostat člověk peněz, aby ze sebe udělal totálního debila. Platí jak pro porotu, tak pro ostatní. Kolik úsilí stálo udělat z originálu tento paskvil ()

Zaara odpad!

Na amatérsku súťaž majú porotcovia priveľké nároky. Prirovnám ich k trom vedľa seba sediacim hovadám, predstierajúcich, že sú niečo viac a pritom v skutočnosť je iná. A za toto im platia?! ()

Georgeton

Po odsledovaní ďalších častí MasterChef Sk/Cze musím zvýšiť svoje hodnotenie z 2* na 3*. Začiatok šou bol pre mňa takmer úbohý, ale jak sa to dostalo do vyraďovacích častí, kde bolo už len 50 účastníkov tak to začalo mať grády. Vyzdvihujem profesionalitu porotcov(narozdiel od odpadového Jojkaského Receptu na bohatsvo, kde jedine čo je na tej šou dobré je Adela), ktorí vedia dobre vyzdvihnúť alebo pokarhať kuchárov, dokonca občas aj rozličné situácie vedia zahrať s ľahkosťou a to veľmi kvitujem. ()

Ruadek odpad!

Takovou přehlídku kýče, rádoby epických záběrů a nulové zábavy jsem snad ještě nikdy - NIKDY - neviděl. To bylo tak špatné, že si troufám tvrdit, že divákům při tom musela nutně klesat inteligence. Nenávratně. Je depresivní vidět, kam se současná zábava posouvá protože tyhle pseudo emoce už snad nemohou bavit nikoho. Tomu, že se tam děje něco úžasného totiž snad nemůže uvěřit opravdu nikdo. Hnus v prime time. Po dlouhé době jsem měl tu odvahu podívat se na Novu v hlavním vysílacím čase : na delší dobu už tak stupidní nápad asi jen tak nedostanu. ()

moviefilms odpad!

Nečekala jsem, že to bude úžasná česká reality show, nebo něco takovýho, ale tohle je moc... Je to tak trapný, až se tomu musim smát...DĚS! ()

ElisD odpad!

Porotci úroveň pomocné školy, Pohlreich je dobrotisko, od kterého to zní od srdce ve stylu těžko na cvičišti, lehko na bojišti, tady si hrají porotci na chuje. A jde jim to! Úplně v tom bahně zapadly jejich kulinářské postřehy, co to házení jídlem na zem? To je úcta k jídlu, i když ne dobrému? Cokoliv, co nemá náležitou úroveň hodíme do kanálu? Neumírají na světě lidi hladem nebo co? Pořad je dále nepřehledný, hraje si na světový, přitom je to jen přehlídka chování porodců k blití. Všem soutěžícím fandím, protože všichni jsou dobří, že nevrazili žádnému z porotců vidličku do hýždě. ()

Texxa odpad!

Trapnější už to být nemůže... Takhle zmatlat původní geniální koncept! Protocům bych nakopala zadky, nechala je sežrat všechny ty blafy a poslala je ke Gordonovi... Myslím, že díky jejich chování by je nenechal ani vařit a vynesl je v zubech :) A Peštová? Best joke! ()

KacHnAop

Nemůžu si pomoct, ale tahle kulinářská reality show mi přinese daleko víc poznatků, než kdejaké ostatní laciné pořady typu Superstars, Farma nebo již dlouhodobě ohrané Česko-Slovensko má talent. Gastronomie mi byla a vždycky bude daleko bližší a poutavější než komické hádky, urážky, rvačky či okamžiky připomínající duševní poruchy pošetilých a neotesaných neandrtálců již výše zmiňovaných relací. Jako věrný fanoušek, kuchařské umění nezklamu ani tentokrát. ()

Zirael

O můj bože, chce se mi zvracet. Ne z jídla... to nevypadá zas tak tragicky jak jsem si myslela. Spíš mi přijde směšný celý koncept typu: sice nemáme věhlasný charismatický kuchaře, ale to nevadí, necháme pár naprosto nemastných nemastných chlápků (šašků), ať si rádoby drsně hrají na Ramsayho a spol., ale protože jim to nejde zas tak dobře, tak do toho přidáme Peštovou, místo surovin nejvyšší kvality všechno nakoupíme v Bille, aby to bylo czech customer friendly a protože je to pro českého od přírody slídivého diváka furt málo (že ano Prostřeno) tak všechny soutěžící (v soutěži o vaření!!!) zavřeme do vily. Ne, měním názor, nechce se mi zvracet, chce se mi brečet. Brečet nad tím, jak z super zajímavé a vyhlášené kulinářské šou udělali češi totální paskvil. Kdyby radši vysílali americkou verzi s titulkama. Achjo. ()

