Městečko Pines (TV seriál)

Wayward Pines

Drama / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

USA, 2015–2016, 14 h 31 min (Minutáž: 42–44 min)

Siobhan Fallon Hogan, Matt Dillon, Carla Gugino, Toby Jones, Shannyn Sossamon, Melissa Leo, Hope Davis, Reed Diamond, Terrence Howard, Tim Griffin, Charlie Tahan, Juliette Lewis, Lisa MacFadden, Barclay Hope, Kennedi Clements, Alison Araya, Sarah Desjardins, Jarod Joseph, Justin Kirk, Jared Ager-Foster, Sarah Jeffery, Greta Lee, Allyson Grant, Primo Allon, Manny Jacinto, Chris Shields, Gerardo Barcala, Anthony Welch, Toby Levins, Andrew Jenkins, Giacomo Baessato, Chad Krowchuk, Samuel Patrick Chu, Michael McShane, Jane Craven, Craig March, Scott Michael Campbell, Jason Patric, Nimrat Kaur, Josh Helman, Kacey Rohl, Djimon Hounsou, Naika Toussaint, Malcolm Goodwin, Nickolas Baric, Katie Hayashida, Simone Missick, Jessica Harmon, Lusia Strus, Lindsay Hollister, Teryl Rothery, Ian Tracey, Nicholas Carella, Robin Nielsen, Jeffrey Ballard, Emma Tremblay, Dean Petriw, Kate Bateman, Jennifer-Juniper Angeli, Christian Michael Cooper, Dakota Daulby, Françoise Yip, Sarah Grey, Paul Lazenby, Dakota Guppy, Lisa Bunting, Danny Mac, Tom Stevens, Devin Hansen, Grayson Gabriel, Elizabeth Bowen, Bruce Blain, Iain Belcher, Lindsey Kraft, BJ Harrison, Liam Hughes, Tyronne L'Hirondelle, Ricky He, Jason McKinnon, Jaime M. Callica, Latonya Williams, Sarah Corrigan

Komentáře uživatele Anderton k tomuto TV seriálu

Myslím, že môžem hodnotiť zatiaľ po po piatich častiach. To preto, že už som po onom veľkom zvrate a viem, o čom seriál bude. Tvorcovia sa proste nesrali a všetko nám pomerne skoro vysvetlili, čím majú môj obdiv, pretože sa nemusia nasilu tváriť 5 sezón tajomne a vodiť nás za nos. Tým nechcem povedať nič o Lost, som jeden z mála, ktorému sa záverečná sezóna a pointa páčila. Režijne najviac potešila prvá časť, je fajn cítiť zase Shyamalanov rukopis v niečom, čo má zmysel. Uvidíme, čo ďalej...(29.8.2015)

Presne toto očakávam od mysteriózneho sci-fi seriálu. Najskôr pokladanie rôznych otázok, na ktoré chceme dostať čo najrýchlejšie odpovede a následne aj tie odpovede dostávame. Dokonca skôr, ako by sme to čakali. Mne prvá séria poskytla všetko, čo som chcel o tejto látke vedieť a aj vzhľadom na ohlasy tej druhej som sa jej zatiaľ vzdal. Možno je to práve tým, že tvorcovia tak skoro vyložili karty na stôl, osobne som ale za to rád. Má to výbornú atmosféru, nepôsobí to lacno a človek má chuť si prečítať aj predlohu.(31.8.2017)

Tak pokiaľ MNS obsadzuje samého seba do menších či väčších cameo úloh, aby sme po filmoch mali na koho nadávať, tak tu ako producent išiel s kožou na trh tým, že si odrežíroval pilot. Nemohol urobiť lepšie. Len je škoda, že sa režijne nevrátil aj neskôr, napríklad vo finále. Po pozretí pilotu neexistuje návrat späť, takto by sa mali točiť všetky úvody mysterióznych seriálov.(1.9.2017)