Tajný lasvegaský policista Vincent Downs (Jamie Foxx) se zaplétá do sítě korupce, intrik a zabijáckých gangsterů. Když po neúspěšné loupeži někdo unese jeho dospívajícího syna (Octavius J. Johnson), Downs ho musí během jediné bezesné noci zachránit a přivést zločince před spravedlnost. (Bontonfilm)

notozjano

Kruťák Jamie nespoutaný a bičovaný vším, co okolo snímku jen projde. Nějak si nepamatuji, že by ve filmu bylo něco víc, než nasraný policista a nasraná policistka, jež dohromady pojí společný případ a jedna chce dostat druhého, načež zjistí, že to byla obrovská chyba si myslet, že by mohl být ON ten špatný a tak s výrazem sorry jako, jsem se spletla odchází ze scény, zatímco Jamie přemítá, co se to vlastně stalo. Tomu já říkám vtažení diváka do děje, protože já si říkal totéž, pouze v přítomném čase. ()

veverysiak

Pri niektorých kúskoch sa musím asi donekonečna opakovať a viacmenej sa diviť, ako dokážu relatívne kvalitní aktéri zapredať svoju dušu a meno takýmto mindžovinám, už pri prvom čítaní sa majú schuti zasmiať, hodiť pseudoscenár do najbližšieho kúta, poliať ho benzínom, zapáliť a zvyšky tlejúcej buničiny občúrať, nie, oni si musia popri vyškrtávaní normálnych pracovných položiek zo svojho natrieskaného Schedule zalaškovať aj na trápnych bokovkách, lebo veď čo keby tých pár stotisíc doláčov na nejakú ohromne významnú investíciu do domácnosti chýbalo, a tak si odbehnú narýchlo natočiť pár scén, chlapi to dostrihajú, direktor to schváli a my sa potom nestačíme diviť, aj tu je zbytočné dačo rozoberať, lebo to prestalo mať dosť rýchlo hlavu a pätu, takže 25% ()

fafejt001

STOKRÁÁÁÁT omleté téma , korupce ve všech směrech , drogy , boj o syna , velmi cílevědomá policistka , bitky, atd . Takový průměr , žádná pecka to není . ()

Saxos

Super polda, s čerstvou bodnou ránou v bříšku, zvládne i desítky následných bitek a samozřejmě vždy vítězství. Opravdu únavné. ()

Kushina

Další skvělý akční film, který nemá chybu a jde rovnou na věc. Akce napětí příběh a když se do boje mezi drogové dealery připlete i váš syn, tak musíte jednat ať už se děje cokoliv. 60% ()

david141474

Sakra tohle nebylo vůbec špatný, právě naopak. Není to sice moc dobře hodnocený, ale tohle nebylo špatný. Jamie Foxx je opravdu kvalitní herec a tahle role není výjimkou. Děj je zajímavej a zapamatovatelnej. Postavy jsou zajímavý a dobře napsaný. Herci jsou skvělí a ani jeden neostává pozadu. Soundtrack celkem ušel. Zvrat filmu byl celkem solidní. Tento film je ne moc dobře hodnocen, ale tento film jsem si užil a tím pádem dám vysokou známku. 10/10 Opravdu kvalitní akčňák. ()

WugWugs

Úplne jednoduchá a funkčná akčná zábava, aj napriek tomu nechcene vtipnému náhodnému pobehovaniu po kasíne, 3.5 ()

Mark1983

Tohle je takový klasický béčkový akční snímek s hluchými místy, mezi kterými se najdou občas pasáže, jenž dokážou zaujmout, ale díky těm hluchým místům a průměrnému zpracování to celé spadá do průměru. ()

zekon odpad!

Vzpomněl jsem rok 9x kdy vládl v kopacích filmech Van Damme a kdy ani po 30ti minutovém kopání netekla pomalu nikomu ani krev. Tady rozpáraný geroj, naprosto jakoby nesmrtelnému ruskému bohatýru Ivanovi, všechny zabije, rozstřílí, zachrání a zvítězí. A celý film v jedné budově...........to už tu taky snad bylo a lepší. Otřesné. ()