gezper

Má to být náhrada Gordona, jsou tam navíc tři, ale je to bída i tak. Z amatérských kuchařů dělají laciným způsobem blbečky a vodí si je tam nepěkným způsobem. Ochutnat jídlo, zašklebit se nad každým skoro stejně, to po třetím talíři notně omrzí. A co ta doprovodná hudba, to si s něčím spletli, ne? Úlohu moderátorky jsem nepochopil vůbec, na pronášení pěti vět za 2 hodiny, to tam snad nemusí stát, ale jo vlastně, blondýnka, musí naředit čistě maskuliní porotu. Nakonec, lehce ale na obranu poroty, jim tam fakt chodí paka, která si vůbec nedokáži představit jako profi kuchaře a je jich k tomu na začátku zbytečně moc a tedy spousta se jich tam drží dlouho. Na odpad to úplně není, ale další náhodně zkouknuté díly již asi psychicky nezvládnu. Možná až jich zůstane 5, alespoň trochu schopných.. i když ani tak to nebude moc kvalitní zábava. Zlatý Pohlreich a diamantový Ramsay! [10%] ()

superzurda

Viděl jsem první díl. Nevím, jak by mě ovlivnily kamery, ale kdyby se mnou ty tři vařečky jednaly takhle, tak přeskočím stůl a vytáhnu jim páteř hubou ()

oSiSko

Typické pre ČSFD, všetko zahraničné je automaticky lepšie a domáce je už od začiatku odsúdené na neúspech, treba sa tu trošku prebrať, ľudia si pozrú jeden diel, kuchári tam hodia jedlo na zem a už to je pohoršovanie a neviem čo všetko, dajte Farme odpad, ale masterchefovi? začo? videl som zatiaľ každý diel, čo sa týka kulinárskych show tak na Ano, šéfe sa to nechytá, tam som sa tešil na každý diel ešte oveľa viac, ale každopádne u mňa solídny program a pre ľudí, ktorí milujú variť to je ešte lepšie hodnotené, podľa odoziev z mojho okolia. ()

brasek odpad!

MegaOdpad! Produkčný tohto bahna je kretén, ktorý si myslí že čím viac nadávok a urážok tak tým to bude úspešnejšie. Bohužiaľ je to fenomén tohto obdobia. ()

gorerated odpad!

Brutálně trapné utrpení v podání tří rádoby jak to jen nazvat správně...? Kuchařů? O kterých nikdo nikdy neslyšel. Jejich vyjadřování a přístup k jídlu mě naprosto irituje a zasloužili by sežrat tak maximálně vlastní zuby po ráně pěstí. Chápu že po kolosálním úspěchu "Ano, šéfe" se snaží i ostatní televize o svůj vlastní kulinářský pořad, ale Nova již tradičně šlápla v kopírování Primy do hovna a pěkně kašovitého. Tihle tři idioti se nikdy nevyrovnají Zdenku Pohlreichovy i kdyby na jeho pořad čuměli dvacet let v kuse. Navíc tohle vážně není o jídle, ale spíše o tom, dokázat si, že "Já jsem king, žral jsem všude po světě samé sračky a ty ne, tak vím jak to má vypadat". Jenže Nova si neuvědomuje, že tyhlety pseudo žrádla, doma nikdy normální Čech vařit nebude !! Jídlo v tomto pořadu je spíše "jen" na čumění, než k snědku. A proto má Zdenda takový úspěch, protože on vaří pro lidi, ukazuje jak by to mělo vypadat, a jak vařit za normální peníze a necpat do žrádla sušené bobky z váčkové lišky která žila jenom tři týdny v sedmnáctém století. Já si rozhodně radši dám kuřecí řízek s kaší, než dušená husí játra ala dežánpromuže. ()

Horác

Jediný, co mi tam fakt vadí, je Peštová. Je umělá a špatná. Jinak mě ale baví na to koukat. Je to zábavný pořad, tak ho beru. Navíc tam ukazují pěkný jídlo. A já mám jídlo rád. Rozhodně jsem daleko odsudku. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj