Blair Witch: 20 let poté

• USA Blair Witch (více)

20 let po záhadném zmizení Heather Donahue a jejího filmového štábu v burkittsvillských lesích se její bratr vydává na místo činu. Spolu se skupinou přátel je odhodlaný zjistit, co se tenkrát skutečně stalo. Jenže jejich výprava od začátku nejde podle plánů. Atmosféra houstne, ve tmě někdo čeká a z lesa není podle všeho úniku... (Magic Box)

pubkitch

Tyvole, teď jsem si uvědomil, že mi v roce 1999, v roce kdy jsem viděl originál na vhs, bylo dvanáct let. Lehce šokující... ()

ScoRPy odpad!

Tohle nemůže být myšleno vážně. Tak neuvěřitelně laciný a zbytečný film jsem už dlouho neviděl.. ()

Monditrade

Na ty ostatní komentáře to bylo fakt dobrý. Konečně tam bylo něco alespoň vidět. A trochu se to celé vysvětlilo.. A člověk se i bál.. čekal jsem sračku, ale toto bylo super.. ()

injoy

Lepší než originál. Moderní prvky a triky jsou znát a film tak v druhé polovině nabídne slušnou atmosféru. ()

Dumaru

Blair Witch a jeho tretie pokračovanie, už od začiatku mi bolo jasné že na nejakú originalitu v deji prípadne nových zvratov sa obávať nemusím. Dej v skratke, po rokoch sa vracia do Čierneho lesa brat zmiznutej Heather do čoho zainteresuje ďajších troch rovesníkov. Na výpomoc pri blúdení lesom si vezmú domáceho čudáka s priateľkou a všetko sa samozrejme snažia zdokumentovať pomocou kamier a po novom aj dronu. Myslím si že faktor strachu je v tomto filme celkom dobre zastúpený a mohlo to byť zaujímavé aj v kine, ale ako som písal na začiatku nič nové sa nekoná. Moje hodnotenie je 5/10, najviac som sa zľakol keď do bytu pred koncom filmu vpálili spolubývajúci a buchli dverami :) ()

StanleyVanH

Sice tam bylo píču vidět, ale perfektní. Hlavně byli vidět, listy stromů, keře, stromy, půda a rozmazaný xichty vyplašených lidí. Zvuky precizní a závěr filmu přímo boží, líbilo se mi to. ()

Lukkyn

Zase jeden horor co náhaní hrůzu jen při pomyšlení , že Vám ho někdo pustí znova!!!!Je to otřesná kravina , která umí jen vařit z jedničky a nepřidává nic navíc. Při tom dejme tomu nějaký potenciál tu byl, ale takhle to odfláknout to chce kuráž. Tvůrci jednoduše vsadili na to, že od jedničky už uběhlo hodně let a tak by jim ta značka mohla zase něco hodit. No k postavám se ani vyjadřovat nebudu, to je jeden debil vedle druhýho a nikdo z nich miss sympatie nevyhraje. Co mě ovšem irituje ještě víc je fakt, že onu záhadnou čarodejnici zahlédneme pouze na mikrosekundu a z toho jsem se fakt strachy neposral!!!A na létající stany mě taky neužije. Takže mi toho moc nezbylo a jediná scéna kdy jsem politoval hlavní hrdinku byla v tý díře. Ne!!!Tím bych se opravdu plazit nechtěl. No tak zase za 20 u Blair Witch po 40 letech :-) ()

Ordrin odpad!

Nejsem moc narocný . Vlastně sem od toho moc nečekal a chtěl sem jen Béčkovou odreagovačku ... ale tohle je opravdu sračka . Nic mě na tom nebavilo a to se rád kouknu i na filmy co mají na Čsfd hodnocení 10 procent ...... hrůza ()

dalver

Wingard vie vybudovat napatie i strach, a keby mu v tomto filme nepobehovala po lesoch skupina nudnych amaterov, tak by s ich spolupracou vytvoril velmi dobry horor. Zaverecna tretina je viac nez slusna a finale v baraku je naozaj dobre. ()

uprchlice odpad!

