Rogue One: Star Wars Story

• USA Rogue One: A Star Wars Story (více)

M.Hynecek

Nevím co se na tomto filmu všem tak líbí. Že by byla laťka tolik nízko? Film o ničem. Jak je možné, že ve světě, kde se cestuje úplně běžně hyperprostorem musíte nastavit obří satelit, abyste mohli poslat jeden e-mail, který si pak musíte předávat z ruky do ruky na disketě, nebo čem. ()

Raziel811

Těžko popisovat cokoli z filmu bez spoilerů, ale zrovna zde jsem si myslel, že bude snadné naskočit do SW univerza a ono nic. Tuctový příběh a celkově film o ničem a k ničemu. Produkční hodnota vidět je, ale krom Mikkelsena, Whitakera a Yena nevidím nic pozitivního. Zkrátka nejsem fanda SW, ale jsem fanda filmů jako takových a tohle je průměr skrz naskrz. ()

Monini

Ihned poté jsem si musela pustit čtyřku (nebo vlastně jedničku :) ). No prostě wow, jak to na sebe navazuje. A celkově mě to vážně dostalo. Asi jsem přecitlivělá ženská, ale (spoilery!!) ta princezna Leia na konci mi vehnala slzy do očí. I chvilková návštěva lorda Vadera byla super. A to, že Disney nechá všechny na planetě zabít? Perfektní konec. Já jsem nadšená a na chybky kašlu, prožitek byl super. ()

Camel91

dávám 4 hvězdy... 2* jsou za přítomnost jejich nejlepší postavy, kterou Star Wars kdy vymyslelo, ano mí drazí učedníci.. Darth Vader .....1* Felicity Jones mi přijde o trošičku sympatičtější než Daisy Ridley 1* líbí se mi že to nemělo klasický happy End. ()

Krnac

7,5/10 - dej na prvé zhliadnutie fakt zaujme, neuveriteľné zapadnutie do Star Wars sveta. Finálna tretina filmu je fakt niečo úžasné ale je to jediný dôvod prečo si film pustiť znovu, ak chcete film vidieť opakovane hneď na 2. pokus zistíte že po 10 minútach vás film začne extrémne nudiť a nejde o pasivitu hlavnej postavy ale to že sa tam nič nestane a prakticky po 1. zhliadnutí viete prvú polovicu filmu naspamäť, dej rozhýbe až keď dôjde k. potýčke s troopermi a uvidíme správu od jej otca, to že sa tam skoro nič nestane podporuje to že keď sa na konci niečo stane skoro hocijakej postave je vám to úplne jedno nech si kľudne aj zomrie takže koniec by bez tej úplne finálnej scény pôsobil prázdno. ()

Cr3sh

Na 3 hvězdy je to jen za ten ending s Vaderem. Za zbytek i kdyby to bylo na jednu je to prostě minimálně na 4, tečka. ()

mikruu

Za mě nejnudnější a nejnezáživnější film celé Star Wars série. Jedna hvězdička za to, že víme, jak se plány Hvězdy smrti dostaly k princezně Leie. ()

gizi

Není to už ono. Diego Luna mi tam vůbec nesedl. Ale nakonec jsem si to celkem užil. 70% a s odřenýma ušima 4*. ()

ajaxx

Shlédnuto, zapomenuto. Tohle je jeden z těch filmů, který měl spíš jen ještě vyždímat trochu kapitálu ze slavného jména. Jednak, plány Hvězdy smrti ukradl Kyle Katarn a jeho milá, Jan Ors a tak to už dle mého v základně fanoušků zůstane (jelikož postava Kyla Katarna je mezi fanoušky jedna z nejoblíbenějších) a potom, celé je to unilé, nudné a jediné co na tom vidím jako pozitivum je trochu temnější atmosféra a slušná akce. A za to dávám 2*, protože víc v tom prostě nenacházím. ()

Ondak

Jedná se o takový mezi příběh ve světě star wars o zase jiných hrdinech. Naštěstí to vcelku funguje. Bohužel jsem se na začátku filmu docela nudil a přišlo mi to bez děje. Ale jak se začalo pořádně bojovat, tak zábava rapidně vzrostla. Bitvy jsou výborně zpracované. Rozhodoval jsem se mezi 3-4 hvězdami a nakonec jsem se přiklonil ke 4. Nemůžu se ale ubránit pocitu, že bez světelných mečů už to není ono. ()

futislav

Je trochu škoda, že se bez komentáře a nápovědy znalce ságy, který sedí vedle v křesle, náhodný divák nemá šanci zorientovat kdo je kdo. Jinak je to akční, má to děj a celkem dobré efekty. Škoda, že nedali více vyniknout Mikkelsenovi, třeba i v jiné postavě. 3,5 - 4* ()

