Reklama

Reklama

Jason Statham hraje kapitána Taylora, který před pár lety musel opustit na dně Mariánského příkopu svou posádku, když na podmořskou stanici cosi zaútočilo. Teď je to cosi zpátky a vypadá to, že jde o pravěkého žraloka megalodona a Taylor dostane šanci se mu postavit znovu. Má ale vůbec proti největšímu predátorovi šanci? (Vertical Entertainment)

(více)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

lukasK1995

lukasK1995 (hodnocení, recenze)

preco by som hejtoval ja mam rad tieto  akcne jednohubky a velmi sa nato tesim akurat dufam ze nebude vela ludi v kine

 (hodnocení, recenze)

Já myslím, že tohle se s Čelistmi ani srovnávat nedá.

Uživatel smazal svůj příspěvek.

Kubeska

Kubeska (hodnocení, recenze)

Nečekám od toho kvalitu Čelistí z roku 1975, ale budu tento film považovat jako Čelisti pro dnešní generaci, jistá analogie v podobě lovu velkého žraloka tam je. :D

mokki5

mokki5 (hodnocení, recenze)

Já jsem to říkal hned. Když se od toho nebudou čekat Čelisti z roku 2018 tak se budeme bavit já na to jdu jako na další super akčňák se Stathamem

Příspěvek byl smazán administrátorem.

lukasK1995

lukasK1995 (hodnocení, recenze)

 toto bude urcite skvela zabava ved to natocil reziser lovcov pokladov uz sa tesiiim

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

SeBig

ale jasne... sak kto preboha od toho caka Bergmana, tak je mimo. Ide o popkornovu kravinu s obrovskym zralokom...slusnym rozpoctom a dobrym obsadenim...preco nie ?

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Je to podle docela fajn knižní série. Pokud to naplní svůj potenciál, viděl bych to alespoň na 60, možná i 65%.

L_O_U_S

L_O_U_S (hodnocení, recenze)

Mě tedy nejvíc zajímá, proč má někdo potřebu točit takové filmy v roce 2018. Téma přerostlých či jinak nebezpečných žraloků zpracovala už jak mainstreamová, tak céčková kinematografie.

Uživatel L_O_U_S smazal svůj příspěvek.

Beginek87

Beginek87 (hodnocení, recenze)

Boha jrho to bude shit kolosalnich rozmeru 😂 opravdu nechapu co museli na Stathama vedet, aby kyvnul na tento film. A navic by me zajimalo, cim lidstvo toho Megalodona tak nasralo, pac je vic nez jasne, ze z hladu je urcite nezere, kdyz porovn velikost lidi proti nemu ... iz ted tomu predikuji tak 35 %

na příspěvěk reagoval mm13

mokki5

mokki5 (hodnocení, recenze)

Řekněme spíš dinosauří žralok. Dnešní žraloci jsou proti němu nic

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Mená ako Jason Statham a hlavne Harry Gregson-Williams sú prítomné v takomto trháku? Svet sa už naozaj zbláznil...

mokki5

mokki5 (hodnocení, recenze)

Chvilku jsem si myslel že ta malá holčička v Megovi je Catherine Chan ze Safe ale to asi ne když jí je 19 :D nevíte co to je za herečku a má tady vůbec profil?

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Související novinky

Samuel L. Jackson jako prezident

Samuel L. Jackson jako prezident

07.09.2023

Akčních filmů není nikdy dost, zejména těch, ve kterých hraje Samuel L. Jackson prezidenty, kteří se musí pomocí zbraní uvnitř luxusní limuzíny bránit proti útočníkům, kteří se je snaží zabít. Přesně… (více)

Ben Wheatley se podívá žralokovi na zoubek

Ben Wheatley se podívá žralokovi na zoubek

24.10.2020

Zatímco Rebeka, nová adaptace slavného románu Daphne Du Maurier, před třemi dny odstartovala na Netflixu a od diváků a kritiků sklízí vesměs velmi vlažné reakce, vypluly na hladinu informace o… (více)

7. Filmový víkend ČSFD je tady

7. Filmový víkend ČSFD je tady

07.08.2018

Již za pár dní bude v Letním kině Boskovice u Brna zahájen 7. ročník Filmového víkendu ČSFD - nadšeneckého setkání filmových geeků a fanoušků ČSFD.cz. Akce, kterou každoročně navštíví přes tisíc… (více)

Reklama

Reklama