Od soumraku do úsvitu

(seriál)
  • USA From Dusk Till Dawn: The Series
Trailer 1
USA, (2014–2016), 22 h 42 min (Minutáž: 41–49 min)

Carl Thiel

D.J. Cotrona, Zane Holtz, Madison Davenport, Wilmer Valderrama, Robert Patrick, Brandon Soo Hoo, Samantha Esteban, Jake Busey, Jamie Tisdale, Don Johnson (více)

Série(3) / Epizody(30)

Děj seriálu Od soumraku do úsvitu se točí kolem bankovního lupiče Setha Gecka (D.J. Cotrona) a jeho násilného a nepředvídatelného bratra Richarda Gecka (Zane Holtz), kteří jsou hledaní nejen FBI ale také texaskými rangery Earlem McGrawem (Don Johnson) a Freddiem Gonzalezem (Jesse Garcia), kvůli bankovní loupeži a několika mrtvým.
Zatímco jsou na útěku do Mexika, potkávají bývalého pastora Jacoba Fullera (Robert Patrick) a jeho rodinu a vezmou si je jako rukojmí. Zmatek nastane ve chvíli, kdy si uprchlíci i se svými zajatci udělají zajížďku do striptýzového klubu, který provozován hladovými upíry... až do rána se musí udržet na živu (AXN)

Trailer 1

Morholt

Marná sláva, ale na Clooneyho a Tarantina tahle dvojice zloduchů nemá, ačkoliv se nedá říct, že by hráli špatně. Jen to prostě není ono. Navíc se to občas táhne, ty Richieho halucinace místy působí únavně a trochu mi tam chybí ta rodriguezovsko-westernová atmosféra, ale pořád to má většinou solidní tempo, rozpracování toho, co přecházelo masakru u Titty Twister či mytologie místních upírů mě také baví a navíc je tu můj oblíbenec T-1000, lolitka Madison Davenport a i ostatní herci mi sedli, takže celkově považuji zeseriálování téhle upírské klasiky za dobrý nápad. 75% ()

Vojťas

Psát o těch potvorách jako o upírech by nebylo zcela exaktní (při původu z hada, nikoliv netopýra), ale jelikož jdou po lidské krvi, tak to tak nechme. Suma sumárum jde o dosti krvavou podívanou (7. díl je TOP), při které jsem se ale bohužel i tak párkrát dost nudil. Od Rodrigueze jsem prostě čekal více. 65% [2. série BUDE] ()

SallyZen

Do sedmýho dílu lehce konkurenceschopný Rodriguezovu filmu, ale potom co se v posledních dílech semlelo byl otřes. Původní film mám moc rád a na to, že upíry nejsou můj šálek čaje, tak zde se mi to moc líbilo. Seriál má novější svěžejší obsazení, trochu jiný náboj, ale vcelku zjistíte, že většina toho je zbytečná a film vesměs shrne všechno hlavní a stačí na tento děj fakt jen ty dvě hodiny. Řekl bych, že to není špatný seriálový počin, ale určitě zbytečný a ke konci hodne zmrvený. Lepší se radši pustit do novejch originálních projektů. 60% ()

KevSpa

Už i Robert Rodriguez se zařadil mezi tvůrce, kteří pochopili, že televize je na vzestupu a převedl do seriálové podoby vlastní film. Srovnávat ústřední hereckou dvojici s nezapomenutelným duem Tarantino-Clooney samozřejmě nelze, ale i tak nemá pilot problém naladit vás na další díly, v nichž už dojde i na upíry. Navíc je fajn vidět Rodrigueze vracet se k žánru, který mu seděl vždy nejlépe. Pilot - 70% ()

Davies182

"Zastavte někdo to krvácení!" "Zastaví se, až vykrvácí." Na plnou hubu sem se obával, že to bude mnohem zbytečnější. A otravnější. Není. Robert nakopnul pilot celkem dobře, s narůstající minutáží se ale postupně stejně vytrácí kouzlo hektického napětí. Nevidím jediný důvod, pustit si i S01E02, parádním hláškám a výborným kalifornsko-mexickým oranžovým filtrům navzdory. Klasiku navíc kdovíjak neuctívám, snaha o napodobení Clooneyho a Tarantinových grimas ale i tak tahá za oči, až to bolí... ()