Skyw4lker7

Jednoznačne sa jedná o najlepší Star Wars film pod hlavičkou Disney. Film som si opäť raz pozrel a jedná sa o skvelý filmový zážitok. Samozrejme nie je to bez chýb to asi žiadny film. Film zreje ako víno tak ako aj nedocenený Solo: A Star Wars Story (2018) ,ale u Rouge One to platí dvojnásobne. Záverečný boj na Scarife a boj Dartha Vadera proti rebelom je to najlepšie čo sme mohli za posledné roky v STAR WARS vidieť. ()

Andy.222

Hodně dobrý počin. Líbila se mi hlavně postava mnicha, hlášky K2 a celkově takový ten náboj lidí nesoucích pochodeň - klidně obětujeme životy, protože uděláme cestu těm po nás a ti budou pokračovat. Možná bych trochu pohanil pomalejší rozjezd a to že o většině postav toho moc nevíme, ale jinak vítám dalšího člena rodiny Star Wars (narozdíl od těch dalších tří nových) ()

90125

Prečo nie. Prečo neoživiť 40 rokov starých duchov Hviezdnych vojen novými postavami a urobiť to spôsobom verným pôvodným filmom. Rozprávka o dobrých a zlých, presne tak ako to má byť. Atmosféru to má, obrázky aj s CGI su zožrateľné, humor je príjemný a tí bieli roboti sú rovnako debilní ako v origoši. Akurát Lord Foter mohol byť viac zapojený do hry a mala z neho ísť väčšia hrôza. Madsova postava sa vo filme len mihne, zato na Felicity sa veľmi dobre pozerá a určite je to promising young Woman. Film neťahajú postavy a ani príbeh nie je dychberúci, ale je povedzme postačujúci. Všetko vynahradzuje prekvapivo veľmi slušné showdown s veľmi dobre vypointovaným koncom. Po originalnej trojke asi najlepší SW film. The Force is with this Movie. 73 % ()

Feacher

Jestli jsem u Sola váhal mezi 4 a 5, zde musím konstatovat, že to byl lepší film než Solo. Spousta nostalgickych a vysvetlovacich prvků, žádné sequelove nesmysly, příjemné postavy... Myslím, že z novodobých filmů ze světa SW je tenhle nejlepší... ()

Brvis

Dost možná nejemocionálnější star wars v historii! Nejlepší star wars film posledních 10 let. Mnohonásobně lepší, jak nová star wars trilogie dohromady a proč že mám tenhle názor? pojďme se na to podívat! jedná se o prequel Nové naděje, jak se vlastně plány hvězdy smrti dostaly k princezně Leie a ne nemusíte se bát, že když je zase hlavní téma hvězda smrti, tak že to bude zase ta samá pohádka ala nová naděje, Návrat jediů nebo snad síla se probouzí. Zde je to zpracováno hodně na nostalgii a je zde i hodně  zahrnut emocionální prvek. Film nabízí zajímavé postavy, jejichž charakter ve star wars zatím nebyl nikterak představen. Je tady jinak a za mě i skvěle podaná síla. Děj příběhu je od začátku zábavný, ale zde je krásně provedeno stupňování, takže čím blíž jste ke konci filmu, tím víc je to zajímavější a napínavější. A Michael Giacchino? Sakra ten si ten soundtrack naložil jak největší šéf! Mně se film určitě líbil a maximálně doporučuji ho shlédnout.  10/10 ()

Jaroslaw

6/10 Chápu snahu o temnější atmosféru a zachycení beznaděje z pohledu povstalců a jo fungovalo by to,avšak škoda,že se o hlavních hrdinech skoro moc nedozvíme a zároven se o ně člověk nebojí.I přes tyto negativa lze pochválit vstup na scénu Dartha Vadera,útok X-Wingů,závěrečnou bitvu i  zdrcující konec hl.hrdinů,a to je prostě málo,velká škoda,pač potenciál tu byl o tom žádná. ()

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord