davidek

Opět jeden perfektně vypracovaný film jak po stránce herecké tak po stránce vizuální. Brzo se podívám ještě jednou . ()

Blackberry

Bravúrne spracovaný námet, žáner Sci-fi tu hrá takmer bezvýznamnú úlohu, lepšie tento film označiť trillerom. Tento film má všetko, čo má mať: zápletku, city, napätie a predovšetkým krásne ladený záver. Hudobná vložka na konci v podaní skupiny Oasis ma priam dohnala k slzám...v mojom podaní je to kúsok do TOP 5. ()

IvyH

Mohli bychom sice polemizovat nad Ashtonovým hereckým nadáním, nicméně příběh je to velice originální a stojí za shlédnutí, a ne jednou... ()

huli601

Myslíte si že ste videli všetky typy filmov a nič vás nemôže prekvapiť? Tak sa mýlite, pretože ste nevideli osudový dotyk. Je to najoriginálnejší dej aký som kedy videl. Všetko sa počas celého filmu vysvetľuje a to vás nenechá ani na sekundu nudiť. Napriek možno nie najznámejšiemu hereckému obsadeniu je to absolútne skvelý film, v ktorom je množstvo emócií, a preto si zaslúži 5 hviezdičiek. ()

horacko

Este som sa nestretol s tym, aby mal film pripravene az 4 rozne alternativne konce. Mal som tu cest vidiet vsetky 4, a kazdy si v nich moze najst prave ten, ktory sa mu paci najviac. 2 z nich boli vyborne, ten treti usiel a stvrty sa mi absolutne nepacil. Film som hodnotil podla toho, co som videl na prvykrat a preto jasnych 5*. ()

Guzo

Hodně povedený film, to jsem od něj ani nečekal, i když jsem podle hodnocení asi měl. Každopádně pokud se vám aspoň trochu líbí pohrávat si s myšlenkama o cestování časem, nezapomeňte se na Butterfly Effect podívat. ()

JoseBenes

Pět hvězdiček si ode mě vyslouží film, který ve mě po skončení něco zanechá. Když potom u titulků sedíte a ani nemůžete dýchat, tak nějak bych si představoval ideální filmový zážitek. A Osudový dotek mi ho splnil - závěrečná scéna už je jeden velký emocionální vrchol, který s vámi musí zacloumat, ať chcete nebo ne. Někteří lidé tu tvrdí, že do první dvoustovky patří neprávem a to jsou kecy, někomu se líbí, jinému ne, takové jsou i další filmy z top žebříčku. Argumentovat tím, že jde o film pro teenagery je ubohost. Ano, sice jsem teenager, ale film se musí líbit bez rozdílu věku...jedinou vadou na kráse je pár logických chybek, ale ty se skryjí pod povrch a najdete je, až když budete o ději více přemýšlet. ()

toyrider

První půl hodinu si říkám, co mi to kamarád doporučil za škváru pro puberťáky, až když jsem se pořádně ponořil do děje a pochopil o co vlastně "gou", uvědomil sjem si, že sleduju naprosto originálně kvalitně bezkonkurenční snímek, a celou noc o tom přemýšlel.Miluju tenhle film, závěrečnou scénu s naprosto perfektním soundtrackem. ()

ganz

Zajímavý film, v mnohém podobný jako Donnie Darko, bohužel mu ale chybí síla a tajemno z donnieho, stejně jako výraznější hlavní role. ()

klima777

Působivé. Až později si člověk uvědomí některé "shortcuts" a vstřícné kroky k náctiletému publiku. Astro-fyzikální problémy jen tak zlehýnka nahozené. Heisenbergův princip neurčitosti? Časoprostor jako fraktál? Evan Treborn jako lidská superstruna? Vysvětlení tam nejspíš je, ale zahalené do emocionální mlhy. A nebo vysvětlení absentuje. Chci tedy příliš? Potom stačí osvědčené: Svět jako vůle a představa... Každopádně se jedná o příjemné překvapení. Silné 3*. ()

D28

Bála som sa.Vraždiacich detí.Šialených dospelých.Nie práve ideálneho výberu hlavnej postavy.Že to nebude mať žiadnu pointu.Okrem toho posledného som sa bála oprávnene.Ale to je dobre, keby takýto film nevyvolal vo mne nijaké emócie, to by som okamžite musela zvažovať návrat do r.1973 alebo 1974, nehovoriac o sedemdesiatšestke! ()

