Od soumraku do úsvitu

• USA From Dusk Till Dawn: The Series
USA, (2014–2016), 22 h 42 min (Minutáž: 41–49 min)

Hudba:

Carl Thiel

D.J. Cotrona, Zane Holtz, Madison Davenport, Wilmer Valderrama, Robert Patrick, Brandon Soo Hoo, Samantha Esteban, Jake Busey, Jamie Tisdale, Don Johnson (více)

Série(3) / Epizody(30)

Děj seriálu Od soumraku do úsvitu se točí kolem bankovního lupiče Setha Gecka (D.J. Cotrona) a jeho násilného a nepředvídatelného bratra Richarda Gecka (Zane Holtz), kteří jsou hledaní nejen FBI ale také texaskými rangery Earlem McGrawem (Don Johnson) a Freddiem Gonzalezem (Jesse Garcia), kvůli bankovní loupeži a několika mrtvým.
Zatímco jsou na útěku do Mexika, potkávají bývalého pastora Jacoba Fullera (Robert Patrick) a jeho rodinu a vezmou si je jako rukojmí. Zmatek nastane ve chvíli, kdy si uprchlíci i se svými zajatci udělají zajížďku do striptýzového klubu, který provozován hladovými upíry... až do rána se musí udržet na živu (AXN)

Recenze uživatele Flopik k tomuto seriálu (2)

Od soumraku do úsvitu (2014)

Nečakal som, že to bude také dobré ale opak je pravdou. Pôvodný film som nevidel, možno aj preto sa mi tento seriál tak páči. Postavy výborné , myslel som že mexický nádych mi bude vadiť ale skôr naopak, príjemne prekvapil. Kým sa dostaneme do chrámu trvá to dlhšie(mne sa páčili aj epizódy pred chrámom), ale potom to už je neskutočná jazda, kde nechýba krv, trhanie končatín, jedna vtipná hláška za druhou, proste všetko čo je potrebné. U mňa za plný a Eiza je nádhernou čerešňou na torte.No druhá séria výborná, bavil som sa skvelo a dokonca aj vylepšili efekty. Troška tu viac spoznáme mytológiu tohto sveta, akcie je požehnane potešili aj nové postavy. Koniec parádny a ja sa neviem dočkať poslednej série. ()

Pandemonium (2014) (S01E07)

Tak toto bola pecka, keď si zoberiete že 2 časti pred tým je celá časť len o prechode cez hranice a teraz prišiel takýto masaker. Len tak ďalej. ()