Už dost, šéfe!

(pořad)
  • Slovensko Tak už dosť, šéfe!
Reality-TV
Česko, 2013, 6x51 min

Režie:

Vít Klusák

Účinkují:

Zdeněk Pohlreich

Nová série návratů do podniků, jež znáte z pořadu Ano, šéfe!, společně s oblíbeným šéfkuchařem a moderátorem Zdeňkem Pohlreichem. (oficiální text distributora)

ludva10

Nevím co k tomuto pokračování napsat jiného, než k původnímu dílu. Snad jen to, že už se zde Pohlreichovo hlášky i dost opakovali, čímž to někdy na mě působilo, že už to nebyla až tak suprová zábava. Přesto ale stále pěkný pořad a zajímavé příběhy restaurací a hospod. ()

BigBang

Jsou to sice svérázné, ale přesto dokumenty o reálném podnikání u nás. Jako z 80. let nejcennější svědectví jsou dnes dokumenty pí. Třeštíkové o mladých manželstvích, tak třeba v r. 2040 může být klidně kultem realita restaurací pohledem p. Pohlreicha. ()

Psycho.R

Šéfova série, která není založena tolik na nápravě hříšníků, ale spíše na retrospektivě. Ovšem, co se týče Bohémy, ten díl stál za to. ()

rublik05

Vrátit se na místo činu a ukázat, jak si vybrané podniky vedou, byl opravdu výborný nápad. Je krásné vidět ten kontrast mezi podniky, které si vzaly Zdeňkovy rady k srdci a povedlo se jim na tom našem českém gastro trhu uspět, a naopak ty, které své šance totálně promarnily a nepomohlo jim ani Zdeňkovo snažení. Tento speciál se dá brát i jako takový dárek pro fanoušky, kteří jsou zvědaví, jak se daří jejím oblíbencům. Výběr restaurací je v pohodě, bavil jsem se u každé epizody. Obzvlášť ta poslední je jasným důkazem, že Ano, šéfe! není jen honění si ega a ztrapňování, ale že tento pořad má neskutečnou hodnotu a ten, kdo tuto šanci využije naplno, rozhodně nebude litovat. 9/10. ()

oasismanik

Zdenek nám už trošku zmäkol, ale stále je to v podstate ten istý priamočiary, úprimný chlap, ktorý si nedáva servitku pred ústa, dosť dobrá show, rád pri tom jem. ()

Sssiksseilor odpad!

Bezcenější násravba k bezcenné až kontraproduktivní reality show. Produkce si znovu-zvrací k dřívě navštíveným víceméně odpadním dírám, kde šéf v zaběhlých vypípaných kolejích jede to osvědčené. Uděluje hvězdy za nic, vše se pořád vaří a k tomu ještě neustále solí a zázrakem vlastně je, když se občas objeví alespoň něco bez masa. Český národ jí nadále dle své úrovně myšlení a byla by pro něj tudíž katastrofa, kdyby si nemohl zajíst vařené kozí chcanky, vydávané za polévku, tím údajným extra zdravým chlebem. Odklon od předchozích hodnot se neudál a většina národa si opět může gratulovat, jak úžasnou snůžkou hoven si nechal vměstnat do svého jídelníčku, potažmo životního stylu. Už fakt dost! ()

t.b.kat

Nemůžu si pomoc, ale nic mi tento pořad neříká. Ano šéfe měl alespoň šťávu, ale tady to není nic jiného, než snaha vytřískat prachy na popularitě původního seriálu a je to obrovská škoda. Nechápu, proč se v této zemi pořád jde tak do extrému, kdysi bylo přebohdalováno, přegottováno dnes přepohlreichováno. Kamkoliv člověk jde, všude jeho ksicht. Z jeho strany to naprosto chápu, jde přeci jen o prachy a když je možnost, tak proč to nedělat, ale jak se říká: všeho moc škodí. Pohlreich se tímto odsoudí z profesionálního hlediska z kuchaře na baviče a je otázka, zda mu to vaření a hodnocení pak lidi budou žrát. 2-3* ()

AndrewNewman

Zbytočný remake, pretože česká kuchyna nie je to pravé orechové. Skrátka sviečkovú takmer žiadny normálny kuchár nepokazí a jediné, na čo sa v tejto relácii poukazuje špina v reštike. Hm nie ďakujem. ()

mrsin

Realizaci nápadu podívat se na to, jak to vypadá s restauracemi, které Zdenda kdysi navštívil, velice vítám. Už dost, šéfe! nemá sice takovou sílu jako původní Ano, ale stále se jedná o kvalitní pořad, který si navíc s přihlédnutím k tomu, co Pohlreich v poslední době v televizi předvádí, 4 hvězdy rozhodně zaslouží. 75 % ()

oskiii

Tenhle pořad sluší Pohlreichovi absolutně nejvíc. Tady je jako ryba ve vodě. Ačkoli ho moc nemusím, tak Ano,šéfe a tomuto pokračování dávám 4* ()

Kinderr

Další povedená show s Polym, kde se vrací do hospod, která již navšítvil. Je dobře, že natočily i tuto show, kde vlastně vidíme zda těm majitelům hospod opravdu něco dalo Ano šéfe a nabo zdali ne zkrachovali. Akorát někde bych s hodnocením nesouhlasila třeba jak byl v Německu u toho chlapa tak tomu bych nedala ani jednu hvězdu! ()

trx2010

Tohle je smutné a těžko se mi na to dívá. nikdo už p. Pohlreichovi neodpáře že část spoluobčanů díky němu začala přemýšlet co že to vlastně vůbec jí. Za to mu náleží dík. Tato série je již však jen vykrádání sama sebe, Pohlreich působí znudeně a jakoby mu došla šťáva. Zároveň už je těžce mimo realitu zaslepen vlastním úspěchem. Vaření je zcela v pozadí. Pořád je to ale lepší, než totální průser v podobě vaření v přímém přenosu. ()

Tumbik

Je dobré, že se Zdenda rozhodl navštívit restaurace, které již zkontroloval a znova se ujistil, že to tam vše klape. ()

Larikazka odpad!

Šéf a podobné hovadiny už nechci v televizi vidět! Zdeněk Pohlreich je nudný, starý muž. Pořad je pomalý, nezajímavý. ()

fyluta

Uz to nemá takové grády jako 1,2,3,4,.. série, ale pořád je to velký nadprůměr.. Možná neměl říkat, že 5 série je poslední, když tohle už je pátá seriee potřetí prodlužovaná :) ()