kurcatovium

Teď jsem to dokoukal a opravdu nemám slov. Tenhle film se okamžitě katapultoval mezi nejlepší díla, co jsem kdy viděl. Jedinou chybu vidím v tom, že to bylo tak zpropadeně krátký!! Na takhle hutnou atmosféru jen tak nezapomenu. Bravo. Vím, že celej tenhle komentář je snůška nesrozumitelnejch blábolů, ale ten film ve mně jednoduše zanechal tolik dojmů a pocitů, že z toho budu ještě pěknou chvíli jelen. Opravdu v nejmenším nelituji času stráveného při sledování Butterfly Effectu, narozdíl od Walker Texas Rangera. ()

Raven0

Opravdu kvalitní sci-fi podívaná. Na tomto snímku je vidět, že i za málo peněz lze udělat hodně muziky. Malý rozpočet rozhodně tomuto filmu neubírá žádné kvality, ba naopak! Výborná zápletka a opravdu intenzivní prožitek. Dokonce jsem hlavnímu hrdinovy celou dobu fandil! Sice na konci mohli trochu přitvrdit... Či spíše ubrat posledních pět minut. Přesto si tento počin zaslouží plný počet! ()

elle

Zajímavá úvaha o tom, zda je opravdu možné změnit cestou do minulosti osud lidí, které milujeme a za jakou cenu. Samotné cestování časem mi připadá víc vizuálně zajímavé než jako mechanizmus, nad níž je možné hlouběji bádat. Takže nevím, zda to je opravdu sci-fi. To je jistě slabina, že si člověk říká, nerozbírej to, jen to akceptuj. Ale nápad to byl silný a zaujal. Příběh člověka, který to chce udělat všechno správně a hledá cestu, jak co nejméně ublížit jiným i sobě. Jeho závěrečné rozhodnutí mi připadá romantičtější a zralejší než kdekterý happyend. ()

wer4

Výborná myšlienka .. OSUD .. to je veru vďačná téma. Vskutku zaujímavo natočený filmík. Škoda toho záveru. Tento film si isto nepozriem druhý raz, hodnotenie by asi muselo ísť dole. Ale na prvé a posledné videnie OK. ()

BS

Námět, který tu snad ještě nebyl a perfektní scénář stvořili něco co tu snad ještě nebylo. Přál jsem jim ať zůstanou spolu :))) ()

Zdeňka

Hodně zajímavý snímek, který jsem tedy nepochopila. Vůbec mi nebylo nic jasné, byla jsem v rozpacích a zmatená. Potom mi bylo vše vysvětleno a já jsem si oddechla. Opravdu zajímavý a originální s překvapivě dobrým Ashtonem;-) ()

Muse

Každý okamžik, každé naše rozhodnutí, každý náš krok rozhoduje o následujícím vývoji našeho života. Změníte nepatrnou událost v minulosti a vše je jinak. Tenhle film se zákonitě musel stát jedním z mých srdcových. Už jen kvůli svému závěru. Vzdát se toho, koho milujete, protože to je jediný způsob, jak mu zajistit štěstí............. "Stop cryin' your heart out.." ()

Pavlínka9

Film, kterému nemám co vytknout. Úžasné ztvárnění hlavní role - Ashton, skvěle vytvořené cestování v čase a zajímavý příběh, který na sebe kupí další a další možnosti lidského osudu. Pokaždé jsem pouze přemýšlela, která varianta by byla asi tak nejlepší, jelikož si nejsem jistá, zdali ten konec měl být takový jaký byl. ()

mickyreed

Opravdu velmi zajímavé. Přesvědčil jsem se o tom, že i Kutcher umí hrát. Víc psát nebudu jinak bych mohl něco prozradit ... snad jen, že je to velmi originální, napínavý snímek, který vás doslova pohltí. ()

Triny

Tenhle filmek snad ajni nepotřebuje komentář.. skvělé herecké obsazení, výborný námět, co dodat? Rozhodně jsem to neviděla naposledy!!!;) ()

anli

Nádherný a strhující film,který je mysteriôzním thrillerem v pravém smyslu slova.Tempo se rozjíždí pomalu,ale dostává se do takových otáček,že se až místy tají dech.Všechny nejasnosti tady postupně zapadají na své místo a díky časovému paradoxu je vše geniálně zpracováno a servírováno divákovi.Brilantní scénář,velmi nápaditá režie a skvělé duo Kutcher-Smart.Je ovšem nutno říct,že ne každý bude nadšen.Film je třeba sledovat pečlivě,všímat si každého detailu a hlavně ho chápat,což je díky změn v čase i příběhu opravdu náročné.Kdo na tu hru ale přistoupí,užije si tenhle film,jako já a protože jsem myslel,že půjde o průměrný film(který u nás šel rovnou na DVD),byl jsem o to víc překvapen a nadšen.Bezesporu jeden z nejlepších filmů žánru s pomalým budováním atmosféry a mnoha překvapeními,z nichž některé jsou vskutku šokující a já zíral nevěřicně s pusou dokořán.U mě jasných 100% a říkám pořád,že cokoliv měnit na historii je nesmyslné a vede to k ještě větším problémům.Tak,jak se věci dějí,se prostě dít mají.Howgh! ()

Jazzzz

Cool! :-) Tak takhle by to šlo. Zvraty v ději, překvapivá zápletka, šokující konec. Oběť pro lásku, kterou ostatní nedokáží pochopit. Scény jak dojímavé tak kruté. Film který není těžké uchopit, ale má toho mnoho co nabídnout. ()

Chris Masters

Jak se říká v jednoduchosti je krása a u tohoto snímku to není žádná výjimka.Všichni mně přemlouvali abych si tento film pustil,ale moc mně nelákal díky Asthonu Kutcherovi.Když jsem si ten film pustil poprvé moje pocity byly smíšené.Ale podruhé jsem hned věděl jak zareagovat.Skvělý film o cestování čase, romantice a napětí mezi přáteli.Nádhera. ()

Dreaker.24

Solidní, chvílemi mysteriózně mrazivý, myslím že tady se koncept povedl víc než se tvůrcům vůbec snilo, Kutcher mě velice mile překvapil (životní výkon), smysluplný příběh s geniálním nápadem o butterfly efektu, kdo ví třeba mi napsání týhle recenze navždy změnilo život, kdo ví… ()

nevermore

ČÁST SPOILERU. Rozhodně jeden z nejlepších filmů, s kterýma jsem měl tu čest. Poprvé, když jsem se dodíval jsem jen zíral na sjíždějící titulky. Prej, že happyend a všechny zachránil. Houby! Něco, co mohlo být a není!! A ztrestal akorát sebe. Hm většina lidí by se na ostatní beztak vykašlala a udělala by to, co je nejlepší pro ně. Ať mi nikdo neříká že ne. ()

Nejlepší filmy desetiletí dle ČSFD.cz

Nejlepší filmy desetiletí dle ČSFD.cz