Jigsaw

• Česko Příchozí (více)

Zohavená těla se začnou objevovat na různých místech ve městě. V průběhu vyšetřování všechny důkazy jednoznačně ukazují na jednoho muže: Johna Kramera. Jak to jen může být možné? Muž zvaný Jigsaw je totiž více než 10 let po smrti. Pokračování známé hororové série SAW je tu znovu.... Těšte se, budete se bát. (Vertical Entertainment)

Miagy

Úplne v pohode 3 -4 *, ale keďže film už nemá čo nové ponúknuť, tak taký priemer. Nečakajte žiadnu divočinu, pasce sú trochu slabšie ako inokedy, ale zvrat na konci filmu takisto viacmenej nečakaný... ()

Brooks

Kolosálne blbé, s nesympatickými a zle zahranými postavami a dejovým konceptom odkopírovaným z predchádzajúcich dielov. Prekvapilo ma, že za tým stoja The Spierig Brothers. Po sympatickom Predestination som mal o nich vyššiu mienku. ()

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Kruh se uzavřel podruhé a ještě více :) Sice občas nelogické a pasti měly nesmyslné řešení, ale tenhle díl se vyrovná předchozím. Závěr povedený! ()

Zombiepod

Sľubovali nám, že Jigsaw privedie túto umierajúcu sériu ku koreňom, no nič také sa nekoná. Ďalší diel skladačky nadväzujúci na predošlé béčkové pokračovania dokonalej Wanovej jednotky neprináša nič nové, opäť sa tu ukáže pár nesympatických hercov, hektolitre krvi, trochu lacné CGI efekty a samozrejme ďalší prehnane domotaný záver, ktorý dojí z posledného. Jediné, na čom sa tvorcovia vybláznili, boli zaujímavé pasce, a bolo fajn opäť vidieť nachvíľu Tobina Bella vo svojej najslávnejšej roli. Snáď už táto nekonečná Saw fraška skončila. ()

RAFT

A zde máme osmý díl ze série saw. Na tenhle díl se muselo čekat dlouhých sedm let a vyplatilo se. Zde zase film s jinýma režisérama. Ve filmu zase jiná hra že, se postavy dostávali do nebezpečí a odhalovali svá tajemství. Za mě 70% ()

RafaKrakal

Jeden z nejlepších filmů celé série. Je vidět, že se vyplatilo čekat na kvalitní scénář. Film uběhne velmi svižně a přitom se v něm odehraje spousta zvratů, jež divák nečeká, včetně skvělého camea s Tobinem Bellem. K dokonalosti chybí už jen skutečnost, že se film nevyvaruje pár logickým nesrovnalostem, což je však jen drobná vada na kráse. Celkově mě film velmi pozitivně překvapil a nebojím se ho hodnotit 80 procenty. ()

WolfIssen

Tak tohle je prozatím nejslabší díl celé série, nic jiného než nastavovaná kaše a v konečném důsledku vcelku průser. Sláva prvním třem dílům. ()

Daertelon

Sága Saw je napínavá, nápaditá a chytrá. Tobin Bell v roli Johna předvádí výkony, u nichž běhá mráz po zádech. Rád si kdykoliv pustím některý z jejích dílů znovu. Ale tenhle ne. Překvapivě výborná kvalita videa v žádném případě nedokáže vyvážit tu spoustu omylů, nesmyslů a nedokonalostí, jaká se zde vyskytuje. Od nedokonalé zápletky, která logicky a časově nedává smysl, přes špatné herecké výkony a nezvládnuté zasazení hudby do scény, až po absenci toho dokonalého střihu, na nějž jsme zvyklí. Vleče se to, nepřináší to nic nového a kazí to smysl celého předchozího snažení. Já jsem veskrze klidný čtenář, posluchač i divák. Jenomže když mi někdo znásilní oblíbenou ságu, chytnu nerva. Tohle byla sra*ka. 25% ()

intro

Celkem zklamání. Nejnovější pokračování legendární serie Saw, nepřineslo kromě pár nových zkoušek a pastí vůbec nic nového. Postavy a nástupce Johna Kramera velmi průměrní. Nebýt fanda Saw dám 2 hvězdičky. Škoda ()

