Blair Witch: 20 let poté

• USA Blair Witch (více)

20 let po záhadném zmizení Heather Donahue a jejího filmového štábu v burkittsvillských lesích se její bratr vydává na místo činu. Spolu se skupinou přátel je odhodlaný zjistit, co se tenkrát skutečně stalo. Jenže jejich výprava od začátku nejde podle plánů. Atmosféra houstne, ve tmě někdo čeká a z lesa není podle všeho úniku... (Magic Box)

Hansk75

Mezi 2* - 3*, ale dám nakonec tři hvězdy pod podmínkou, že další díly už nebudou následovat. To, že bude toto pokračování hojně kopírovat jedničku, jsem tak nějak čekal (větvičky, kamínky, skřeky, nářek,...) a ve finále mi to ani nijak zásadně nevadilo. Konec v chatě je už takovej fádní... Voodoo scéna byla fajn. :) ()

EagleSK odpad!

Po hodine utrpenia vypnute a je mi sumafuk, ako to skoncilo. Snad ich baba jaga vsetkych v peci upiekla, aby uz nevznikol podobny archaicky a zbytocny FF odpad. ()

tXtX

V pohodičke. Chovanie postáv miestami irituje, ale celkovo sa jedná o jednoznačne nadpriemerný ff.. Záver samozrejme top z celého filmu.. Neviem, čo viac by som dodal, nechce sa mi tu vypisovať sloh... Mňa to proste bavilo. 4 hviezdy si to pravdepodobne nezaslúži, ale to ani odpad, čo niektorí idioti nahádzali.. Takže nadhodnocujem, jebať.. ()

Mrliš

Jsem docela spokojený. Rozhodně mi přijde že toto pokračování je lepší než byla první Záhada Blair Witch. Ale rozhodně bych byl spokojenější, kdyby nám čarodějnici lépe ukázaly a v delším záběru. Filmy s roztřepanou kamerou nemám sice vůbec rád, ale tady mi to tolik nevadilo. ()

RathuVSoak

Jako vážně? To jsem takový idiot, že jsem se nechal tak napálit? Když jsem koukal na trailer filmu THE WOODS (a v té době mi nějak absolutně nedošlo, že by se ten film mohl jmenovat i nějak jinak!) jsem si pomyslel, do**ele konečně nějaký netypický horový trailer. Třeba i ten film samotný bude za hodně stát. Leda pi*u! Nejenže natočili pokračování k filmu, který už tak je dost špatný, ale aby to nebylo málo vzali tu nejbéčkovější partičku mlaďochů nadupaných technikou (mimochodem kdyby se mě někdo zeptal jestli mu půjčím dron do lesa, asi bych ho profackoval), abych si na konci filmu nebyl jistý zda sleduji pokračování Blair witch nebo Grave Encouters (což je taky celkem slabota, ale ten měl alespoň charakter). Načínat filmy se stopáží 1:29:00 je prostě o ničem. Ve většině případů. Ale co se mi fakt líbilo a co mě rozesmálo...nechci spoilerovat, tak naznačím aspoň VOODOO KLACÍK. To nemělo chybu. ale jinak BLAIR WITCH STINKS! ()

Ardath

Čarodějnice se po dvaceti letech vrací a tentokrát i kácí stromy! S tím bych vlastně ani problém neměl. Problém mám s postavami, které si divácké sympatie rozhodně nezískají, a s fádní podobou čarodějnice, která nakonec vypadá jako každá jiná hororová čarodějnice v posledních deseti letech. ()

Maratonec

Naprosto tuctový rozjezd, který odcizí diváka od sblížení s kýmkoli v partě přerostlých puberťáků, nebo chcete-li studentů, ve výpravě za možné znovunalezení sestry jednoho z nich. Novinkou je dron, kamera zůstává stejná a dialogy také.. Slabší hodnocení lehce vytáhne druhá polovina filmu, ale ne dál než je potřeba na lehký nadprůměr.. ()

We.Vonny odpad!

Doufala jsem, že mé očekávání se nevyplní, ale bohužel. Stejná roztřesená blbost, jako jakýkoliv díl Blair Witch předtím. Předpokládám, že když je to horor, měl by člověk mít strach nebo být aspoň napjatý, ani jednoho z toho nepřišlo. Akorát jsem to pozorovala s úsměvem a s myšlenkou, zda někomu opravdu za to ten čas stojí, aby natočil další kravinu :) ()

Beliel odpad!

Nekoukatelná nuda!!! Prvních 30 minut se naprosto, ale naprosto nic neděje, samé povídaní o ničem...Následuje něco jako pokus o lekání se v lese u stanů a končí to...Tohle je naprostý úlet a nemělo to spatřit světlo světa!!! ()

charlie.sambora

Tak trochu (trochu dost) velká hovadina. Přiznám se, že párkrát jsem se docela hodně lekla a hodně jsem se bála, když ta bruneta na konci filmu neustále řvala. Bála jsem se, že nepřestane. Jednička se mi líbila mnohem víc. Dvojku jsem neviděla a ani to nemám v plánu. ()

Ijeka72

Tak takú somarinu som už dávno nepozerala. Celý film len ziapanie, človek sa ani len nevyľaká. Totálna zbytočnosť. Len z ohľadu k jednotke dávam hviezdičku. ()

Záhada Blair Witch má pokračování

Záhada Blair Witch má pokračování