Přístav

Česko, (2015–2017), 104 h 26 min (Minutáž: 55–63 min)

Martin Dejdar, Filip Blažek, Vanda Hybnerová, Jitka Schneiderová, Martin Zounar, Petr Čtvrtníček, Pavel Řezníček, Sandra Černodrinská, Norbert Lichý (více)

Série(4) / Epizody(106)

Marek Skála odešel od manželky a na hausbótu připluje do Zátoky. Tady si společně s Romanem Marešem pronajmou hospodu s příznačným jménem Přístav. Tereza Skálová, Markova manželka, ovšem netuší, že její muž se jen tak vrátit domů nehodlá, že nejde jen o jeden z jeho „výletů". Domů se ale z Anglie vrací jejich dcera Johana. V Zátoce zatím Marek a Roman poznávají místní obyvatele – manžele Krupičkovy, místního samozvaného hlídače Pátka, jeho přítelkyni Milenu i operní pěvkyni Lily a její dceru Ivanu. Doma má o Marka zatím strach především jeho dcera, které nebere telefon... (TV Prima)

Elam odpad!

Začínám mít podezření, že mezi našimi scénáristy koluje jeden scénář seriálu " ze života ", který se vždy jen lehce poupraví! Po podobném skvostu, "Na vodě", tu máme pro změnu "Přístav"!? Seriál z naprosto totožných odpadních vod. Řečeno slovy klasika : " Estráda, pokud bude optimistická, proč ne. Ale aby nám kvarteto tvořili Dejdar, Zounar, Čtvrtníček a Blažek, tak to kur... ani omylem!! To by nám sudruzi mohli vytýkat, že podporujeme národní debilitu!" Mimochodem s Čtvrtníčkem, to taky zdá se začíná jít z kopce. Holt, od České sody, uplynulo již hodně odpadní vody. ()

PanIncognito

Typicky česká, seriálová tvorba. Vztahový seriál, který není převratný, ale své diváky jistě nachází... a to hlavně pro chvályhodné exteriéry. :-| ()

pavlicek1

Po hodně dlouhý době seriál u kterého se fakt bavím!!!Čtvrtníček a Hrachovcová asi ve své životní roli! Za mě 5* ()

Beliel odpad!

Inu, nějak se nám ta naše smetánka musí živit a tak podobných hovadin "věrně" imitujících normální život bude neustále přibývat...Chce se mi zvracet! Kdyby se raději každý věnoval své původní profesi a ne se za každou cenu cpal někam, kam nemá a hlavně na co nemá! Hrát nemůže každý! Vážně už bych uvažoval o zavedení cenzury pro herce. ()

Zemřel Ladislav Potměšil

Zemřel Ladislav Potměšil