Pár nenormálních aktivit 2

Zopár nenormálnych aktivít

Komedie / Horor

USA, 2014, 86 min

Kriplovaná :-D(22.7.2014)

// Distribútor: Open Road Films // Počet premietajúcich kín v USA: 2,310 // Otvárací Víkend v USA: $8,843,875 //(2.8.2014)

• Jara.Cimrman.jr

Ozbrojený černý kněz a rasistické narážky mezi černochem a hispáncem mne bavily. S Malcolmovou rodinou, vymítači i žárlivým výrobkem to bylo podstatně horší. Sice oceňuji kadenci deseti vtipů za minutu, ale s politováním musím tvůrcům vzkázat, že jsem se skutečně zasmál asi pětkrát a ten zbytek pokusů o fór spadl pod stůl. Očekávám do týdne nějakou partičku sexy mexických služebných, aby mi pod stolem uklidily.(7.9.2015)

Za mě opět dobrý. Wayans je blázen a vynikající komik, jeho mimika,řev a zejména opícháním Annabell si u mě získal respekt, protože něco tak oplzlého a zároveň vtipného jsem v životě neviděl, za mě už teď kultovní scéna. Nasmál jsem se parádně. Slepice, shiloh a Mexický soused také neměli chybu. 65%(16.8.2014)

• maverick10

Genitalni a rasovej chvalozpev muže co sere do díry. Opravdu se nekdo dokaze tetelit blahem a rozvybrovat branici do orgasmu pri pohledu na uječenýho negra co šuká panenku? Pokud ano, je neco spatne.(22.3.2015)

• - Spoiler: Vo filme zomrú dvaja ľudia, dva psy a jedna sliepka. (belinko)

• - Natáčanie a produkcia začalo 26. augusta 2013 a skončilo 29. septembra 2013. (martin5504)

• - Něco po 28 minutě filmu, když Malcom (Marlon Wayans) mluví k Abigail můžemesi povšimnout pastelky v ruce Abigail, kterou střídavě drží a pak zase nedrží. (KergeSinko)