Sojdik

První a druhý díl Scary Movie jsem viděl a pocity jsem měl smíšené, protože to nebylo tak špatné. Ale když zparodují jedno z mých nejoblíbenějších dramat (Znamení), tak mě prostě namíchli. Ve filmu se najde pár dobrých vtipů, ale to nenahradí zbytek filmu plný rádoby vtipných situací, u kterých jsem si jen oddychl a v duchu řekl, že je to opravdu trapné. Nemohl jsem jinak než dát pouze jednu hvězdu. ()

Peenugirl

Charlie Sheen je dobrý a to mi uľahčilo hodnotenie. Leslie je komediálna klasika a obsadiť ho znamená prilepšiť si. Ale tí trapní ufóni... prosííím vás?! Moc veľký mix a nútene vtlačené scény aby sa vyparodovalo čo najviac... 50% ()

prometheusll

První a poslední nejlepší parodie. Strašně sem se řechtal když jsem to viděl poprvé. Ale chyběl čmoud. Ale dobrý. Kruh byl skvěle sparodiován. ()

reccal

O něco lepší, než dvojka, tudíž přidávám jednu hvězdu - i za původní barvu vlasů hlavní hrdinky. Parodie na Matrix velmi povedená, stejně jako Rap Battle z 8mile. Díky zajímavého obsazení má příběh více náboje a méně hluchých míst. 60%. ()

raadec

Třetí a čtvrtý díl porážejí první dva. Jde zřetelně poznat, že to režíroval někdo jiný. Geniální scéna s rapováním v černošském ghettu, kdy si běloch nasadí KKK kapuci. To mi málem praskla bránice. ()

Mark1983

Tak na tomhle jediném díle jsem byl v kině,a to už je nějaký rok pozpátku,ale podle mého názoru je to větší nesmysl,než čtyřka. ()

AltairAhad

Pamela Anderson, Jenny McCarthy... wat? Reklama na vtipy o blondýnách. Charlie Sheen, není třeba komentovat a parodie na Kruh se vážně povedla. Nebudu lhát, že jsem se nenasmála. ()

Richard333

Zatím nejlepší díl, opět skvělé smíchání dvou skvělých hororů. Charlie Sheen byl opět výborný, scény s ním mě bavily nejvíce. Dále pak provedení mimozemšťanů byl též skvělé, dostalo mě jak tam chodily a ukazovali to v televizi :-D , nebo jak se zdravili a loučili, no prostě po né moc povedeném druhém díle se tento opravdu povedl a dokázal mě velice slušně rozesmát. ()

Dobstaf10

Psi se chovaj divně, nesnášíš mě že jsem černej, mám sen..mít sen, úvahy jako prase a pojď na mě z boku..ja se parádně bavil a nemám problém si to pustit znova. Jedna z mála dobrých parodii.. ()

Mistr119

Po shlédnutí 1. 3 filmů má série Scary movie zatím stoupající tendenci. Skvěle jsem se pobavil, navíc je to skvělá syntéza Kruhu, Matrixum, narážek na život Eminema a mnoho dalších... ()

Yamatosan

Z nějakého nepochopitelného důvodu mi z celé řady jediná trojka docela sedla. Jasně, je to pořád zhovadilost, ale jsou tam docela dobré momenty. ()

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé