Přístav (TV seriál)

Komedie / Romantický

Česko, 2015–2017, 104 h 26 min (Minutáž: 55–63 min)

Martin Dejdar, Filip Blažek, Vanda Hybnerová, Jitka Schneiderová, Martin Zounar, Petr Čtvrtníček, Pavel Řezníček, Sandra Černodrinská, Norbert Lichý, Kateřina Hrachovcová, Ladislav Potměšil, Hana Gregorová, Kristýna Kociánová, Václav Jiráček, Petr Vágner, Olga Želenská-Drápalová, Adam Drábek, Hedvika Čermáková, Petra Hřebíčková, Bohumil Klepl, Petr Lexa, Jakub Štěpán, Petr Klimeš, Anna Polcarová, Zuzana Slavíková, Barbora Mottlová, Lukáš Mucha, Petra Ben Messaoud, Ivana Andrlová, Ladislava Něrgešová, Boris Hybner, Zbyšek Pantůček, Barbora Kodetová, Alexander Hemala, Marek Taclík, Radim Novák, Jan Szymik, Alžbeta Stanková, Josef Vrána, Pavel Kříž, Kristýna Janáčková, Pavel Rímský, Pavel Romaňák, Jitka Smutná, Tereza Pachtová, Linda Svobodová, Daniela Choděrová, Dita Zábranská, Lucie Zedníčková, Dagmar Zázvůrková, Barbora Černá, Denisa Pfauserová, Mahulena Bočanová, Jakub Kohák, Jan Přeučil, René Šmotek, Tereza Šefrnová, Jan Vlas, Petr Vršek, Veronika Gajerová, Roman Čechmánek, Jiří Šlégr, Věra Křesadlová, Zdeněk Maryška, Gustav Bubník, Roman Mrázik, Martin Havelka, Natálie Grossová, Zuzana Vejvodová, Marek Lambora, Andrej Polák, František Mitáš, Josef Kubáník, Veronika Malá, Jana Epikaridis, Vanda Konečná Károlyi, Leoš Noha, Lenka Vacvalová, Kateřina Lojdová, Iva Kubelková, Martin Uhlíř, Jitka Ježková, Vladimír Mládek, Ivan Sochor, Martin Procházka, Radek Jiříček, Dominika Býmová, Karel Freund, Milan Aulický, Petr Kubala, Ondřej Suchý, Sabina Skalická, Klára Tomanová, Vladislava Bambásková, Michaela Pecháčková, Etika Aritar Bastet, Markéta Žroutová, Irena Máchová

No...nevím sice kde je ta romantika, ale trochu jsem se zasmál. Není to sice u každého dílu a že bych měl záchvaty, ale trochu zábavné to je. Tady půjdu proti kolegům. Mě seriál baví. Na rozdíl od Ordinací a Cest domů a jim podobných se seriál neodehrává jen ve studiu a není to tak klasická studiovka, ale i v docela pohledné přírodě. Kvalitní herecké obsazení pak slibuje docela zajímavou podívanou. A taky že jo. Samozřejmě, že se seriál nedá porovnávat s Nemocnicí na kraji města nebo s jinými kvalitním seriály, ale mě se líbí, že Přístav se přeci jen trochu odlišuje. Není to klasický natahovací seriál, kdy se něco řeší dvacet dílů. Tady jdou postavy téměř hned k věci a postavy si s ničím nehrajou příliš dlouho, až na výjimky, samozřejmě. Samotný děj se hýbe, nezůstává na mrtvém bodu a není nudný. Mě se seriál líbí, jak říkám, v naší historii nebude patřit k nejlepším, ale docela kvalitní oddychovka a mezi rodinnými seriály jeden z těch lepších. Ještě musím dodat, že seriál notně vylepšují pan Čtvrtníček a Kateřina H+H jako jeho manželka. Bez nich by to opravdu nebylo ono. Zvláště Kateřina hraje blbku naprosto geniálně.(5.1.2016)

• junglewar

Neustále a debilně chychotající se dva šotci, zakládají hospodu v Mokropsech. Do toho tam pobíhají dvě slova alias Martin Zounar. A aby toho nebylo málo šoupli tam české hezké melodrama o krizi středního věku jednoho šotka a k tomu to melodrama piáno, které hraje uplně v každém českem serialu či filmu. Přeju si, aby se ten pianista šel zabít kurva!(8.11.2015)

• k4n9ur

Tento seriál má (jako řada podobných) jednu výhodu, když se na to někdo náhodou budete koukat a vypne se vám televize, vy si toho stoprocentně ani nevšimnete a nic vám neuteče. To je prostě nic. Škaredý mluvicí ksichti. To tam pusťte radši teleshopping. Koho timhle krmíte? Kolik ještě takových kobilinců vznikne než někdo pochopí že to nemá smysl? Je to ostuda! Zamyslete se už! Vždyť je to absurdní.(14.9.2015)

• Radek99

Tenhle primácký seriálový paskvil ani nemá cenu komentovat, snad jen posmutnělý povzdech nad hereckou účastí Petra Čtvrtníčka, jenž tak jde zřejmě ve stopách herců Divadla Sklep, kteří svůj humor a poetiku postavili kdysi na tom, že parodovali mainstreamový brak a pokleslou televizní kulturu...aby nakonec všichni (čest světlé výjimce Davida Vávry) skončili v tenatech mainstreamové televizní žumpy...(1.8.2016)

• tulen

Už příšerný titulní song dává jasně najevo co diváka čeká ... Uměle, kulisovitě působící prostředí, herci toporně deklamující stupidní texty a po tisící omýlaná seriálová klišé ... A k tomu bezostyšný product placement ... To se opravdu nedá snést déle než pár minut. To, že tam je vidět pár tváří, které slibovaly aspoň přijatelnou úroveň, jen podtrhuje celkovou pokleslost současné televizní "tvorby". Zlatí normalizační Chalupáři !(26.8.2015)

• - Jako ústřední píseň byla vybrána „Katarze“ od Slza. (SONY_)

• - Exteriéry natáčení najdeme v okolí Lipence a chatové oblasti Kazín u řeky Berounky. (kytka.patrik)

• - Hospoda Přístav je umístěna ze strany skutečné restaurace Tornádo, která stojí na břehu Berounky u obce Lipence. (MTHRFCKR)