Elleannie

Jeden z nejzajímavějších filmů, jaké jsem kdy viděla. Opravdu velmi originální a kreativní nápad, jak natočit film - film plný tajemství, napětí a zvratů. Každou chvíli jsem byla plná očekávání, co se asi stane zrovna v tuhle chvíli, do jakého období svého života se díky svým oživeným vzpomínkám dostane a co se změní.. Navíc z děti-psychopatů jsem mnohem více nervózní než kdyby to měl být dospělý člověk, a v tomhle filmu byla mladší generace vybraná velmi dobře. Co se týče Ashtona, tak jeho záchvaty doprovázené křečemi a praskáním v hlavě mě samotné bolest hlavy způsobovalo :D Takže vážně síla.. ()

jitrnic

Je to pěkné, napínavé a myslím, že si za měsíc už nebudu pamatovat, že jsem to viděl. Co vázlo hlavně v první půli, byly herecké výkony, zbytek utáhl Ashton Kutcher, který se pomalu ale jistě stává mým oblíbencem. On tedy nepředvádí kdovíjak extrovní herectví, ovšem je opravdu mimořádně sympatický a co se týče hereckého projevu zcela přirozený, což mi zcela stačí ke spokojenosti. Trochu skřípe scénář, jak už to u filmů o cestování časem bývá. Evan se podle mého nechová při svých návratech do minulosti úplně logicky, a když si ten film dám v hlavě dohromady jako skládačku, tuhle něco chybí, tuhle něco přečuhuje nebo je to dvakrát. Ale je to dobrý oddechový film, umístění tohoto filmu v žebříčcích nejlepších resp. nejoblíbenějších filmů sice nerozumím, na druhou stranu mi nijak nevadí, tento film mě ničím neuráží. ()

Koryntos

Moc nemusím filmy se sci- Fi tématikou, no jak které. Vždycky mě, ale zajímalo, co by se stalo, kdybychom se vrátili do minulosti a malinko ji pozměnili. Jestli by to opravdu mohlo mít dalekosáhlý dopad na historii lidstva, nebo jestli by se nezměnilo vůbec nic. Zajímavě zpracovaný film, i když uznávám, že ke konci, už těch změn bylo na můj vkus trochu moc. Je to film, při kterém se člověk musí soustředit na děj a neustále nad ním přemýšlet, jakmile nám něco uteče, tak se v ději nenávratně ztratíme. Další z filmů u kterého si i po několikátém shlédnutí, všímám neustále nových detailů a to mě na něm právě baví. Podle mě, ani tak nezáleželo na představiteli hlavní role, na prvním místě je tady děj, hlavní roli mohl hrát klidně i někdo jiný. Tím nechci říct, že Ashton Kutcher byl špatný, ale nějak jsem tu jeho výkon moc nevnímala. ()

vyfuk

Je to zvláštní. Tento film mě přivedl na úplně jinou stopu. Jedná se bezpochyby o největší Kutcherův triumf. Příjde mě, ale že film může být i hodně rozporuplný - divák může být na několika místech zmaten a první dojem může být až nenávistivý. Mně se však film velmi líbil. Ale prostě mě zklamal fakt, že se Evan musel takto v podstatě všeho vzdát. V příběhu se objevuje spousty paranormality a mysterióznosti. Kutcher již dlouho v ničem dobrém nehrál a je mi to líto. On má neskutečný talent a nevyužívá ho. Snad teď s tím filmem o Stevenu Jobsovi opět po dlouhých 8 letech zazáří. Já vám nevím. Je to rozhodně jeden z nejlepších filmů, který jsem kdy viděl, ale něco ve vnitř mi říká, že podruhý vidět tento film by bylo možná špatné. Miluju to! ()

Autogram

Film pozbieral pár mojich obľúbených vychytávok ako strata a manipulácia pamäti, cestovanie v čase a namiešal z toho výdatnú zmes. Nebola ani príliš silná ani slabá, tak akurát na dobré pobavenie. Kvôli občasným nejasnostiam a v mojej mysli sa vynárajúcim otázkam „prečo?“ určite neprekoná Memento ani ďalšie skvosty v podobnom žánri. Pochvalu si ale zaslúži skvele ubiehajúci dej bez akýchkoľvek hluchých miest. A tiež potešil skvelý výkon Amy Smart, ktorá sa objavuje poväčšine vo filmoch mimo môjho záujmu, tak aspoň tu som si ju mohol užiť hneď v rôznych variantoch. ()

Nejlepší filmy desetiletí dle ČSFD.cz

Nejlepší filmy desetiletí dle ČSFD.cz