Epizody(10)

Základní škola Sever je zdánlivě stejná jako ostatní. I tady je kolektiv učitelů, kteří dennodenně bojují, aby do hlav žáků vpravili alespoň nějaké vědomosti, a zároveň přitom sami nepřišli o nervy a o rozum. Výhodou je, že tu pracuje o něco víc mužů než jinde, takže síly jsou poměrně vyrovnané. Což s sebou na druhou stranu přináší řadu humorných situací, které učitelský sbor občas řeší nejen s patřičnou nadsázkou, ale hlavně s drobet sexuálním podtextem. (oficiální text distributora)

lacertacz

Seriál by se asi neměl kategoricky hodnotit podle 1. dílu. Není to žádný skvost, ale ani žádná ostuda, zvlášť na to, co je u nás vnímáno jako průměr. Místy nevtipné, místy neujasněný divák, ale herci dobře vybraní a většinou i dobře hrají. Za tři určitě. ()

pavlinna

Souhlasím úplně s FOMOU. Herci si role vyloženě užívají, hlavně Medvecká parádně střihla kantorku, jakou jsme možná na základce i potkali -dokázala, že je skvělý komik. Scéna, kdy si Navrátil u branky učitele důchodce uvědomí, že taky jednou bude nepotřebný - ta krátká chvíle beze slov v jeho podání , to byla malá perla. Copak jste se nedívali????? Nevím, co by někteří hodnotící chtěli, možná by i přiznali, že se bavili, ale snad by si pak připadali méně IN. Použití starých "hitovek" jako doprovodu komických situací nemělo chybu. Malý, rozkošný a zcela český sitcomeček, který byl vtipný, skvěle zahraný a hodně mne pobavil, o to snad tvůrcům šlo , ne???? Snad si nemyslíte , že chtěli aspirovat na Oscara??!! ()

tomuleee

Pro mě osobně lepší jak Gympl. Nevím co Vám všem vadí, je to sitcom nic jiného. Na drama si jděte do kina :D 85% ode mě ()

janececek odpad!

učitelé, kteří ve sborovně hovoří o délce penisu?? neskutečná sra*ka, tvůrce by se měl zahrabat hluboko pod zem!! ()

Elmont odpad!

V tomhle seriálu dělají z učitelů úplné debily. Rádoby "humor" je vtipný, asi jako doktoři v Ordinaci. Stačily mi dva díly, při kterých jsem už jen tak tak přežívala. ()

Tumicp

Viděl jsem seriál u kamaráda, co je učitelem na základní škole, a musím říct, že se mi to líbilo. Nic jsem od toho nečekal a styl humoru mi prostě sedl. Herecké obsazení super. Za mě 8/10:) ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj