Epizody(10)

Základní škola Sever je zdánlivě stejná jako ostatní. I tady je kolektiv učitelů, kteří dennodenně bojují, aby do hlav žáků vpravili alespoň nějaké vědomosti, a zároveň přitom sami nepřišli o nervy a o rozum. Výhodou je, že tu pracuje o něco víc mužů než jinde, takže síly jsou poměrně vyrovnané. Což s sebou na druhou stranu přináší řadu humorných situací, které učitelský sbor občas řeší nejen s patřičnou nadsázkou, ale hlavně s drobet sexuálním podtextem. (oficiální text distributora)

Jevablo odpad!

Jsem rád, že si tady zjevně všichni myslí, to co já: tohle je prostě monstrózní shit. Celé je to naprosto nepravděpodobné a nereálné, scénář otřesný (a to byl první díl, výstavní skříň!!), prakticky jakékoli náznaky vtípků nedotažené a zoufale trapné. Proč byl dějepisář převlečený za faraona, to ví jen on sám. Jinak srandy kopec, bžunda k popukání a už mě u toho nikdy neuvidíte...P.S.: tuto recenzi píšu jen kvůli Mirce S. Vono jako dát takovémuto odpadu 65% a napsat, že nenuceně baví, to chce silný žaludek... ()

Agent24 odpad!

Stejný případ jako Gympl na nově a jak tak nad tím přemýšlím tak snad ještě větší průšvih. ODPAD!!!!!!!!!!! ()

Lovin

Tady se sešla skvělá parta lidí a vytvořili skvělou podivanou. Nechápu tady to nízké hodnocení. Náhodou , odpočinkové vtipné proč tomu nedat šanci za mě plná palba baví mě to moc . Jo a Pardubice je jenom předměstí Hradce :-)))Výborná záležitost. Hrozně nechápu dementy jako je LUKICKK kteří jednotlivé epizody vůbec neviděli a dají si tu práci každou označit odpadem a ještě komentářem. Nebo pokud se jim to tak nelíbí proč na to vůbec koukají? ()

Felliniclub

S malou protekcí čtyři hvězdičky za absurdní humor a satiru, které jsou u nás tak vzácné! Oceňuji výborné herecké výkony a spád jednotlivých epizod. Na první pohled poněkud oslizlý povrch skrývá prostě na české poměry delikatesu. Základka, kde jsou žáci tak trochu křoví a největší prostor mají rozmanité rádobydobové exhibice, ve kterých se nakonec stejně všichni jen "odkopou", to je lahoda! ()

Meg348577 odpad!

Panebože, kdybych mohla tento "umělecký počin" hodit do koše vícekrát, udělám to bez mrknutí! Děs a utrpení! ()

iwee23 odpad!

tak tohle je trapnost všech trapností....viděla jsem půlku jednoho dílu a přiznám se, že i reklama na zubní pastu mi přišla zábavnější ()

Fenk

Pocit trapnosti vystřídalo nadšení a s hrdostí mohu oznámit, že do zatuchlých vod cz seriálové tvorby pšoukl svěží vánek jménem Základka. Nad takovou sestavou kabinetu, tvořenou všemožnými charaktery, by si Chocholoušek oblízl všech deset. Připočteme-li v našich končinách dosud nevídaný zoomy - dodávající scénám na epic failu a nečekaný comeback Hanky Zetorový, máme co do činění s dada zábavou, která byla zaříznuta již po 10 dílech. ()

talkien

Nejvíc nedoceněný. Nemůžu se zbavit dojmu, že většina zdejších hodnotitelů seriál zaškatulkovala někam mezi Gympl a Letiště a ani se neobtěžovala sledovat. ()

Awesomer odpad!

Další z nekonečné řady odpadní zábavy, z produkce dementní TV Prima. Tady není o čem. Cesty domů, Ulice, VKV a tuna dalších megasraček nebere konce.... ()

Baži

Některé fóry mi přišly docela fajn, většina ale ne. Postavy se vůbec nechovají reálně a celé je to ťáplé na hlavu. Byl-li to záměr, tak se omlouvám. ()

Profík odpad!

co to ku... mělo jako bejt??? To je hrůza zoufale nevtipná a trapná. Normálně počítám zajíce po honu a nerecenzuju seriál po prvním díle, ale tohle je trochu moc velký wtf. A ty herce mám přitom rád, aspoň většinu. Fuj, jdu možná i přehodnotit Pánskou jízdu, která je proti tomuhle veledílo. Cca -10% (slovy mínus deset). ()

bratr_jezek odpad!

Ředitel se bojí, že jejich školu zavřou. Co však mohou nabídnout? Ředitel je blázen, který klidně naskládá celý sbor do jedné sborovny (bohužel skutečná realita některých škol). Zeměpisářka je vyhořelá a chuť do života jí dodává jen rum, její kolegyně s kachnou (asi učí přírodopis) je nesmělá zakřiknutá s věčně zfetovaným pohledem. Matikář je holkař, který jako každý chudý učitel musí jezdit v otřískané škodovce. Vanda Hybnerová se právě rozešla s chlapem, takže asi bude balit každého chlapa, kromě nepříjemného školníka. Dějepisář toho asi má dost za sebou, protože se musí neustále zviditelňovat pomocí divných převleků (jako faraon, loni to dle slov ředitele byl Janošík, v ukázkách byl za Žižku, chybí už jen převlek ala transvetita). Zbytek ansámblu tvoří tělocvikář, který vypadá že vypije s klidem 20 piv, ale nedovedu si ho představit při rozcvičce a nová posila týmu z konkurenční školy, který (asi aby to bylo zajímavější) je gay - nedíval se tu někdo na Venkovského učitele s hercem Liškou? Co je na tom všem komediálního? Proč bych se vůbec měl dívat na další díl? Jak v takovém paskvilu mohou hrát i velmi dobří herci? Když srovnám s konkurenčním Gymplem, přece jen Gympl vyznívá ve srovnání lépe, i když to taky není žádný zázrak. Možná se to povede do třetice až někdo odvážný natočí seriál "Učňák" ()

Nathana

Pilotní díl mi utekl. A i když to není žádné veledílo, tak pokud mám srovnat to, co jsem zatím viděla s tou druhou slátaninou a to s Gymplem s (r)učením omezeným, tak za mě si toto zaslouží alespoň za nějaký ten humor jednu až dvě hvězdičky. Přenesu-li se přes jistou nadsázku, bez které se dívat není možné, tak jsem se i zasmála. Ale protože "odpadů" je tu víc než dost, dávám hvězdy 3, ať se tomuhle "dílku" trošinku zvedne reputace. Gympl mi stačil pilot do druhé reklamy (a to jsem ještě vydržela dlouho), na tuhle ptákovinku se pro odlehčení možná ještě podívám ;) btw: hudební doprovod jsem nepochopila a i když nic proti Zagorce, tak úvodní "znělku" nechápu ještě víc.. ()

k.rakonos odpad!

Nerad hodnotím brzy, ale po naprosto nekoukatelném a trapném 1.dílu už nemám chuť sledovat další. Proti tomuhle je Gympl super seriál k vyznamenání. ()

Havran007

No, zas taková hrůza to není, i když sledovat děj, tak z toho asi budu magor. Líbí se mi to jako řada scének, které herci hrají naplno. Žádné oddechové pasáže o ničem jako v ostatních českých seriálech. Něco jako Televarieté. Odpovídá tomu i délka. Je to stručné a zatím vtipné. Možná, že to později přehodnotím. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj