Epizody(10)

Základní škola Sever je zdánlivě stejná jako ostatní. I tady je kolektiv učitelů, kteří dennodenně bojují, aby do hlav žáků vpravili alespoň nějaké vědomosti, a zároveň přitom sami nepřišli o nervy a o rozum. Výhodou je, že tu pracuje o něco víc mužů než jinde, takže síly jsou poměrně vyrovnané. Což s sebou na druhou stranu přináší řadu humorných situací, které učitelský sbor občas řeší nejen s patřičnou nadsázkou, ale hlavně s drobet sexuálním podtextem. (oficiální text distributora)

Zenithgirl

Je to krátký, svižný a vtipný. Na nic si nehraje, nemoralizuje, netlačí cíleně na city, prostě jen baví. Škoda jen těch 10 dílů, pevně doufám, že přibudou další, protože vidět Evžena ředitelovat, to si nechci nechat ujít. :D Po Comebacku další česká pecka. ()

Oonika

No snažila jsem to brát jako recesi... jenže.. to by tady musely vznikat taky jiné seriály, než takovéhle hovadiny, aby se to tak dalo brát. Prostě další hovadina, do které se nechali uvrtat herci, o kterých jsem ještě do nedávna měla dobré mínění... ale každý se musí nějak živit. A nejhorší na tom všem je, že dokud se najdou lidi, co na tohle budou koukat, tak se u nás budou točit jen podobné sračky. ()

PedroPo

Na Comeback to jednu hvězdičku postrádá, ale jinak považuji za jeden z nejlepších sitcomů u nás za posledních pár let. Novácký Comeback necituju náhodou, protože taky je na Základce vidět poctivá práce se scénářem a dobrý výběr postav. Mně ty crazy dialogy, přehnané herectví (Medvecká, jinak herečka z Národního, si tu svoji nadrženou single učitelku musela neskutečně užívat) a hlavně tělocvikář Evžen bavily. Škoda, že ten seriál tak brzy skončil. ()

Puerdraco

Nee, je to jen obyčejná dekadence. Humor opravdu přízemní (několik, ale opravdu jen několik skvělých okamihů to z bídy nevytáhne). Hvězdičku dávám za titulní píseň a za B. Klepla (ředitele), který si to užíval. ()

Jack333 odpad!

Tak velice jsem čekal na premiéru obou seriálů - Základky na Primě a Gymplu s... na Nově...Ano, Česká republika je přesycena seriály a možná nám lezou seriály moc na mozek...ale upřímně řečeno pilot Základky mě překvapil a to ne mile! Čekal jsem trochu od toho víc...humor není nejlepší, ano možná někteří z herců mají potenciál to změnit...ale není jich mnoho...bohužel, neudělal na mě dojem...osobně dávám přednost Gymplu, ale je tu ale...nesmí se z něj stát nekonečný seriál, má také svoje mouchy...ale upřímně mi Gympl přirostl k srdci více...a to nic proti Primě. ()

Petus

Taťjana Medvecká je tady absolutně geniální, to mi nikdo nevymluví. Jen jí to holt przní přiblblý scénář, ale jinak rozhodně lepší volba než novácký rival Gympl. ()

BeeEsh odpad!

Hodnotím po zhlédnutí první epizody a s největší pravděpodobností se bude jednat i o hodnocení konečné, jelikož mám samu sebe ráda dost na to, abych se vědomě ničila sledováním takového braku. Nedokážu si představit, jak zoufalí naši herci jsou, když hrají v takové hrůzostrašné ptákovině (v udivení jsem třeba z Langmajera, kterého považuji za jednoho z nejlepších herců dnešní doby či z paní Medvecké). Skutečně další hrůza na našich obrazovkách. To si vážně všichni myslí, že český divák je tolik stupidní? To si nezasloužíme trochu inteligentního humoru? Asi ne, protože Základka ukazuje jen to, co se objevuje na obrazovkách dnes a denně. Trapné polo-vtípky, prazdné dialogy, syndrom příšerné kamery ( no a ta byla děsná- stálé přibližování a oddalování, většina scén natočená pouze z jedné strany), takové množství barev, až málem hrozí oslepnutí. Prostě a jednoduše, pokud dneska ještě někdo touží vidět seriál ze školství, odplujte od téhle hrůzy a koukejte na seriál My všichni školou povinní, protože ten si zaslouží, aby s ním někdo strávil čas. ()

walkingdead

Je to brak, ale vzhledem k existenci ještě pokleslejších výtvorů jako VKV, Cesty domů, Ordinace nebo Ulice tomu musím dát aspoň za 2*. ()