XXXXXXXX

Řezání, řezání, ostudou to zavání, řezání, řezání fuj to sem se lek! Když jsi hlavou v kýblu, když máš potíže, tak se řízni klidně, krev se nelíže! Pohoupej se mírně, píchni stříkačkou, neřeší to stejně, co pak s otáčkou. V tom máš nohu skříplou, trup zas v obilí, zmáčkni rychle páku, sic tě omyjí. Do toho si prubneš jízdu, klidně bez brzdy, ono je to jedno, nic tě nebrzdí. Hele koukej puška, rychle zmáčkni spoušť, byla to však fuška najít samospoušť. Když už konec čekáš, bacha asi vepř, a než se potom nadáš, vrahoun chystá řež! Po osmé, po osmé, logiku moc neprosme! Řezání, řezání, ostudou to zavání, řezání fuj to sem se lek! Řezání, řezání, už to prostě přehání, řezání, řezání s logikou je kříž!. ()

Mamlas

Teambuildingová úniková hra v tradičním stylu Saw, kde se oběťmi postupně stane několik delikventů. Tentokrát se děj neodehrává jen v aréně, ale sleduje i práci policie venku. Zajímavé, nápadité, skvělý casting i vizuál. Už se těším na 9. díl. A ta chobotnička na konci, to bylo stylové 👌. ()

MartinTerran

Není to úplně klasický saw styl, jak ho známe, ale ani zde nechybí hry, vyšetřování a šokující odhalení na závěr, které je velmi zajímavé a promyšlené. Takže je zde méně zajímavých smrtí, ale pro mě zajímavější pojetí příběhu a jeho gradování. Za mě dobré pokračování. Hodnocení: 67/100. ()

Pitryx

Nezklamalo. Měl jsem celý film připraveno 80, ale za ten výjimečný květák na konci neodolávám a dávám devadesát. To jsou film dle mého gusta. ()

uodevr odpad!

Jak se do chcíplé klisny kope, tak se z ní zápach vyfukuje...to jsem vám takhle měl hovno co na práci, tak jsem si z čiré masochistické zvědavosti pustil džygsó. Zajímalo mě, až jak hluboko to mohlo poklesnout, přičemž jsem ale zároveň přetrval otevřen i té možnosti, že by to mohl být návrat do relativní formy. A po všech těch nesympatických, nevýrazných a imbecilních postavách, jejich absurdních dialozích, a spektakulárně nekreativních a nudných chcípnutích, musím seznat, že tohle se nemůže líbit ani těm nejhárdkórovějším fandům. Z hlediska příběhu a hereckých 'výkonů' to dosáhlo zcela nových úrovní kanalizačních útrob. Zrovna od bráchů Špýrigů fakt zaštípalo. ()

borohub

Ten úpadek kvality v porovnání s předchozími díly je znatelný. Příběh mi přišel šíleně překombinovaný, tahle překombinovanost je pro saw poměrně typická, ale tohle byl fakt extrém. Nové postavy mě vůbec neoslnily a v porovnání třeba s Amandou, či detektivem Hoffmanem jsou ploché. Ale i po osmi dílech hry jsou stále zábavné a nápadité. 60% ()

hrumsrt odpad!

SAW dostalo nový nádech... Ale koho to zajímá! Je to jen příživa na původní značce! Nebavilo mě na tom nic! Ze srdce nenávidím, když někdo kopíruje (v tomhle případě parazituje).. A že John (Tobin Bell) už je dávno mrtvý! Když tvůrci těžily z jeho odkazu, tak se to aspoň nějak dalo pochopit.. Ale když se na scéně objevil ten prostovlasý, ale stále ve formě, John, tak jsem měl chuť film okamžitě vypnout. Nevím, jakože i jsem se bál, že nám tvůrci ukáží nějaký šílený scénář, jak John přežil. Ale tvůrci to dokázali povýšit na další úroveň odpadu, když se na to úplně vykašlali, jelikož jim bylo jasné, že se to napojit nedá. Totálně tady tvůrci vaří z vody! Nejlepší bylo, jak se parta totálních hovad společnosti neustále omilostňovala... Jakože já nic neudělal, tak proč jsem tady?! Třeba ta matka, které manžel zalehl dítě... Bože taková m*dka! Doufám, že James Wan tohle, ve svém vlastním zájmu, nikdy neuvidí... 0% ()

PF 2017

PF 2017

31.12.2016

Na třetí Cloverfield si počkáme

Na třetí Cloverfield si počkáme

09.12.2016

Filmy z thrillerové antologie Cloverfield (Monstrum a Ulice Cloverfield 10) měly v únoru dostat nového kamaráda. Ze sci-fi God Particle, v níž se posádka vesmírné stanice potýká se zmizením Země, se… (více)

Kdo natočí osmý díl Saw?

Kdo natočí osmý díl Saw?