Obrovský gorilí samec King Kong nezemřel po pádu z mrakodrapu, stále žije! Jeho život je ale opět v ohrožení. King Kong je již dlouhou dobu v kómatu a nutně potřebuje operaci. Lékaři ale nemají krev a bez té zákrok provést nelze. Jeden lovec však učiní nečekaný objev. V pralese najde samici stejného druhu. Okamžitě je převezena a King Kong může být operován. Jenže po probuzení z kómatu King Kong cítí přítomnost samice a pudy jsou silnější než všechny řetězy. Společně uprchnou do hor, ale lidé je nehodlají nechat na svobodě… (Vapet Production)

Spinosaurus

Herecké výkony nic moc. Co se týče King Konga, tak je mnohem realističtější než v jedničce. Je více hnědý, chodí po čtyřech a vůbec do krajiny zapadá lépe než v jedničce. Tento díl mám radši než jedničku a dal bych normálně čtyři hvězdičky,ale toto hodnocení je přece jen malé a tak to musím vytáhnout. ()

AllShallFall

Tak ani tohle jako pokračování nebylo zas tak hrozné. Úžasné to taky není. Už je to taková jako ptákovina, ale koukat se na to normálně dá. ()

AGAMENON

Film je nesmyslný od začátku až do konce, ale tehdy na videu se mi to líbilo a pro vynikající hudbu Johna Scotta dávám za tři. ()

nash. odpad!

Aní pád z newyorských Dvojčat nedokázal King Konga zrasovat tak brutálně a spolehlivě jako Guillerminův pokus oživit ho transplantací srdce (!!!) a láskou paní Kongové. ()

FrodoF

Ještě mnohem sentimentálnější než jednička, to se fakt nedá snést. Vůbec mi toho vopičáka nebylo líto. ()

SOLOM.

Slabší pokračování, které už nemá takové grády jako jeho předchůdce, ale pořád se na to dívat dá. jen ubylo romantiky a přibylo akčnosti. Výbuchy, střelba a boj to je předností tohoto dobrodružného snímku. Vizuální efekty opic se o trošku zlepšili, ale kvalitu filmu hodně sráží průměrný scénář, který už tolik nezaujal jako jednička. Za zmínku stojí scénka ze spacáku (taky bych tam s Lindou Hamilton hned hupsnul- v té době). ()

corpsy

Jeden z mojich obľúbených ´´guilty pleasure´´. Ten film sa mi páčil aj keď som mal 11 a rovnako aj teraz, neviem si pomôcť. Béčková lahôdka s nelogickým príbehom, trápnymi hereckými výkonmi a slabými trikmi. A to mu dodáva to kúzlo. ()

fannah

Mám rád Lindu Hamilton... Nechápu proč tenhle snímek propadl.. Zváště když tvůrci zůstali stejní, De Laurentiis s nejnovějšími efekty které v té době byly možné, John Guillermin, režisér první části. Scénář byl sice chatrný a v celém filmu bylo až moc vojáků, ale zpracováním to zas tak špatné nebylo. ()

Tayen

Možná o něco lepší efekty, ale nic víc. Film spadl na úroveň dokumentu o jednom ohroženém druhu. Proboha! King kong je bestie, hlavní záporák, o tom se nemá vůbec pochybovat, tak proč mu dávat rodinu, to jsem si klidně mohla pustit Zachraňtě Willyho, tam vztah zvíře-člověk má aspoň smysl. ()

MikO_NR_1909

Krásna hudba a štýlovo natočené monštrum v okulahodiacich ateliéroch. Film kazí od základu crazy story, ktorý mi ako malému chlapcovi nevadil. Čiže nedokážem tohoto King Konga vyslovene neznášať. ()

kaylin

„King Kogn žije“ je pokračováním, které vlastně pokračováním není, jedná se o remake, protože celkové vyznění příběhu je naprosto stejné. Jen je to ještě horší než první film, ještě hloupější a s tak zbytečnými scénami, které nejsou ani moc logické, že si už budete přát, aby to celé skončilo. A ono to naštěstí skončí a vy jste doslova nuceni k tomu, abyste byli smutní. Špatný produkt americké produkce, který málem degradoval celou myšlenku King Konga. ()

topi

Tohle byla hrozná hovadina a úplně zbytečné pokračování verze z roku 1976. Hrozná nuda, strašlivý masky opic a ten malej Kong na závěr byl fakt třešnička. Nebýt krásné Lindy Hamilton, která narychlo ukázala i jedno prso, bylo by to ještě o stupeň horší. ()

charlie.x

Tento film měl zůstat jenom na papíře. Tvůrci zaskočeni úspěchem prvního dílu pouze chtěli vyždímat z dobrého jména další LOVE ale natočili nehorázný omyl kinematografie. Nastavovaná kaše a hrozný triky to jen potvrzují. Doporučuju vyhnout se. ()

Vyhy

Ona to dvojka doopravdy nefunguje, jak jsem se obával. Možná mám někde v paměti, že jako malého mě to bavilo, ale kdo ví, jestli si to nepletu s jinou opicí. ()