Blair Witch je totální propadák! Herci jsou k smíchu. Neumí hrát a spíše přehrávají a snaží se vypadat vážně. Snímek je též k smíchu a zbytečný. Tvůrci měli nejspíše upito, když došlo ke stvoření takové odpornosti jako Blair Witch. Důvod pro se toto natočil je velkou neznámou. Příběh nic nenabídne. Žádné strašení, žádná brutalita. Nic! Nula! Nula! Nula! Chybí zde jakákoliv logika. Bez napětí, žádné efekty. Nic! Zbytečných a odfláknutý kus hniloby, který se snaží "prožrat" na samý vrchol slávy! Bohužel! Není zde nic, co by stálo aspoň za kousek pozitivního. Blair Witch je propadák a nemá v hororovém žánru co dělat. ()

Michalsafr

Původní Blair Bitch působil v době svého vzniku jako zjevení. Než jsme si teda pak na netu přečetli, že jednotliví aktéři jsou neúspěšní herci, jejichž neotřelé tvářičky přímo sváděly k podobné eskapádě s pseudo-dokumentárním podáním. Původní Blair Bitch je film, který etabloval žánr found footage. Žánr, který po neskutečném množství amatérských pokusů požral sám sebe. A právě do těch amatérských pokusů spadá i tento film. Nudný, s černochy, aby někdo neřekl, že nejedeme hollywoodskou duhovou agendu a naprosto hloupý. Nevyděsí, nezaujme. Chtěl jsem 2, ale dám 1. Špatné. ()

Accuphose odpad!

Ti z vás, kteří pamatují původní film a považují jej za odpad, budou v tomto pokračování překvapeni jen tím, že někdo natočil podruhé to samé... ()

Destoroyah

Ďalší a za mňa úspešný pokus o obnovenie Blair Witch. Atmosféra dobrá, herci priemerný a prekvapilo ma aj to že film bol natočený ručnou kamerou ako v prvom filme narozdiel od Blair Witch Project 2. A konečne vidíme aj dlhšie spomínajúc čarodejnicu z Blair čo tiež trocha pozdvihlo atmosféru. Len sa mi zdalo že je to skôr remake jednotky pretože dej postupuje až do 45 minúty tak isto ako v prvom filme ale aj cez to to bol dobrý horor. HODNOTENIE: 6/10 ()

Martin29

Za mě teda zklamání. Ty ocenění na festivalech neberu ani náhodou nejspíše to byla jen póza. Jako found footage je to slabé (99 procent film nic nevidíme a lidé umírají a to 1 procento jde vidět velké kulové a pouze několik zvuků mě ke štěstí nestačí). Navíc logika si dává těžkou dovolenou najdu barák kde zmizela má sestra a lezu tam u toho chlapa dejme tomu to člověk ještě pochopí, ale u té ženské ani náhodou. Nejděsivější na celém filmu je tak jedna scéna kdy nějaké černošce z nohy tečou jakési sračky a ocenit se tam dá jen to, že tam používají dron i když zbytečně. Každopádně je to lepší než tato sračka http://www.csfd.cz/film/404843-carodejnice/komentare/ a to nemusím být ani hororový expert, abych to věděl. ()

LoneLion

Příjemné překvapení, nějak jsem ze začátku nevěděl co čekat, ale dobrý. Po hodně pokusech, hodně režisérech hodně odpadových napodobenin konečně návrat k prapůvodní myšlence found footage filmu. I když se to hodně podobá jedničce a dalo by se toho vytěžit víc, je pokračování výborně natočené. Lekačky, ponurá atmosféra a dokonce se tady mihne i legendární čarodějnice. U mě super :-) ()

ciapok

Film som dopozeral celý ! A s ohľadom na záplavu FF, ktoré som vymazal po 10 minútach a taktiež na historickú zásadovosť "jednotky", ktorej verzia 2016 nespravila hanbu, musim len veľmi stroho prehlásiť "spokojnosť". Samozrejme netreba mať ilúzie o prvotriednom filme. Tieto kúsky sú druhá trieda a v podstate ako porno .... plnia čisto účel vyhrotiť emócie a to sa podarilo ()

Záhada Blair Witch má pokračování

Záhada Blair Witch má pokračování