V Houstonu a okolí se začínají objevovat zavraždění lidé, jejichž smrt byla způsobena zatím neurčenou zbraní. Detektiv z protidrogového oddělení Jack Caine a jeho parťák Ray Turner mezitím už delší dobu pasou po drogovém dealerovi Victoru Manningovi. Jeho muži přepadli a zabili policistu ve federálním skladu důkazů a zmocnili se velkého množství heroinu. Následně způsobili výbuch, při němž zahynulo několik lidí. V baru má být ukradené zboží předáno kupci, za kterého se vydává právě Ray Turner. Dojde ale k přestřelce, zasáhnou neznámí muži a na místě zůstane několik mrtvých Manningových mužů a také Ray. Kufřík s drogami zmizel. Victor Manning je přesvědčený, že vše mají na svědomí policisté, a přísahá Caineovi pomstu... Caine je odhodlaný smrt svého parťáka pomstít a na partu Manningových „Bílých hochů“ si jaksepatří posvítit. Kapitán Malone mu představí federály, inspektora Switzera a zvláštního agenta Smithe, který s ním má spolupracovat. Smith pedanticky dodržuje všechny předpisy, takže se od Jacka diametrálně liší a zdržuje ho v práci. Jack používá své vlastní metody... Pitva mrtvých ukáže, že byli zabiti podivnou zbraní. Jack Caine brzy přijde na to, že se jedná o obyčejný disk. Jeho přítel, podivínský vědec Bruce, vysvětlí, že jde v zásadě o elektromagnet, který lze naprogramovat k pohonu tak, aby zasáhl lidskou bytost, jejíž tělo vyzařuje také magnetické pole. Ponechá si nalezený disk, aby ho mohl dále studovat. Ve městě jsou nacházeni další mrtví zavraždění stejným podivným způsobem: nejprve byli omámeni silnou dávkou čistého heroinu a pak jim vrah udělal otvor v hlavě... (TV Prima)

Ouwen

"Co je vůbec zač?!" "Nějakej debil z Vesmíru!" Parádní old-school action komedial nářezovina, na oddych asi nejlepší a i když příběh je docela šalený, film se povedl. // Akce není, podle mých představ, je docela jiná, ale bavila mně, není jí zas tak moc, ale nenudí to. Herecké obsazení parádní, hláškující Lundgren, zbytek výrazně slabší, ale dá se to. Tempo slušný a hudba slušná, atmosféra klasicky fajnová, hlášky jsou top a nechybí ani humor. // No, čekal jsem od všeho trošku víc, parťák Dolpha a vlastně zbytek hereckého obsazení nic moc, dá se, ale Dolph všechny jasně převyšuje a několik hluchých míst se najde a to je taky důvod, proč se asi na film už víckrát nepodívám, zase tolik mně neoslnil. // Asi si pustím ještě nějakou akční osmdesátku/devadesátku - začíná mi to nějak chybět a tohle není výjimka, bavil jsem se docela dost a ke spokojenosti mi to stačí. 7/10 ()

JohnCZ

Na film s Lundgrenem překvapivě dost dobrá béčková zábava, A i toho Lundgrena to tady baví, jinde jsem ho projevit tolik emocí snad ani neviděl. Craig R. Baxley je "král" televizních filmů, ale kdo ví proč, i přes tu levnost mě jeho výtvory většinou baví. Dark Angel nebo ještě lépe I Come in Peace má dobrý základ pro klasické průměrné sci-fi béčko tehdejší doby. Tohle má navíc vtipný (trapný) hlášky a i přes jistou temnost to má takový oddychový vibe, možná i díky špičkující se ústřední dvojici.a srandovnímu záporákovi, ()

corpsy

Ultrabombové béčko, najlepší zábavný film Dolpha Lungrena, s perfektnou akciou, ikonickým mimozemšťanom a dobrou synťákovou hudbou Jana Hammera. Dokonalé. ()

ConanVJ

Já přicházím v míru, vyhrál jsem a mezitím spousta aaaaaaaaaa, uhhhhhh, uaaaaa - to jsou jediný výrazy a slova, který pronáší debil z vesmíru v podání Matthiase Huese coby ultimátního záporáka. Skvělá role. Tento filmek je klasická devadesátková béčková akčňárna, plná skvělých hlášek a pěkné akce (hlavně na konci). Dolphík je na stopě vrahů svýho parťáka a přitom vyfasuje novýho. Nejen ledajakýho parťáka, ale otravnýho z nejotravnějších kravaťáků z FBI, Smithe, který vše donáší svému nadřízenému. 70% filmu vám bude Smith opravdu pít krev. Filmek má pěkné tempo a vždy se u něj skvěle bavím. Hlášky znám už dávno na slovo, ale to mi vůbec nevadí, protože je to pro mě už zažitá klasika a jeden z nej Dolphíkových filmů. Dnešnímu publiku asi moc neřekne, ale nám pamětníkům VHSek od intersonicu vždy zvedne náladu. Za mě jasných 100% :) ()

