Sokkk_y

Jsem v šoku. Nikdy jsem si nemyslel, že by projekt Scary Movie mohl někdy dosáhnout na průměrné hollywoodské komedie. A hle, trojka do dokázala. Nejen, že jsem se minimálně každých deset minut smál, ale konečně se mi ani nezvedal žaludek, jako tomu bylo u předchozích dvou epizod. Obdivuji i jakžtakž normální scénář, který se drží jedné linie, vlastně dvou linií, a to parodování Kruhu a Znamení. Když k tomu připočtu i poměrně zdařilé parodie jiných filmů, především Matrixu, kde si štěkla pěknou roli Queen Latifah, vychází z toho vtipná průměrná popcornovka. Konečně. ()

Bobik9

Podle mého názoru nejlepší Scary movie. Po shlédnutí filmu mě ještě dlouho bolelo břicho od smýchu, především díky již (pro mě v tomto žánru tradičním) hercům, jakými jsou Charlie Sheen a Leslie Nielsen. David Zucker se opradu jako režisér znovu překonal. ()

karlik4801

Jak už to u Scary Movie bývá, vtip zařizuje naprostá stupidita ve všech směrech, ať už je o gesta postav, hlášky postav nebo známé momenty z filmů. U třetího dílu se mi líbí takové věci, jako zakomponování Simona Cowella. Scary Movie se prostě ničeho nebojí a udělá si srandu ze všeho. Taky oceňuji samostatné momenty, jako vstávání ze země. Takové detaily ale dokáží potěšit, protože jde vidět, že nejde jen o parodii na různé snímky. ()

kinghome

Když jsem byl menší, tak jsem Scary movie miloval a měl jsem nejradši první tři díly, ale když jsem si dal tenhle víkend maraton Scary movie, tak jsem zjistil, že většina vtipů je jen trapná a už jsem se skoro vůbec nesmál. U jedničky a dvojky to bylo ještě snesitelný a alespoň jsem si pamatoval některé scény a zavzpomínal na staré časy, jenže u trojky tohle nenastalo. Zjistil jsem, že si jí skoro nepamatuju a není tam jediná scéna, která stojí za zapamatování. Škoda že to začalo tak rychle upadat a skončilo to až u pátého odpadového dílu. ()

xerno

Velmi, velmi dobrá (po dvojce) změna k lepšímu, možná to bylo změnou řežiséra ale jinak je to nejlepší z řady Scary Movie - je to přímo nacpaný k prasknutí všelijakejma vtípkama: jsem tu jen já a moje židle, říkám jí achh , ehm, Linda, a vybruje... takových je tam plno : nebudeme se hádat, mám větší koule, než von -co co co buráku, tak se ukaž ()

BS

President: "What is it?" Bodyguard:"Same old Tupac, sir" P:"All eyes on me...Yeah this shit is bangin'." ()

Zdeňka

Nejlepší díl celé série. Zparodizovaná 8 míle byla lepší jak originál a to stojí za uznání! Nesnášíš mě, že jsem černej. ()

T-pack

Po slabší dvojce musela přijít lepší trojka. Filmy se urodily dobře a já se prostě smál na celé kolo. Hlášky se zakořenily v celém mém širokém okolí, podávání věcí ve sklepě je velmi důmyslné a scéna s lopatou byla naprosto dobíjející. ()

lennyd

Poté, co Cindy (Anna Farris) shlédne záhadnou videokazetu, po které (jako obvykle následuje telefonát s oznámením sedmidenní lhůty do smrti) se rozhodne přijít celému tajemství na kloub (zvlášť když se na temný film podívá i její adoptivní syn Cody). Všechna tajemství směřují na farmu bývalého kněze Toma, který zde žije se svým bratrem a dcerkou. Jenže tato farma je zároveň i cílem útoku mimozemšťanů - ale jak může videokazeta souviset s mimozemšťany? ... Tyto parodie mám celkem rád, zvlášť pokud nezklouzávají okatě k fekálnímu hororu, což se sérii Scary Movie jakžtakž daří (těch pár scén se dá překousnout). U SM 3 se mi hrozně moc líbilo, jakým způsobem autoři zkombinovali Kruh a Znamení - když byla tato zápletka odkryta, myslel jsem že padnu (ale vše bylo v rámci žánru naprosto logické). Jinak si v SM 3, stejně jako v předchozích dílech, najde každý svůj oblíbený film - ať již to je 8 míle (bílý rapper na rapperské soutěži), či výše zmiňované filmy... ()

majxik

Zajímavé, narozdíl od druhého dílu který mě dosti zklamal, tak třetí díl mi opět přisel poměrně povedný, a docela jsem se i u něj bavil :) ()

noriaki

Kupodivu asi nejstrašidelnější díl, což je zvlášť divné při pohledu na jméno režiséra. David Zucker proslul v úplně jiném žánru. V roce 2003 už to nebyl ten stejný člověk který se podepsal pod vynikající Připoutejte se, prosím nebo pod první dva díly Bláznivnivých střel. Zbytky jeho talentu jdou pořád vidět, ale čekal jsem od něho mnohem víc. Něco zachránila tradičně skvělá Anna Faris, něco vždy skvělý Charlie Sheen. Oceňuju že se scenáristům podařilo rozumně propojit Znamení, 8. míli a Kruh, ale sevřenější příběh s lépe vypointovanými vtipy bych ocenil víc. ()

Danny F.

Co dodat? Drsné hlášky a správna divočina s menšími nedostatky, které však vyváží humor i když chvílemi trochu trapnější. Celou trilogii však hodnotím celkově na stejné úrovni. 90% ()

darek kartac

Sérii Scary Movie miluju a tenhle díl je asi nejlepší. Hlášky typu " Tomme potřebuju hodit domů " a nebo " Nemáš mě rád, protože jsem černej " jsou vynikající. ()

Brain-D

Moment, kdy jsem se rozhodl dát 5* byl ten, kdy jsem si pustil TV, když hráli tenhle film a já myslel, že u něj usnu. No fatálně mě to probralo smíchy, že jsem skoro spadl z postele. Takže 5* ()

pursulus

Mé hodnocení celé řady "Scary movie" a můj názor na ni jsou ZDE. (Vysvětlení, proč hodnotím více snímků jako celek, lze nalézti na mém profilu v úvodní části "O hodnocení".) ()

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé