Přístav (TV seriál)

Komedie / Romantický

Česko, 2015 - 2017, 104 h 26 min (Minutáž: 106x60 min)

Martin Dejdar, Filip Blažek, Vanda Hybnerová, Jitka Schneiderová, Martin Zounar, Petr Čtvrtníček, Pavel Řezníček, Sandra Černodrinská, Norbert Lichý, Kateřina Kaira Hrachovcová, Ladislav Potměšil, Hana Gregorová, Kristýna Kociánová, Václav Jiráček, Petr Vágner, Olga Želenská-Drápalová, Adam Drábek, Hedvika Čermáková, Petra Hřebíčková, Bohumil Klepl, Petr Lexa, Jakub Štěpán, Petr Klimeš, Anna Polcarová, Zuzana Slavíková, Barbora Mottlová, Lukáš Mucha, Petra Ben Messaoud, Ivana Andrlová, Ladislava Něrgešová, Boris Hybner, Zbyšek Pantůček, Barbora Kodetová, Alexander Hemala, Marek Taclík, Radim Novák, Jan Szymik, Alžbeta Stanková, Josef Vrána, Pavel Kříž, Kristýna Janáčková, Pavel Rímský, Pavel Romaňák, Jitka Smutná, Tereza Pachtová, Linda Svobodová, Daniela Choděrová, Dita Zábranská, Lucie Bártová-Zedníčková, Dagmar Zázvůrková, Barbora Černá, Denisa Pfauserová, Mahulena Bočanová, Jakub Kohák, Jan Přeučil, René Šmotek, Tereza Šefrnová, Jan Vlas, Petr Vršek, Veronika Gajerová, Roman Čechmánek, Martin Procházka, Jiří Šlégr, Věra Křesadlová, Zdeněk Maryška, Gustav Bubník, Roman Mrázik, Martin Havelka, Natálie Grossová, Zuzana Vejvodová, Marek Lambora, Andrej Polák, František Mitáš, Josef Kubáník, Veronika Malá, Jana Epikaridis, Vanda Konečná Károlyi, Leoš Noha, Lenka Vacvalová, Kateřina Lojdová, Iva Kubelková, Martin Uhlíř, Jitka Ježková, Vladimír Mládek, Ivan Sochor
  • MM_Ramone

Hyperaktívny Martin Dejdar chytil druhý dych. V poslednom čase je všade. Keď občas surfujem televíznymi kanálmi, tak vždycky niekde na neho natrafím. Bohužiaľ sa jedná o samé odpadové produkty. Teraz si opäť strihol jednu z hlavných postáv v úbohom seriály "Přístav". Dejdar bere každý kšeft. Zrejme ešte nesplatil dlhy, ktoré si narobil, keď chcel rozbehnúť svoju hollywoodsku karieru. Extravagantný Petr Čtvrtníček sa tam doslova strapňuje. Nikdy z neho nebude seriálový herec. No a ešte musím spomenúť Martina Zounara. To je kapitola sama o sebe. V čom sa objaví tento mimoriadne netalentovaný herec a odporne slizký chlap to takmer vždy skončí ako odpad!(10.10.2015)

• zette

Zase serial natoceny na stejne brdo, jen se zamenou prostredi. Nemocnici, skolu, ulici, hospodu nahradilo mistecko u reky... Serial je bez diskuze brakovy, bez hodnotnejsi dejove linky... Pokud vsak clovek prijde z prace a u vecere mrkne na par desitek minut, dokaze se uvolnit a odreagovat. Predevsim pobavi postava Ctvrtnicka, ale i Hrachovcove, Zounara, Licheho. Skoda roli, ktere si v posledni dobe vybira Jitka Schneiderova. Neverim, nebo spise nechci uverit tomu, ze se nekdo na tento serial diva pravidelne a dokonce se tesi na dalsi pokracovani.(26.10.2015)

• kingik

V seriálech na jedno použití se televize předhánějí. Jestli by nebylo rozumnější zahodit scénář, kameru a všechno, co s tímhle výplodem souvisí. Nepříčetní tvůrci, to je vůbec to nejhorší. Mám pocit, že tenhle seriál byl stižen tímto jevem v plném rozsahu. Do očí diváka praští příšerná kamera, profesionální herci předvádějí pokleslou úroveň herectví, scénář sepisován ve stádiu tvůrčího rozpadu, režie smontovala pár scén, které nemají ani žádný tmel, pokud hledáte poutavý děj, můžete tvůrce obvinit z toho, že si z diváků utahují. Slibovali návrat k seriálové kvalitě, ale z jejich přístavu vyplula hodně děravá loď, nad jejímž nemožně dementním obsahem si každý správný námořník u televize nalije rum, aby se nemohl podezřívat, že ani za střízliva to nedávalo smysl. Ano, tohle zoufale natočené cosi nemá se seriálem nic společného. Je to něco tak mizerně podřadného, že nebohého diváka může spasit jen pirátská loď na obzoru. Piráti seriál uloupí a tvůrce zabijí. Jedině tak se lze toho výkvětu úspěšně zbavit. Trávit s ním večery znamená hloupnout. Televize si diváků neváží a svými výtvory vážně poškozují jejich duševní zdraví. Hodnotit po prvním dílu lze, protože zlepšení se nikdy nedostaví. 0%(27.8.2015)

• mira007

Zbožňuji tyto komedie, které se nazývají komedie , ale něco aspoň trochu vtipného by tam člověk opravdu pohledal. Úplně stejné jako ostatní rádobykomediální seriály od Primy nebo Novy. Nemůžu si pomoct, ale připadá mi to jako bohapustá kravina o ničem - o to hůř, že bez vtipu je i Čtvrtníček a bez energie Dejdar. Hvězdu dávám fakt jen za respekt za obsazení.(1.10.2015)

• Pavelkedar

Zcela jen ze zvědavosti .Z 1.dílu jsem viděl asi tak 30 minut,vzdal jsem to. Nyní ještě z větší zvědavosti zíííírám chvíli na část 6.dílu. Větší stupiditu aby pohledal. Dementní by to bylo i jako rozhlasová hra, tady ani obrazu netřeba. A navíc stále ty stejný xichty napříč českejmama kanálama znovu a znovu. Nechápu!, jak tomu může někdo dát byť i jen jednu *. Bože, jak hluboko jsme klesli.......(16.9.2015)

• - Exteriéry natáčení najdeme v okolí Lipence a chatové oblasti Kazín u řeky Berounky. (kytka.patrik)

• - Hospoda Přístav je umístěna ze strany skutečné restaurace Tornádo, která stojí na břehu Berounky u obce Lipence. (MTHRFCKR)