Andersis

Parádní akční sci-fi komedie. Hodně hlášek, odporný záporák. Jen škoda, že s Lundgrenem nehrál víc, mohli by to být totiž masakr bitky. ()

fcreading

Veľmi dobre akčne béčko od společnosti intersonic. Mattias Hues ako záporak sa veľmi dobre hodí do tohto filmu. Doph Lundgren ako detektiv pátra po mimozenštanovi, ktorý obetiam dáva drogy. Mattias Hues: Já přicházim v míru! Kult nášho videodetstva. ()

Korbitch

kdo to sakra je?!Ňákej debil z vesmíru :-) Ale no řekněme, že vzoreček drsnej polda, kvádro polda a temný zabiják tu funguje tak napůl. V takovém Zlomku sekundy je toto propojení využito lépe. Tolik děr ve scénáři sem viděl naposled v Bílí muži neumějí skákat, ale to byla nehorázně mrtě kravina. Tohle je standart let 90. Jen ta markantní chyba tomu ubrala 4.hvězdu. ()

PKD

Drogový dealer z kosmických dálav vs. božský šwéd no.2. jak mi ho překřtil kdysi kámoš na učňáku.;-) Ten 1. je Max von Sydow, pokud by vás to zajímalo, jakože ne.:) Majitel titulů z matematiky, fyziky a chemie na Královském Technologickém Institutu, zde sice ještě nevypadá tak úžasně drsně jako např. v Expendables a zde jsem si ho překřtil na Kena (nedivím se, že dělal modela:) ale ukáže zde i romantickou polohu (eeew:) a s přehledem nakope ufounský zadek démonickému Huesovi (když ten mimozemský polda, co po něm jde, žalostně selže a Cain to za něj musí řešiti) který sice tvrdí, že ,,Přícházím v míru´´ ale to je lež, jako věž. Možná, že by se to za celý film asi oposlouchalo, ale vždy mne mrzelo, že to zhruba od pol. přestane říkati a jde rovnou na věc. Pak tu též máme mimořádně ošklivého mr.MXYZPTLKa ze Superboye (nebo vůdce dětí z TOS dílu Miri, jak chcete) a hudbu od našeho ´´krajana´´ J.Hammera ml. Příjemná oddychovka, která si na nic nehraje a uplyne dřív, než stačíte říct...Lundgren. A ano, zákl. námět je sice možná ujetý a tak, ale jak píše kolega Flipnic, je rozhodně neotřelý a neokoukaný. V té době tedy určitě. A to se cení. ()

Tony.cs

Typické osmdesátkové béčko natočené sice až v roce 1990, ale stejně osmdesátkové a to čistě a prostě. Prča, špatná akce, špatný zvuk, ale zábava, která se netrhne. ()

movieband

"I come in piece!" Sympatický Lundgren, nesympatický Hues, a béčkový příběh o drogové válce mezi gangy a mimozemským dealerem. Nostalgicky zatlačuju slzu. 60% ()

Joe321

Lundgrenovo geniální béčko, ve kterém je tolik srandovních scén a dialogů, že se nebudete nikdy nudit. Koukali jsme na to se sestrou a z mimozemšťana v baloňáku nás chytali křeče. Lítá na Zemi fetovat, pálí svojí ultra spalující zbraní, vyběhne z hořícího auta neohořelý, střílí DVD disky a dostane ho až trubka, na kterou se nabodne. Musím říct, že už dlouho jsem neviděl tak povedený dabing, při kterém vám v kuse naskakuje úsměv. Opravdu jsem se náramně bavil... / Cain (Lungren) plánuje dovolenou s přítelkyní, ona zvoní na dveře, on na ní s parťákem vytáhne brokovnici / - "Co tu blbneš Caine? Už mám zbaleno." ()

peto12

Výborné akčné sci-fi s Dolphom, kde tu bojuje proti andelovi. Na druhej strane mu pomáha druhý andel, tiež z vesmíru. ()

Martin741

Keby som tento film videl teraz ako dospely, uz by ma to neoslovilo. Ale ako maly sopliak som to desne zral a pacilo sa mi to. Vybuchy, Dolf potiera zlo v podobe akehosi hajzla, autonahanacky : relativne som spokojny : 69 % ()

Figu

Dolph ve formě jako bejk si po roli Škorpiona a Mstitele střihl další nemálo luxus flák s příchutí vesmíru. Temnej anděl patří určitě do topky kariéry blonďatýho Švéda a velikou zásluhu na tom má i mystickej záporák Matthias Hues. Tohle akční béčko s nádechem sci-fi vzniklo v období, kdy oldschool bijáky vládly filmovýmu světu, kdy se rozdávaly tvrdý rány, kdy se střílelo vostrejma a kdy se neustále parádně hláškovalo! Dark angel dodneška baví! "Já přicházím v míru". 80% ()

Tomik12345

Snad jediný film s Lungrenem, na který se dá dívat. Nejvíc mě baví, že jsem se celý film nijak nenudil a film od začátku do konce "odsejpá". A věčný záporák Matthias Hues zase potvrdil, že snad nic jiného hrát neumí. Dobré 3 *. ()