Přístav (TV seriál)

Komedie / Romantický

Česko, 2015 - 2017, 104 h 26 min (Minutáž: 106x60 min)

Martin Dejdar, Filip Blažek, Vanda Hybnerová, Jitka Schneiderová, Martin Zounar, Petr Čtvrtníček, Pavel Řezníček, Sandra Černodrinská, Norbert Lichý, Kateřina Kaira Hrachovcová, Ladislav Potměšil, Hana Gregorová, Kristýna Kociánová, Václav Jiráček, Petr Vágner, Olga Želenská-Drápalová, Adam Drábek, Hedvika Čermáková, Petra Hřebíčková, Bohumil Klepl, Petr Lexa, Jakub Štěpán, Petr Klimeš, Anna Polcarová, Zuzana Slavíková, Barbora Mottlová, Lukáš Mucha, Petra Ben Messaoud, Ivana Andrlová, Ladislava Něrgešová, Boris Hybner, Zbyšek Pantůček, Barbora Kodetová, Alexander Hemala, Marek Taclík, Radim Novák, Jan Szymik, Alžbeta Stanková, Josef Vrána, Pavel Kříž, Kristýna Janáčková, Pavel Rímský, Pavel Romaňák, Jitka Smutná, Tereza Pachtová, Linda Svobodová, Daniela Choděrová, Dita Zábranská, Lucie Bártová-Zedníčková, Dagmar Zázvůrková, Barbora Černá, Denisa Pfauserová, Mahulena Bočanová, Jakub Kohák, Jan Přeučil, René Šmotek, Tereza Šefrnová, Jan Vlas, Petr Vršek, Veronika Gajerová, Roman Čechmánek, Jiří Šlégr, Věra Křesadlová, Zdeněk Maryška, Gustav Bubník, Roman Mrázik, Martin Havelka, Natálie Grossová, Zuzana Vejvodová, Marek Lambora, Andrej Polák, František Mitáš, Josef Kubáník, Veronika Malá, Jana Epikaridis, Vanda Konečná Károlyi, Leoš Noha, Lenka Vacvalová, Kateřina Lojdová, Iva Kubelková, Martin Uhlíř, Jitka Ježková, Vladimír Mládek, Ivan Sochor, Martin Procházka, Radek Jiříček, Dominika Býmová, Karel Freund, Milan Aulický, Petr Kubala

Docela se bojím co bude dál, protože se obávám, aby z toho nebyly další Svatby v pr****, Cesty do háje nebo Velmi křehké shity... Alespoň, že ti Vinaři jsou podle mých představ. Upřímně jsem taky nějak nepostřehl, že se jedná o pokračování Benátek a to mě dost zklamalo.... Rozhodně tomu dám ještě šanci, co z toho vznikne, ale jestli Benátky skončily, aby tohle začalo, tak...to nevidím moc růžově. A to by z toho mohl být tak krásný komediální seriál o hospodě a různých příběhů tam... :/ Dám tomu ještě pár dílů...(26.8.2015)

• vladous

Totální propadák, na což jsme si bohužel u seriálů podbízených nám zejména komerčními televizemi nějak zvykli. Tenhle paskvil opravdu nemá právo na svou existenci. Producent má asi představu, že pár známých tváří, pár záběrů z dronů a část děje umístěná do exteriérů na dobrý seriál stačí. Opakovaně se přesvědčujeme, že nikoli. Je mi líto těch, co se od sledování tohoto braku neodstřihli po 15 minutách jako já. Ztráta času.(27.8.2015)

• zette

Zase serial natoceny na stejne brdo, jen se zamenou prostredi. Nemocnici, skolu, ulici, hospodu nahradilo mistecko u reky... Serial je bez diskuze brakovy, bez hodnotnejsi dejove linky... Pokud vsak clovek prijde z prace a u vecere mrkne na par desitek minut, dokaze se uvolnit a odreagovat. Predevsim pobavi postava Ctvrtnicka, ale i Hrachovcove, Zounara, Licheho. Skoda roli, ktere si v posledni dobe vybira Jitka Schneiderova. Neverim, nebo spise nechci uverit tomu, ze se nekdo na tento serial diva pravidelne a dokonce se tesi na dalsi pokracovani.(26.10.2015)

• rakovnik

Nechci se mi hodnotit po prvním dílu, nicméně to bohužel vypadá, že TV Prima se "podaří" vytvořit další Křehký návrat do zátoky rodiny doktorů... Evidentně ani pánové Čtvrtníček a Potměšil se svým komediálním projevem seriál nezachrání a místo humoru náš čeká opravdová "romantika" Svateb v přístavu s nádechem dramatu. Chápu, že život v USA něco stojí, ale na to, jak si na něj Martin Dejdar vydělává, se nejspíše dívat nebudu. K tomu mě iritují příšerné kulisy. Proč, když už tomu dělají takovou reklamu, jak super je to seriál, netočí se ve skutečných interiérech? Na pohled děs a hrůza. Po třech dílech bohužel. Místo komediálních situací, jako je naražení sudu (viz Slavnosti sněženek), opilecké řeči (viz Dobrá zpráva), nebo prostě téma pražáci (ale co je to vlastně za lidi, kteří chaty u řeky obývají?) na venkově, řeší se především vztahy, humor a vtip by člověk pohledal. Jedna hvězdička za Petra Čtvrtníčka.(28.8.2015)

• klukluka

Zounar se chce naučit plavat. Zajde za Dejdarem, bývalým učitelem tělocviku. Ten ho zkopne do vody. Zounar se málem utopí. To je ale vedlejší. Protože je mokrej a domů to má možná i 100 metrů, půjčí mu Hybnerová Dejdarovy suchý hadry. Zounar si je natáhne na mokrý kraťále, takže je vlastně furt mokrej a zatuchlej a do toho ohavně vyžranej. Ale to je taky vedlejší. I to, že u té rádoby oduševnělé Hybnerové vede neskutečný řeči vo tom, že ženský jsou věčně nadržený, takže je není možný nikam pouštět, a vůbec je nechávat bez dozoru. To je ale taky vedlejší. Pak přijde domů za Schneiderovou a nepochopitelně mlží kolem toho, proč má na sobě cizí hadry. A to je taky vedlejší. Celej tenhle seriál je vedlejší. Někdo si ho dovolil odsoudit po jednom dílu, já tak činím po deseti minutách. Herci, kteří něco takovýho vezmou, jsou prachobyčejná šmíra. Jděte se bodnout.(23.9.2015)

• - Hospoda Přístav je umístěna ze strany skutečné restaurace Tornádo, která stojí na břehu Berounky u obce Lipence. (MTHRFCKR)

• - Exteriéry natáčení najdeme v okolí Lipence a chatové oblasti Kazín u řeky Berounky. (kytka.patrik)