Kostka 2 - Hyperkrychle

Mark Sanders

Kostýmy:

Donna Wong
  • JohnMiller

Film videný v TV. Celkom ma pobavil Jednotku som vtedy nevidel. Ten večer keď som to sledoval ma to celkom pobavilo. Zopár ľudí sa prebudí v kocke a nevedia ako sa tam dostali tak prechádzajú s jednej kocky do druhej. Situácie sa vyhrocujú, nervy praskajú a nikto nevie ako sa odtiaľ dá dostať. Nečakaný koniec ma pobavil(22.1.2013)

• Goldbeater

Hlouposti tohoto filmu už se vyrovná jen zábavnost jeho imbecilních dialogů, protože promluvy zdejších postav jsou opravdu neskutečně špatně napsané a navíc pronášené vyloženě prkennými herci. Potenciál látky je skoro nevyužit - nejsou tu prakticky skoro žádné pasti (!!!), taktéž zlé efekty hodně kazí dojem. O blbém závěru se snad ani zmiňovat nemusím. Od jedničky je to obrat o 360 stupňů do vod podprůměru. Jsem ovšem stále zvědav na další pokračování.(23.8.2012)

První Kostku jsem ještě neviděl a tak nemám s čím srovnávat, ale vím, že druhá Kostka se mi líbila. Horor? Neeeeee... Napínavé? Tak trochu.... Zajímavé? Každopádně! Parta 8 osob uzavřených v síti tisíců krychlí řeší, jak se dostat ven... Jen to, jak se pokoušeli ti lidé vyřešit jak se dostat z krychle bylo takové... trošku suché, že toho divák moc nevěděl. Až skoro do posledních minut jsem znal jen číslo 60659 a toť vše :) Ale rozhodně jsem se nenudil, sice vlastně pořád jen chodili z jedné místnosti do druhé a blábolili, ale nuda to rozhodně nebyla. A jakmile v dalších místnostech začali objevovat zase sami sebe v jiných časech, tak bylo o zábavu postaráno :) Jen ten konec jsem trochu nepobral, úplně závěrečnou scénu, nějak mi nedošlo co to vlastně mělo znamenat. Ale určitě mě druhá Kostka zaujala a jdu si někde sehnat první díl. 3,5*. ____ Po zhlédnutí jedničky i trojky hodnocení neměním. Kvalitativně je dvojka pod jedničkou a podle mě na podobné úrovni s trojkou, i když se mnou určitě hodně z vás nebude souhlasit.. Mě se i dvojka prostě líbí! :)(13.2.2005)

• eraserhead666

Tvůrci se evidentně snažili překonat perfektní jedničku a být ještě bombastičtější a tak kombinovali, kombinovali, kombinovali, až to překombinovali a poslali celej film do kytek. Hrozná, obrovská nuda s rádoby bombastickými, digitálními triky a ještě bombastičtějšími kecy. Kostky naprosto nudné, pasti často směšné (hlavně ta rotující kostka byla dost k smíchu). Kdesi v první půlce jsem vzdal pokoušet se nějak sledovat děj a různé konspirační teorie (které mě u jedničky bavily až dokonce) a jen jsem to prostě dokoukal do konce, jak to skončí. A to možná bylo mé štěstí, protože samotný konec se mi hodně líbil a bude to asi to jediné, co mi z filmu zůstane v paměti. A to je dost málo.(6.8.2009)

• kaylin

Já jsem si pamatoval, že mě série „Kostka“ po prvním sílu nakonec zklamala, ale nemohl jsem si vzpomenout, proč to zklamání přišlo. No, teď jsem si to osvěžil a docela se děsím nulté „Kostky“. „Kostka 2 – Hyperkrychle“ je filmem, který nesmírně kazí to, co bylo v prvním filmu nastoleno. Druhý film nemá atmosféru, nemá neustálé napětí, které vás provází, a nakonec nemá ani potřebnou nápaditost, ta se stává jen zběsilou nesmyslností, která vás utrápí.(7.1.2015)

• - Vlna energie, kterou je zabit plukovník Maguire, je ve skutečnosti vytvořena pomocí vysavače nastaveného na vyfukování (aby mu odfouknul oblečení). (Piggsy)

• - Okolo 8. minuty je možné zahlédnout, že Kate (Kari Matchett) má na těle přichycen mikrofon. (Terva)

• - "Rtuť" na konci filmu byla vytvořena programy Real Flow a Real Wave. (Piggsy)