Já, společnice

(TV seriál)
  • USA The Girlfriend Experience (více)
Trailer 1
USA, (2016–2021), 17 h 27 min (Minutáž: 24–32 min)

Tvůrci:

Anja Marquardt

Riley Keough, Paul Sparks, Mary Lynn Rajskub, Michael Therriault, Kate Hewlett, Alexandra Castillo, Parveen Kaur, Shaun Benson, Jeff Clarke, (více)

Série(3) / Epizody(37)

Christine je studentkou druhého ročníku právnické fakulty. Má neplacenou praxi a z toho plynoucí dluhy na nájmu. Když jí spolužačka představí atraktivní svět luxusních společnic, zaměří své úsilí zcela jiným směrem... (TV Prima)

Trailer 1

dO_od

// Suchý shit bez duše, který tak tak obstojí díky slušivé Riley Keough v hl. roli, jinak je to ale již stokrát viděné, povrchní a hrozně špatně podané drama o nepříjemně arogantní pipce, kterou nepohání nic jiného než čistá vidina peněz. Těžko říct, komu se tenhle typ seriálu může líbit, já mezi takové lidi ale určitě nepatřím. Po dvou dílech 3/10 a končím. ()

Bebacek

Christine je magicky fascinující komplexní postava, které Riley Keough s emocionální autenticitou vdechla život až do morku kostí. Tak uvěřitelná, jen si sáhnout..! Že ve filmu neotřelým způsobem představil postavu profesionální společnice – archetyp, který je opředen tolika klišé! – má velké díky Steven Soderbergh, a Lodge Kerrigan s Amy Seimetz stejně tak, že plasticky rozpracovali její osobní i profesní background a charakter a doplnili další barvy a stíny do jejích dokonalých obrysů. 1. řada top, zbytek mě upřímně nezajímá. Protože kde není Riley, není zábava. ()

Arsenal83 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Na pozadí firemnej drámy či krimi sa v podstate odohráva sen všetkých honibkov, samý sex, prehnaný, v podstate soft porno, kedy neváhajú vytasiť aj umelé čuráky, ktoré v podstate nie sú odlišné od skutočných. Vlastne, kto vie, či naozaj šlo o umeláky, keďže v podstate tie herečky a to celkom známe sa správajú skutočne ako kurvy, oni to ani nehrali. Samozrejme, že sa tu tlačí na lgbt stránku, takže šúchanie a lízanie šušiek tu je vo veľkom, čiže puberťák za jednu časť aj 5 krát vyhoní, ale nejaká zápletka mu bude totálne ukradnutá. Vlastne žiadna ani nie je. Zámer sa podaril. Za peniaze si kúpiť známejšie herečky, ktoré sú ochotné za voucher do McDonalda urobiť čokoľvek, a tým prilákať neukojených kazišukov a pomôcť im vo vyprázdnení ejakulátu. Len aby sa im pri tom nezapálili semenovody. ()

KevSpa

Hodně zvláštní artová záležitost (pro ujasnění - soft porno), která se i přes krátkou stopáž a řadu odvážných scén občas hodně vleče, aby záhy vytřela zrak nějakou výtečnou epizodou. Vývoj hlavní postavy je ale takový polovičatý a stejně jako o samotném seriálu místy nevíte, co si o ní myslet. Rozhodně to ale stojí za zhlédnutí. 1. série - 70% ()

MoiJe

Citim sa trochu podvedena, ocakava som, ze za tym bude viac. Ovela viac. Poslednych par epizod uz som dopozerala len zrychlene v ocakavani vyvrcholenia, ktore neprislo. (Seriozne, 13 epizod po cca 25 minut a my minutu sledujeme, ako ide cez byt alebo ako niekto vystupuje z auta a ide k domu, asi len aby sme zabili nejaky cas do dalsieho vzdychania...) // S2 vyzera byt samostatny pribeh co epizoda. Videla som dva. Treti uz neuvidim. ()