poster

Přístav (TV seriál)

Komedie / Romantický

Česko, 2015–2017, 104 h 26 min (Minutáž: 55–63 min)

Hrají:

Martin Dejdar, Filip Blažek, Vanda Hybnerová, Jitka Schneiderová, Martin Zounar, Petr Čtvrtníček, Pavel Řezníček, Sandra Černodrinská, Norbert Lichý, Kateřina Kaira Hrachovcová, Ladislav Potměšil, Hana Gregorová, Kristýna Kociánová, Václav Jiráček, Petr Vágner, Olga Želenská-Drápalová, Adam Drábek, Hedvika Čermáková, Petra Hřebíčková, Bohumil Klepl, Petr Lexa, Jakub Štěpán, Petr Klimeš, Anna Polcarová, Zuzana Slavíková, Barbora Mottlová, Lukáš Mucha, Petra Ben Messaoud, Ivana Andrlová, Ladislava Něrgešová, Boris Hybner, Zbyšek Pantůček, Barbora Kodetová, Alexander Hemala, Marek Taclík, Radim Novák, Jan Szymik, Alžbeta Stanková, Josef Vrána, Pavel Kříž, Kristýna Janáčková, Pavel Rímský, Pavel Romaňák, Jitka Smutná, Tereza Pachtová, Linda Svobodová, Daniela Choděrová, Dita Zábranská, Lucie Bártová-Zedníčková, Dagmar Zázvůrková, Barbora Černá, Denisa Pfauserová, Mahulena Bočanová, Jakub Kohák, Jan Přeučil, René Šmotek, Tereza Šefrnová, Jan Vlas, Petr Vršek, Veronika Gajerová, Roman Čechmánek, Jiří Šlégr, Věra Křesadlová, Zdeněk Maryška, Gustav Bubník, Roman Mrázik, Martin Havelka, Natálie Grossová, Zuzana Vejvodová, Marek Lambora, Andrej Polák, František Mitáš, Josef Kubáník, Veronika Malá, Jana Epikaridis, Vanda Konečná Károlyi, Leoš Noha, Lenka Vacvalová, Kateřina Lojdová, Iva Kubelková, Martin Uhlíř, Jitka Ježková, Vladimír Mládek, Ivan Sochor, Martin Procházka, Radek Jiříček, Dominika Býmová, Karel Freund, Milan Aulický, Petr Kubala, Ondřej Suchý
(další profese)
 • honajz
  *

  Scenáristka Lucie Konečná (tímto se omlouvám Lucii Konášové, kterou jsem zde neprávem a svou chybou zmiňoval původně) seriál pojala komerčně opět špatně. Jasně, za blbý střih a mizernou kameru, která sice umí celky, ale absolutně nezvládá detaily, za to holka nemůže. Že je rejža flink, za to taky ne. Ale napsat - opět - všechny ty postavy jako rádoby vtipné a bodré vesničany, kteří se chovají minimálně jako pitomci, a ne jako normální lidé, za to už může. Asi tak zněla komerční objednávka, ale o to smutnější celá situace je. Každý si potřebuje vydělat, scenáristé za co nejvíc scénář nejlépe seriálů, rejžové a herci nemlich to samé. Ale do prčič, nejde to nějak uvěřitelněji a přitažlivěji? Proč se musí Hrachovcová pořád chovat jako debil, proč Čtvrtníčka má charakterizovat mánie v používání dalekohledů, proč Zounar pronáší tak trapné repliky po x letech manželství, proč se nakonec i Dejdar s Blažkem chovají jako dementi (protože si dali dvě piva? A kde je kurnik koupili, když tam chcíp pes a krám je zavřený?!)? Jiráček zase hraje svoji škatulku. Jediná postava snad nemá nějaké potrhlé vlastnosti, a jen samotná lokace, za niž je hvězdička, nestačí, fakt ne, lumpové jedni televizní, vychcaní. Jo, a úvodní znělku jste ukradli Beatles.(28.8.2015)

 • PROCESOR
  *

  Nejsem tak talentovaný, jako jiní, abych po prvním díle mohl ohodnotit celý seriál. Nicméně si určitou představu samozřejmě uděláte. Takže hodnotím po shlédnutí cca. 10. dílů. Chtěl sem tomu dát šanci a nyní vím, že už nedám. Nechal sem se nalákat, Čtvrtníčkem, Blažkem, Jitkou S. zkrátka obsazení vypadalo v poho. A i prostředí u řeky-pivko k snídani-panáka k svačině a žádný starosti jen zábava. Jenomže zvítězila opět kvantita nad kvalitou.(21.10.2015)

 • kitram71
  *

  původně jsem chtěla dát alespoň jednu * za exteriéry, málokdo by věřil, že se natáčelo v Praze 5 (osada Kazín u Berounky) ... ale sorry, fakt to nejde, ten seriál je ještě pitomější než Cesty domů (dopněno 21.2.: vzhledem k odvysílání pár dílů konkurenčního seriálu Na vodě měním hodnocení na 1* - toto je oproti tomu seriálový skvost :p)(15.9.2015)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Hyperaktívny Martin Dejdar chytil druhý dych. V poslednom čase je všade. Keď občas surfujem televíznymi kanálmi, tak vždycky niekde na neho natrafím. Bohužiaľ sa jedná o samé odpadové produkty. Teraz si opäť strihol jednu z hlavných postáv v úbohom seriály "Přístav". Dejdar bere každý kšeft. Zrejme ešte nesplatil dlhy, ktoré si narobil, keď chcel rozbehnúť svoju hollywoodsku karieru. Extravagantný Petr Čtvrtníček sa tam doslova strapňuje. Nikdy z neho nebude seriálový herec. No a ešte musím spomenúť Martina Zounara. To je kapitola sama o sebe. V čom sa objaví tento mimoriadne netalentovaný herec a odporne slizký chlap to takmer vždy skončí ako odpad!(10.10.2015)

 • mira007
  *

  Zbožňuji tyto komedie, které se nazývají komedie , ale něco aspoň trochu vtipného by tam člověk opravdu pohledal. Úplně stejné jako ostatní rádobykomediální seriály od Primy nebo Novy. Nemůžu si pomoct, ale připadá mi to jako bohapustá kravina o ničem - o to hůř, že bez vtipu je i Čtvrtníček a bez energie Dejdar. Hvězdu dávám fakt jen za respekt za obsazení.(1.10.2015)

 • - Hospoda Přístav je umístěna ze strany skutečné restaurace Tornádo, která stojí na břehu Berounky u obce Lipence. (MTHRFCKR)

 • - Exteriéry natáčení najdeme v okolí Lipence a chatové oblasti Kazín u řeky Berounky. (kytka.patrik)