poster

Pár nenormálních aktivit 2

 • USA

  A Haunted House 2

 • Slovensko

  Zopár nenormálnych aktivít

Komedie / Horor

USA, 2014, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Segrestor
  *

  Doby, kdy Frank Drebin spojoval jednotlivé gagy svým, abych tak řekl, flegmatickým stylem a jen se u toho mírně (a vtipně) pitvořil (házel udivené pohledy do kamery), jsou nenávratně pryč, zdá se. Dnes tu máme hyperaktivního zmrda, který se křečovitě snaží nacpat cokoliv debilního do každého záběru, aby se mohl zasmát i ten poslední debil. Sází na křečovitost, přehnanost vytlačenou do nejvyšších extrémů, aby to hnulo i s věčně apatickým zhulencem před televizní obrazovkou, jelikož snad asi jen pro ně je určen tento snímek. Jako na objednávku pro vypatlance, nevím, nechápu. Zíral jsem na to užasle a nevěřil vlastním očím. Kupodivu však lze zde nalézt i skutečně vtipné pasáže a to třeba hned v konverzačním humoru (scéna o rozhovoru černocha s Mexikáncem na téma rasismus), což je u takového filmu vyloženě s podivem. Pasáže parodující jednotlivé originály fungují občas. Někdy si řekne, že to dobře zparodovali, prostě ne úplně tak hloupě, ale někdy zas přijde na řadu to zbytečné a trapné hnaní fóru do maxima a tam to právě padá. V půlce jsem to vzdal. krátká sonda do myslí zhuleného negra mi bohatě stačila.(10.1.2015)

 • vieriX
  ***

  Ujetina jako první díl opět nějaká ta vykrádačka spoustu černoškých keců a narážek na bíle a mexikánce. A opět nesmí chybět i nechutné forky, kde vrchol je jak Malcolm souloží s dřevěnou panenkou Abigail kterou jsme už viděli v horou V zajetí démonu u toho jsem se řezal jak hrom. 90 minut vesměs srandy.(5.8.2014)

 • Shredder
  *

  Z roka na rok su potomkovia Scary Movie stupidnejsi. Scenar od cernocha s cernochom v hlavnej ulohe poskytol mozno najrasistickejsi film v historii, pocnuc vyprazanym kuratom, ciernymi znasilnovacmi v base, ghetto recami, rasistickymi manzelmi a policajtami a konciac cernoskami odsudzujucimi medzirasove vztahy. Tak 40% casu tvori Wayansovo zoskupenie vsetkych rasovo stereotypnych vtipov, dalsich 40% casu nieco rozbija alebo otrtkava a zvysnych 20% tvori jeho vykradanie sameho seba. Niektore casti su takmer 100% okopirovane z jednotky, snaha ozivit to ziadna. Nepatrim k tym ludom, ktory sa samolubo usmievaju pri Allenovskych komediach a s frknutim ohrnaju nosom nad inymi typmi humoru. Kludne sa rad pobavim aj na sexualno-fekalnych parodiach ako Hounted House, pokial v sebe maju aspon trochu originality a nepredvidatelneho humoru. Nanestastie v tomto pripade vo filme mozete citat ako z ruky - Mexican si robi srandu zo stereotypov a o chvilu nato sa vezie okolo v lowrideri za zvuku klasickej melodie s rodinou, aby si nakupili civavy. Podobne scenky ako mlatenie gumeneho gurata, babiky, krabice, nocnych motylov su tak otrepane, ze sa nezasmejem ani nasilu. Jedna hviezdicka je zato, ze pri kadencii s akou sa valia vtipy sa naslo zopar momentov, kedy som sa zasmial.(15.8.2014)

 • eraserhead666
  *****

  Marlon je zpět a dokázal pro mě nepředstavitelné. Překonal první A Haunted House. Údernými vtípky nabušený film, až jsem zíral. Bavil jsem se od začátku do konce. Humor přesně mého gusta. Sexování s Abigail trumflo dosud nejšílenější loutkovou scénu z Team America: World Police co jsem zatím viděl. Zdá se, že se našla náhrada za teď již úpadkovou Scary Movie sérii. A zřejmě není náhodou, že v ní má prsty právě někdo z Wayansů. Chci trojku!(30.9.2014)

 • sedm.1
  **

  K tomuto pokračování bych mohl prakticky okopírovat komentář z prvního dílu. Že jde tedy o poměrně nezábavnou parodii, která je sice určitě lepší než veškeré projekty trapného dua Friedberg/Seltzer, ale ke klenotům typu Bláznivých střel, Žhavých výstřelů, či Scary Movie si ani nečuchne. Určitě je dobře, že se tu nevyskytuje úplně ten nejtrapnější styl parodování, jako právě ve filmech zmiňovaných przničů, na druhou stranu těch vyloženě povedených fórů je tu opět, stejně jako v jedničce, minimum, a zbytek je v podstatě jen nevýrazná a mdlá vata, která tak maximálně cukne koutky, ale aby vyloženě pobavila, to tedy fakt ne. Nějaký vyloženě zapamatování hodný gag se tu také nevyskytuje, a rozhodně nejvíc humoru se tu točí okolo sexu, což mi tedy sice vůbec nevadí, chvílemi je toho ale už vážně až moc a jdoucí zbytečně až na dřeň. Hvězdou celého filmu je jinak též opět výborný Marlon Wayans, který je vážně rozený bavič, jeho šílený grimasy mě nehorázně baví a právě on drží celý film hodně nad vodou. Zato zbytek hereckého ansámblu je jedna velká katastrofa, přehrávající tajtrlíci, bez špetky soudnosti, to je vážně děs. Zápletku tu pak samozřejmě nemá cenu vůbec nějak rozpitvávat, přeci jen jde o parodii, takže to se moc řešit nemůže, no a jinak nic výraznějšího, co by ještě stálo za zmínku, se tu už zkrátka nevyskytuje. Haunted House 2 je tak kvalitativně ve všech ohledech totožná s jedničkou, takže průměrná parodie, která na jedno zhlédnutí ujde, ale do dějin se fakt šanci zapsat nemá.(28.8.2015)

 • - Film paroduje zejména horory Sinister (2012), V zajetí démonů (2013), Annabelle (2014), Insidious (2010) a Kletba z temnot (2012). (Ryšty)

 • - 8. dubna 2013 bylo díky finančního úspěchu prvního dílu potvrzeno pokračování. Rozpočet prvního dílu se zastavil na 2,5 milionech amerických dolarů, přičemž film vynesl 59,9 milionů. Rozpočet pokračování byl 3 miliony amerických dolarů. (KergeSinko)

 • - Něco po 28 minutě filmu, když Malcom (Marlon Wayans) mluví k Abigail můžemesi povšimnout pastelky v ruce Abigail, kterou střídavě drží a pak zase nedrží. (KergeSinko)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace