Pár nenormálních aktivit 2

• USA A Haunted House 2 (více)

Marlon Wayans se vrací v neskutečně zábavném pokračování komedie o Malcolmovi, který poté, kdy ztratil milovanou Kishu při automobilové nehodě, začíná nový život s novou přítelkyní (Jaime Pressly) a jejími dvěma dětmi. Jakmile se ovšem přestěhují do nového domu, Malcolma opět začínají pronásledovat bizarní paranormální jevy. V sousedství se totiž objevila Kisha...Nepřetržitý gejzír gagů a vtipů může naplno vytrysknout! (Magic Box)

Flopik

Tak tuto to bolo naozaj o poriadny kus viac úchylné ako v jednotke.Nemôžem povedať či to prospelo alebo nie ale ja som sa naozaj kvalitne bavil.Aj keď 1 mi prišla lepšia tak toto je stále vysoký nadpriemer. ()

Matli

Pro uchylaky super záležitost, wayans je prostě dobrej a dokazuje to každým svým filmem a to ho nějak zvlášť nevyhledávam. Každopádně jsem se párkrát dost zasmál a to se v dnešní době cení. 77% ()

Doomedx

Od půlky to stálo za hovno, ale i tak jedna z "lepsich" parodii za poslední dobu a prvních 20 minut jsem se docela smál. Nejlepsi sceny: panenka v posteli + trezor a pes. 3* = 60% ()

KNTRFKT odpad!

Narozdíl od prvního dílu, který byl relativně originální, co se aspoň sexu s plyšákama týče, tohle byla totální vykrádačka snad úplně všeho, co se dalo vidět právě v jedničce. Za zmínku by snad stál jenom Cedric d Zabávač se svou, teď už klasickou, rolí vyfetovaného otce vymítače. Jinak to bylo originální asi jako herpes na ksichtě a zábavné jako návštěva jatek. ()

Zajdo

Wayans to ťahal neskutočne (scénky s abigail, bitka s kohútom :D) do príchodu Warrenových som sa skvele bavil no potom to stratilo tempo aj humor a koniec to celé zrazil do priemeru. ()

Rathalos

Tak dvojka je este vacsia a vtipnejsia prkotina ako jednotka a opat bodoval Marlon Wayans,komedialny zaner mu velmi pristane...:-) ()

AngelG

Rozhodně lepší než jednička.. Marlon to tady tak příliš nepřehání a jeho výbuchy hněvu a breku jsou prostě geniální :D I děj je tady o dost zajímavější, obvzlášť v tom, že se soustředí na všechny možné horory a parodijně jim to ve většině případů fakt vychází.. a hlavně scény Marlona a jeho milenecké problémy a akce s posedlou pannenkou mě totálně zabili.. :D ()

emdvojka

Tak určite perverznejšie, ako som očakával, aj keď zábavne to bolo. V niektorých scénach mi unikala podstata humoru v iných som to celkom pobral a bavil som sa. Ale časy horúcich či bláznivych striel sú už nadobro preč. Tie časy kedy sa to všetko dalo zvládnuť bez zbytočne trápnych obscénosti. ()

dalziel

Kopec nechutností ,ale aj kopec srandy. Bavilo ma to. Rozhodne k tomuto filmu nepúšťajte deti. Mohlo by im to poriadne zamotať hlavu. ()

Veronica27

Ze začátku jsem si říkala, že to asi zase taková super sranda nebude, úvodní scéna se psem byla pro mě katastrofa. Pak už se to celkem zlepšovalo a Malcolmuv vztah s panenkou prostě neměl chybu. ()

Ryšty

Samozřejmě tento film nebude útočit na červené koberce. Ale mezi dnešními parodiemi je hodně vysoko. Wayans předvádí svoji klasiku stejně jako v jedničce. Bylo i celkem dost vtipných scén, hlavně na toho týpka ze Sinister. Já se bavil. ()

gemi

Párkrát jsem se uchechtl, ale jinak slabota, a to znám horory, které byly předlohou. (Pro komfortní sledování v angličtině doporučuji pár let života v černošském ghetu.) ()