Tvoje tvář má známý hlas

(pořad)
Hudební / Soutěžní / Reality-TV
Česko, 2016, 120 min

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor), Vladimír Polívka (moderátor), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (více)

Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity. (TV Nova)

Frca

Zpočátku celkem fajn  věc, kdy jsou účinkující nuceni vystoupit ze své komfortní zóny. pak ale Sokolovi stoupla sláva do hlavy, začal na sebe čím dál tím  více upozorňovat a neustále se ztrapňovat, jako kdyby tam on byl hlavní a všichni ostatní jen nějaký povl+ postupně se neustále ztrapňující porota s Kohákem a Pazderkovou. A teď je ten kkt Sokol na obrazovce skoro každý den s Na lovu a už ze sebe dělá vola absolutně bez zábran. ()

Saxos odpad!

Jsem snad debil, aby mě to nacpali? A to pojede dál? Jdu blejt a jsem nasranej! A vždycky jsem tu velmi slušnej. Travestyšoumix v sokolovně vesničky v počtu obyvatel dvacetjedna i s králíkem debilem bych zkousnout radši. Parodie? Ne! Jediná výhoda je, že tento záchodový projekt neuvidí nikdo mimo naší blbománii. ()

fafejt001

NÁPAD by byl super , kdyby vystupovali lidé z ulice , amatéři . KOHÁK a ČVANČAROVÁ jsou všude. Hodnotím tu EDIT P. , to bylo fakticky supr !!! Jinak pořad nic nového pod sluncem . NO , ale pořááád je to lepší , než ty STUPIDNÍ SERIÁLY na všech soukromých kanálech . TO TEDA JOOOOOOOO !!! TOŽ TAAAAAAK . . . ()

Hamar

Jako člověk bez předsudků musím říct - Já se bavím výborně! O nic jiného u této show nejde, ale jinak se na televizi samozřejmě nedívám, snad jenom na dokumenty na Dvojce. ()

sinjakupre

Ti co tady dáváte odpad, byste se měli nad sebou zamyslet. Už několik let v televizi chybí zábavný pořad tohoto typu. Po nudných letech "Superstar" apod., je tohle moc příjemnou změnou. Herci podávají výkony dle svých možností, slabší a někteří naprosto geniální jak herecky, tak i pěvecky. Mají všichni můj velký obdiv, že do toho šli a jsou ochotni udělat zábavu pro ostatní. ()

hony23

Nova se prostě rozhodla, že nás ubaví k smrti! Když už nezabírají talentové soutěže plné neznámých zoufalců snících o slávě, předhodí nám zpívající celebrity, což v českém podání znamená herce z nekonečných seriálů. Celý pořad je něco mezi travesti show a karaoke výstupem z nonstopu v Libni, což ovšem nebrání porotě v neustálém se rozplývání nad dokonalostí účinkujících. Jednu hvězdičku uděluji jen proto, že je mi pořád milejší Petr Rychlý, jemuž se za rytmu hafanana sypou z análu třpitky, než Axl Rose devalvující hudbu AC/DC v Letňanech! ()

TheFuzimi odpad!

Pořád jsem nějak nepochopil, proč se to jmenuje "Tvoje tvář má známý hlas". "Tvoje tvář...", přitom každý vypadá jinak a každému ten ksicht přemalují, takže "tvoje tvář" ztrácí trochu význam, "... má známý hlas". Ano, to funguje, pokud zrovna účinkující není žena představující muže, nebo muž představující ženu. Pak nám to s hlasy krapet nesedí. ()

LadyRainier

A mně se to líbí ...vždycky se mi líbil třeba Vladimír Hron, takže toto mi sedlo do noty ač jinak považuji TV Nova za podřadnou a musím říct, že mi to ani trapné nepřipadá ...to se koukněte (nic proti) na Slováky - tam mi to přijde jako parodie ... ()

tynusxxx_

Sokol je jako moderátor trapný, co dělá Čvančarová v porotě, netuším, pokud ale nehledáte nic inteligentního, tak myslím, že tenhle pořad je na sobotní večer ideální. Práce maskérů jsou opravdu skvělé! ()

Jamalkaa

Podlehla jsem, nelituji. Některé výkony jsou vážně super a stojí za to je vidět. Petr Rychlý se neuvěřitelně proměňuje, nikdy jsem ho jako baviče neměla ráda, ale tady Respekt :). ()

DaNvYto

Celkem povedená show. Hana Holišová se pro mě stala velmi zajímavou herečkou a osobností, která má potenciál. (Beyoncé, Jackson) Adam Mišík (moc neznám), ale se svejma Wrecking balls zaválel jak na kuželkách, Anča Fialová a "Sia chandelier performance" bylo jedno z nejlepších a to především i díky menší tanečnici (také Anče), která opravdu zaválela. Komik Petřík Rychlej nezklamal, snad jediné co mi u něj chybělo byl John Travolta/pomáda... ach ta podoba... David Kraus - Rammstein! Iva Pazderková - P!nk... atakdále. Holt ale... stále je to přebraná soutěž a dokud češi něco nevymyslí sami a budou jen krást nápady, lepší to nebude. Každopádně po shlédnutí pár záběrů z Albánské soutěže musím říct, že to rozhodně není nejhorší. ()

zigy

Kohák jako samozvaný předseda poroty....Chýlková jako 200kilová věra bílá a následující nekorektní Kohákovy narážky na jednu menšinu......Sokol jako mnohdy neuvěřitelně trefný moderátor a legraci si dělající sám ze sebe.....Rychlý jako Armstrong a jeho česká angličtina......sympatická Holišová, která by mohla z fleku nahradit všechny ty zpěváky, které předváděla....šikovní talenti - vycházející hvězdy Mišík a Fialová......Hegerová s Maláskem (byl pravý malásek nebo hegerová???)........mladý Gott se vrátil....oheň chrlící Till Lindemannn aneb Kraus - Nein!!!.......výborný ansámbl připravující soutěžící - profíci Vejdělek a Yemi abcd.....a hlavně spousta méně známých hitů, které stojí za to připomenout dnešní otupělé generaci, která zná už jen chinaski s klusem.....opravdu skvělá zábava - těším se na další řadu. ()