VanTom

Kruh, Znamení a 8. míle tu dostávají nejvíc na frak (tvoří dějovou kostru). Třetí díl polevil v rozmazávání tělních tekutin, zato přidal na infantilitě a žádnou extra zábavu (ze 1:1 okopírovaných scén) nevykřesal. Dvojka sice byla nechutná, ale aspoň jela naplno; tohle ji překonalo jen o čtverec v obilí. 45 % ()

lykan9

Scary Movie 3 je rozhodně mnohem povedenější parodií než bylo dvojka. Tvůrci se sice opět nevyhnuli fekálnímu humoru, ale rozhodně se ho tu vyskytuje mnohem méně a je tu mnohem více černého humoru, což je mi mnohem sympatičtější. Nemluvě o tom, že se tu dočkáme legendy parodií Leslieho Nielsena a ten nemůže zklamat. ()

liuk

Zuckere, Zuckere, co se ti to stalo? Některé absurdní vtipy, na které jsi expert, se Ti sice docela povedly, ale sráží je nespočet po půl hodině už nevtipných zakopnutí a házení věcí po lidech. Některé scény mi přišly až na hranici vkusu, holt jsi se musel zavděčit i divákům milujících předchozí díly od Wayansů. Super byl nápad zasměšňují rap a všechno kolem něj, jenže byl až moc natahovaný a na konci už nebyl vtipný. Škoda, ale rozhodně se uvidíme u čtyřky, snad tam trapáren ubyde. Za trojku 3* s velmi odřenýma ušima. ()

ganz

oproti dvojce veledílo, jinak nic moc zajímavého, parodie x filmů působí spíše smutně než že by rozesmály. ()

Elleannie

Můj nejoblíbenější díl Scary Movie. Tady opět platí moje tvrzení, že ne všechna pokračování musejí být automaticky špatná. Hraje tady můj oblíbenec Leslie Nielsen a taky Charlie Sheen (kterého mám ráda jako herce, ale jako člověka moc ne) a další skvělí herci. Tahle parodie je opravdu nej. ()

Miki8888 odpad!

O malinko lepší než dvojka, ale i tak naprosto stupidní snímek. Nad pár opravdu pár scénkami se dá pousmát, ale to je tak všechno. ()

vyfuk

Legendární David Zucker z Bláznivé střely přesedlal na ságu Scary Movie a dobře udělal... I když starší díly mně přijdou méně "strašidelné" i to má Zucker jako kvalitu... jednička však nadevše... ()

Autogram

Skutočne vtipná paródia, skutočne som sa zasmial. Nebyť dvoch zbytočných trápnych a pridlhých scén (silikón na začiatku a radovánky s rakvou), bol by som po celý čas spokojný. Objavili sa aj nečakaní hostia ako poručík Drabin a to je tiež znamenie, že sa tu nešetrilo na hereckom obsadení. Anna Faris je už stálicou, pritom je chutná a sexi, tak akurát. Kruh a ďalšie inšpirácie sú z tých najlepších zdrojov pre originálne gagy a dopletené motívy. Neodporúčam sledovať, ak má niekto záujem pozrieť si originály, lebo väčšinou okamžite dochádza k vyzradeniu pointy. ()

Nepi

Poslední díl tohoto ujetého filmu,který se snaží parodovat všechny možné filmy...film je sice plný vtipných scén a gagů,ale hodně často ujíždí až do míst velké trapnosti...Proto jako celek působí dost nevyváženě,ale co bychom chtěli od ujeté komedie... ()

jefff

První pořádný díl serie. Zucker je dobrý režisér a tohle řemeslo ovládá dobře. Scary Movie 3 nedosahuje kvalit Žhavých výstřelů přesto je to povedená parodie na hollywoodské bijáky. Oproti ředchozím dvoum dílům je to vtipný a ani to není trapný (viz. druhý díl Scary Movie). 60% ()

deckardx

Trosku si to zpravilo reputaci oproti predchazejicimu dilu,ale stejne nic prevratnyho.. Ale na druhou stranu je tam par hodne slusnejch vtipku... ()

Specs

Hlášky: Brenda: - "Cindy, začínaj zprávy! Jedna bílá holka spadla do studny! Padesáti černochům dnes policajti natrhli zadek, ale svět se zblázní kvůli jedný bělošce, co zahučela do díry." & Becca: - "Katie, jsi v pohodě?" (Katie upadne hlava na zem a Becca se k ní skloní.) Becca: - "Není ti něco?" & Becca: - "Vidělas tu kazetu?" Katie: - "Jak ta baba šukala v autě, na lodi, ve vaně a ten její pořád miluju tě, miluju tě a ona se nechytá a..." Becca: - "Ne... Podíváš se na ni, zazvoní telefon a..." Katie: - "Neznámý hlas ti oznámí, že za sedm dnů umřeš? Tu jsme s Joshem viděli o víkendu!" Becca: - "Ty jsi s Joshem strávila víkend?" Katie: - "Už je to tak!" Becca: - "Ty děvko!" & (Tom přijde do pokoje své dcery, tam na něj vybafne Michael Jackson a chvíli ho honí po pokoji.) Tom: - "Pojď sem! Co jsi provedl se Sue?!" MJ: - "Ani jsem se jí nedotkl, přísahám!" Tom: - "To ti nevěřím!" (Škrtí ho, kope a podobně.) MJ: - "Prosím tě, proboha! Vždyť je to holka!" & (Tabitha, holka ze studny, se promění na hodnou holčičku.) Tabitha: - "Vaše láska zrušila mé prokletí. Děkuji vám." George: - "Eh, vážně?" (Tabitha se promění zpátky v příšeru.) Tabitha: - "Ne, jenom si z vás dělám prdel." ()

spikey1

poprvé se zde objevuje Charlie Sheen a je to jeho návrat k parodiím a tak mi to tolik nevadí dobrá je i sekvence s parodizující MichaelaJacksona, božský Leslie Nielsen a parodie Kruhu se zatím ještě dobře vypadající Pamelou jinak... no... nestojí to za nic, ()

IMPAIRED

U tý části s moderátorem jsem se smál jak blázen. Vlastně skoro celou dobu. A tak dál.. A ta scéna kde se postřílej rapeři je dokonale natočená. Přesně bláznivý jak to mělo bejt. ()

Hruzi

Není to trapná, vulgární parodie, kterou bych normálně očekával. Ale, místy jsou trapné, nechutné chvilky a proto přemýšlím mezi 3-4 * . Za Charlieho Sheena a Leslieho Nielsena dávám 4* ()

Smileface

Ve Scary Movie 3 sice fungují některé vytržené vtípky u kterých se rozhodně zasmějete,jako celek je to ovšem trapná,zmatená a nudná troj-parodie (Kruh,Znamení a 8.Míle). ()

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé