Přístav (TV seriál)

Komedie / Romantický

Česko, 2015 - 2017, 104 h 26 min (Minutáž: 106x60 min)

Martin Dejdar, Filip Blažek, Vanda Hybnerová, Jitka Schneiderová, Martin Zounar, Petr Čtvrtníček, Pavel Řezníček, Sandra Černodrinská, Norbert Lichý, Kateřina Kaira Hrachovcová, Ladislav Potměšil, Hana Gregorová, Kristýna Kociánová, Václav Jiráček, Petr Vágner, Olga Želenská-Drápalová, Adam Drábek, Hedvika Čermáková, Petra Hřebíčková, Bohumil Klepl, Petr Lexa, Jakub Štěpán, Petr Klimeš, Anna Polcarová, Zuzana Slavíková, Barbora Mottlová, Lukáš Mucha, Petra Ben Messaoud, Ivana Andrlová, Ladislava Něrgešová, Boris Hybner, Zbyšek Pantůček, Barbora Kodetová, Alexander Hemala, Marek Taclík, Radim Novák, Jan Szymik, Alžbeta Stanková, Josef Vrána, Pavel Kříž, Kristýna Janáčková, Pavel Rímský, Pavel Romaňák, Jitka Smutná, Tereza Pachtová, Linda Svobodová, Daniela Choděrová, Dita Zábranská, Lucie Bártová-Zedníčková, Dagmar Zázvůrková, Barbora Černá, Denisa Pfauserová, Mahulena Bočanová, Jakub Kohák, Jan Přeučil, René Šmotek, Tereza Šefrnová, Jan Vlas, Petr Vršek, Veronika Gajerová, Roman Čechmánek, Martin Procházka, Jiří Šlégr, Věra Křesadlová, Zdeněk Maryška, Gustav Bubník, Roman Mrázik, Martin Havelka, Natálie Grossová, Zuzana Vejvodová, Marek Lambora, Andrej Polák, František Mitáš, Josef Kubáník, Veronika Malá, Jana Epikaridis, Vanda Károlyi Konečná, Leoš Noha, Lenka Vacvalová, Kateřina Lojdová, Iva Kubelková, Martin Uhlíř, Jitka Ježková
  • Radek99

Tenhle primácký seriálový paskvil ani nemá cenu komentovat, snad jen posmutnělý povzdech nad hereckou účastí Petra Čtvrtníčka, jenž tak jde zřejmě ve stopách herců Divadla Sklep, kteří svůj humor a poetiku postavili kdysi na tom, že parodovali mainstreamový brak a pokleslou televizní kulturu...aby nakonec všichni (čest světlé výjimce Davida Vávry) skončili v tenatech mainstreamové televizní žumpy...(1.8.2016)

• walkingdead

Přístav je samozřejmě kravina, ale zároveň překvapivě vtipná kravina a co na tom oceňuju nejvíc je výraznější absence intrikaření, které je jinak nedílnou součástí všech seriálů z dílen českých komerčních televizí. Prostě hodně za vlasy přitažená a docela pohodová sonda do života pár "obyčejných lidí" v příjemném prostředí. Takže asi poprvé budu v případě seriálu vytvořeného Primou nadhodnocovat. / 21.3.2017: jdu o hvězdu dolů, úroveň (nepřekvapivě) postupně klesá.(7.10.2016)

• PROCESOR

Nejsem tak talentovaný, jako jiní, abych po prvním díle mohl ohodnotit celý seriál. Nicméně si určitou představu samozřejmě uděláte. Takže hodnotím po shlédnutí cca. 10. dílů. Chtěl sem tomu dát šanci a nyní vím, že už nedám. Nechal sem se nalákat, Čtvrtníčkem, Blažkem, Jitkou S. zkrátka obsazení vypadalo v poho. A i prostředí u řeky-pivko k snídani-panáka k svačině a žádný starosti jen zábava. Jenomže zvítězila opět kvantita nad kvalitou.(21.10.2015)

• vladous

Totální propadák, na což jsme si bohužel u seriálů podbízených nám zejména komerčními televizemi nějak zvykli. Tenhle paskvil opravdu nemá právo na svou existenci. Producent má asi představu, že pár známých tváří, pár záběrů z dronů a část děje umístěná do exteriérů na dobrý seriál stačí. Opakovaně se přesvědčujeme, že nikoli. Je mi líto těch, co se od sledování tohoto braku neodstřihli po 15 minutách jako já. Ztráta času.(27.8.2015)

• zette

Zase serial natoceny na stejne brdo, jen se zamenou prostredi. Nemocnici, skolu, ulici, hospodu nahradilo mistecko u reky... Serial je bez diskuze brakovy, bez hodnotnejsi dejove linky... Pokud vsak clovek prijde z prace a u vecere mrkne na par desitek minut, dokaze se uvolnit a odreagovat. Predevsim pobavi postava Ctvrtnicka, ale i Hrachovcove, Zounara, Licheho. Skoda roli, ktere si v posledni dobe vybira Jitka Schneiderova. Neverim, nebo spise nechci uverit tomu, ze se nekdo na tento serial diva pravidelne a dokonce se tesi na dalsi pokracovani.(26.10.2015)

• - Exteriéry natáčení najdeme v okolí Lipence a chatové oblasti Kazín u řeky Berounky. (kytka.patrik)

• - Hospoda Přístav je umístěna ze strany skutečné restaurace Tornádo, která stojí na břehu Berounky u obce Lipence. (MTHRFCKR)