Něrpa

Tak to je opravdu masakr. Přemohl jsem se na celý pilot a byla to velká fuška. EDIT. Přemluvil jsem se na další tři odpad to není, ale zázrak se taky nekoná. Každopádně tak nízké hodnocení si to rozhodně nezaslouží. Nehodnoťte po pilotu, ale dejte tomu pár dílů. Několikrát jsem se tak u seriálů spálil. Raději hodnotím po sérii, nebo aspoň po 5 dílech. EDIT2: A opět zvedám hodnocení, protože jako komedie to funguje velice dobře. A ostatní se na to aspoň podívejte, než budete hodnotit. EDIT 3: No nic, dávám za pět a polibte mi prdel. Ten seriál je prostě dobrý a spolu s Okresním přeborem je to záblesk naděje. Kokotinám, které jen natahují čas a diváky typu Lost, Dexter a podobně se tu sází plný knedlík, ale když se tu objeví vskutku vtipné dílko tak jen odpad. Nejdřív se na podívejte mistři. Kdybych například hodnotil třeba Černou zmiji po prvním dílu, tak by to byl taky průser. Dejte dva nebo tři díly a změníte názor. A ano, první díl je slabší. ()

x_silver odpad!

Určitě každý z nás má v mobilu číslo na prezidenta. A kameraman musel bejt asi opilej při natáčení, protože co on dělá, to je neskuetčný... ()

habertek

Že to ty čechy pořád baví točit takový sračky...mě příjde, že je to jakoby každoročně češi přihodili pár hoven na už tak obrovskou kupu fekálu...a pak, že nejsou prachy, když se vyhazujou zbůhdarma za TOTO! ()

principessa odpad!

Docela zlý a nízký "humor", který se snoubí s těmi největšími "perlami" naší české hudební scény a který se k divákovi lísá jako hladová kočka snažíc se mu vetřít, jen aby dostala kus žvance... Vím, že možná není úplně fér hodnotit něco po zhlédnutí jednoho jediného dílu, ale u knížky je první věta taky ohromně důležitá a když ta mě nezaujme, vždycky se snažím nebýt přehnaně kritická a číst dál... jenže když i po první celé přečtené kapitole moje pozornost stále spíše odbíhá k tomu roztrženému povlaku na pohovce či k té mouše, co lítá u okna, pak je něco v nepořádku a knížku zklamaně odhazuju, stejně jako bych ráda vyhodila tenhle vrchol trapnosti, pokud by to bylo možné. Rozhodně nemám chuť vidět víc.... a opravdu nechápu proč se leckdy docela kvalitní čeští herci propůjčujou k něčemu takovému, je mi z toho smutno! ()

FosaCZ odpad!

Paskvil, který není na sitcom dostatečně vtipný a na klasický vztahový seriál dostatečně uvěřitelný. Prádný obsah navíc dotváří děsivá forma s nelogicky roztěkanou kamerou a naprosto nesmyslně vybraným hudebním doprovodem. Je to opravdu zlé a právem to nepřežije více než jednu vysílací sezónu. ()

Prubner

Další seriálová česká sračka (zvlášť Prima je na ně expert) . Komediální seriál bez jediného vtipu. Ale tragédie není v tom, že ten seriál není vůbec vtipný. Tragédie je, že si autoři (a producenti) myslí, že vtipný je. A ty staré hudební hity v podkresu, to jako mělo být co ? Připomínám, že scénář napsala Tereza Dusová: další neschopná scenáristka na filmové a televizní scéně. Pamatujte si to jméno a zdaleka se mu vyhněte ! (P.S. Já bych ten scénář napsal líp). ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj