Přístav (TV seriál)

Komedie / Romantický

Česko, 2015 - 2017, 104 h 26 min (Minutáž: 106x60 min)

Martin Dejdar, Filip Blažek, Vanda Hybnerová, Jitka Schneiderová, Martin Zounar, Petr Čtvrtníček, Pavel Řezníček, Sandra Černodrinská, Norbert Lichý, Kateřina Kaira Hrachovcová, Ladislav Potměšil, Hana Gregorová, Kristýna Kociánová, Václav Jiráček, Petr Vágner, Olga Želenská-Drápalová, Adam Drábek, Hedvika Čermáková, Petra Hřebíčková, Bohumil Klepl, Petr Lexa, Jakub Štěpán, Petr Klimeš, Anna Polcarová, Zuzana Slavíková, Barbora Mottlová, Lukáš Mucha, Petra Ben Messaoud, Ivana Andrlová, Ladislava Něrgešová, Boris Hybner, Zbyšek Pantůček, Barbora Kodetová, Alexander Hemala, Marek Taclík, Radim Novák, Jan Szymik, Alžbeta Stanková, Josef Vrána, Pavel Kříž, Kristýna Janáčková, Pavel Rímský, Pavel Romaňák, Jitka Smutná, Tereza Pachtová, Linda Svobodová, Daniela Choděrová, Dita Zábranská, Lucie Bártová-Zedníčková, Dagmar Zázvůrková, Barbora Černá, Denisa Pfauserová, Mahulena Bočanová, Jakub Kohák, Jan Přeučil, René Šmotek, Tereza Šefrnová, Jan Vlas, Petr Vršek, Veronika Gajerová, Roman Čechmánek, Jiří Šlégr, Věra Křesadlová, Zdeněk Maryška, Gustav Bubník, Roman Mrázik, Martin Havelka, Natálie Grossová, Zuzana Vejvodová, Marek Lambora, Andrej Polák, František Mitáš, Josef Kubáník, Veronika Malá, Jana Epikaridis, Vanda Konečná Károlyi, Leoš Noha, Lenka Vacvalová, Kateřina Lojdová, Iva Kubelková, Martin Uhlíř, Jitka Ježková, Vladimír Mládek, Ivan Sochor, Martin Procházka, Radek Jiříček
  • vladous

Totální propadák, na což jsme si bohužel u seriálů podbízených nám zejména komerčními televizemi nějak zvykli. Tenhle paskvil opravdu nemá právo na svou existenci. Producent má asi představu, že pár známých tváří, pár záběrů z dronů a část děje umístěná do exteriérů na dobrý seriál stačí. Opakovaně se přesvědčujeme, že nikoli. Je mi líto těch, co se od sledování tohoto braku neodstřihli po 15 minutách jako já. Ztráta času.(27.8.2015)

• drsnykritik

Nevím, proč pan Zounar stačí k jasnému obrázku? Sice tohoto herce nemám zrovna v oblibě, ale pořád je to herec narozdíl od jiných, kteří si na herce jen hrají. No a pan Dejdar je poslední dobou úplně všude. Působí na mě arogantním dojmem, proto tohoto herce nemám vůbec rád. Jinak seriál se teprve rozjíždí, tak uvidíme.(27.8.2015)

• blackrain

Moc jsem se těšila, že TV Prima dokáže přijít s něčím novým. Nestalo se tak. Opět tu máme klasické - kdo, s kým, proč a za kolik. Případně to několikrát proházíme nebo necháme řádně uležet a šoupneme do atraktivního prostředí. Stále vaříme z vody, protože nic nového nelze vykoumat. Jednu hvězdičku dávám pouze za prostředí, kde se seriál odehrává. Nicméně Posázaví nelze zaměňovat s Berounkou, zvlášť, když vím, kde se to točilo.Mám ta místa prošlapaná pěšky a na kole. Jsou to dvě naprosto odlišné řeky a každá z nich má své nezaměnitelné kouzlo.(8.3.2016)

• tulen

Už příšerný titulní song dává jasně najevo co diváka čeká ... Uměle, kulisovitě působící prostředí, herci toporně deklamující stupidní texty a po tisící omýlaná seriálová klišé ... A k tomu bezostyšný product placement ... To se opravdu nedá snést déle než pár minut. To, že tam je vidět pár tváří, které slibovaly aspoň přijatelnou úroveň, jen podtrhuje celkovou pokleslost současné televizní "tvorby". Zlatí normalizační Chalupáři !(26.8.2015)

• zette

Zase serial natoceny na stejne brdo, jen se zamenou prostredi. Nemocnici, skolu, ulici, hospodu nahradilo mistecko u reky... Serial je bez diskuze brakovy, bez hodnotnejsi dejove linky... Pokud vsak clovek prijde z prace a u vecere mrkne na par desitek minut, dokaze se uvolnit a odreagovat. Predevsim pobavi postava Ctvrtnicka, ale i Hrachovcove, Zounara, Licheho. Skoda roli, ktere si v posledni dobe vybira Jitka Schneiderova. Neverim, nebo spise nechci uverit tomu, ze se nekdo na tento serial diva pravidelne a dokonce se tesi na dalsi pokracovani.(26.10.2015)

• - Hospoda Přístav je umístěna ze strany skutečné restaurace Tornádo, která stojí na břehu Berounky u obce Lipence. (MTHRFCKR)

• - Exteriéry natáčení najdeme v okolí Lipence a chatové oblasti Kazín u řeky Berounky. (kytka.patrik)