Přístav

Česko, (2015–2017), 104 h 26 min (Minutáž: 55–63 min)

Martin Dejdar, Filip Blažek, Vanda Hybnerová, Jitka Schneiderová, Martin Zounar, Petr Čtvrtníček, Pavel Řezníček, Sandra Černodrinská, Norbert Lichý (více)

Série(4) / Epizody(106)

Marek Skála odešel od manželky a na hausbótu připluje do Zátoky. Tady si společně s Romanem Marešem pronajmou hospodu s příznačným jménem Přístav. Tereza Skálová, Markova manželka, ovšem netuší, že její muž se jen tak vrátit domů nehodlá, že nejde jen o jeden z jeho „výletů". Domů se ale z Anglie vrací jejich dcera Johana. V Zátoce zatím Marek a Roman poznávají místní obyvatele – manžele Krupičkovy, místního samozvaného hlídače Pátka, jeho přítelkyni Milenu i operní pěvkyni Lily a její dceru Ivanu. Doma má o Marka zatím strach především jeho dcera, které nebere telefon... (TV Prima)

Franki69 odpad!

Takovej sled nesourodě propojených scének "ze života" v uzavřené komunitě lidí žijících v romantických exteriérech středočeského vodáckého přístavu s lákavě pomalovanými chatkami. A ty jsou na celém díle také to nejfotogeničtější. Herci sředního věku (Zounar, Hrachovcová, Čtvrtníček...) hrají "rázovité" figury...Mno hrají... Přehrávají, až je i televizi trapně...Viděno náhodou a tak tedy, odpad. U produkce Prima TV nedávám poprvé. ()

Igy007

nevidím rozdíl mezi tímto a třeba děsnou Dietlovou tvorbou plnou umělých, nereálných postav a dialogů ... stejně uhozené situace jako třeba v Chalupářích, stejně přiblblý děj, akorát ti herci tam až tolik nepřehrávají jako v dietlárnách - když to třeba porovnám s veletrapnou Nemocnicí na kraji města ... tady si mnozí hrají na velké experty a intelektuály, pravdou ale je, že jsou to z většiny jen nafrnění snobové. V Přístavu mě rozesmála Hrachovcová, občas i někdo další ... jako odreagování od současných sraček víc než fine ()

meda2016

Dodatečně po porovnání s ostatními musím přidělit 3*. Tady je scénář, nápad, plynulá akce, Čtvrtníček s Hrachovcovou. ..... První díl seriálu Osada (2021) nastavil novou stupnici. ()

tulen odpad!

Už příšerný titulní song dává jasně najevo co diváka čeká ... Uměle, kulisovitě působící prostředí, herci toporně deklamující stupidní texty a po tisící omýlaná seriálová klišé ... A k tomu bezostyšný product placement ... To se opravdu nedá snést déle než pár minut. To, že tam je vidět pár tváří, které slibovaly aspoň přijatelnou úroveň, jen podtrhuje celkovou pokleslost současné televizní "tvorby". Zlatí normalizační Chalupáři ! ()

drsnykritik

Nevím, proč pan Zounar stačí k jasnému obrázku? Sice tohoto herce nemám zrovna v oblibě, ale pořád je to herec narozdíl od jiných, kteří si na herce jen hrají. No a pan Dejdar je poslední dobou úplně všude. Působí na mě arogantním dojmem, proto tohoto herce nemám vůbec rád. Jinak seriál se teprve rozjíždí, tak uvidíme. ()

maara666

Jednu hvězdu dávám za prostředí u řeky. Jinak co se týče herectví, tak o něm nelze v klasické podobě vůbec hovořit. Dejdar hraje Dejdara, ostatní hrají také sami sebe, jen se jinak jmenují a odříkávají nějaké repliky. Prostě nuda nudoucí;) ()

Pavelkedar odpad!

Zcela jen ze zvědavosti .Z 1.dílu jsem viděl asi tak 30 minut,vzdal jsem to. Nyní ještě z větší zvědavosti zíííírám chvíli na část 6.dílu. Větší stupiditu aby pohledal. Dementní by to bylo i jako rozhlasová hra, tady ani obrazu netřeba. A navíc stále ty stejný xichty napříč českejmama kanálama znovu a znovu. Nechápu!, jak tomu může někdo dát byť i jen jednu *. Bože, jak hluboko jsme klesli....... ()

Zofinka2

Proč to má tak nízké hodnocení? Hrají tam skvělí herci jako Čtvrtníček, Hrachovcová, Blažek, Dejdar... Viděla jsem to párkrát a ne úplně celé, ale líbilo se. Nejvtipnější je Hrachovcová, Čvrtníček. Koukejte na kousky dílů jako já a bude se vám to víc líbit... ()

solver

Začíná mi trochu vadit, že se tam dospělí lidé chovají jako děti. Zejména díly 9 a 10 jsou tedy ukázkové. Johanka, co půjde na vysokou - lol, se z nešťastné lásky se pomstí infikovanou (!) vosou v posteli, Zounarovi neplavou spermie, protože je neplavec. Čtvrtníček a jeho děvče mají zřejmě vycházku z blázince - to ani nejde komentovat. Prostě zábavička pro vohnouty ve stylu - když víčko od lahváče tiše zasyčí... nikdy sem si nemyslel, že pochválím Klepla, ale tady exceluje :-) ()

Satyrek

Na seriál se dá dívat jen díky výrazným charakterům, které to drží nad vodou. Konkrétně duo Čtvrtníček-Hrachovcová nemá vlastně chybu a kupodivu i Zounar má svěží roli. Další prvek, který to drží nad vodou je příjemné venkovské prostředí a celý seriál je o určitém útěku z velkoměsta a hledání jiné životní alternativy. Zajimavé je také pozorovat jak se střetáva divadelní, filmové a seriálové herectví s amatérským neherectvím, což někdo může namítat, že se jedná o paskvil, ale mě to připadá zajímavé, když je to vyvážené. Úvodní píseň a nájezdy kamery jsou taky v pohodě. Snad nejslabší je zatím 6 díl, kde se objevilo spoustu neherců. Doufám tedy, že z toho nebude další nekonečný seriál, ale příjemná série max 20 dílů. ()

grejfurt odpad!

Víte co je dívné? Koukal jsem se teď na filmy, které koprodukovala Prima. Byly v listopadu každý pátek. Tohle má hodně scénáristů a všichni se asi podílejí i na těch filmech. Nebo že by je vykrádali? Pak to dělají špatně. Tenhle slepenec neuvěřitelných situací je pro mě osobně nepochopitelný. Pokud toto místo existuje, rozhodně není tam, kde ho natáčejí. Byl jsem na druhém břehu a koukal na to. Nikomu z toho seriálu nevěřím. Nevěřím, že existuje. A to v žádném přístavu na světě. Zlatej Dietl ()

Davule

Měním ze 2* na 1* - Jitka Schneiderová už tam nehraje. Jedna hvězda čistě jen za to, že se to natáčí u nás. ()

tosastava odpad!

Protagonistom táto jedna z mnohých TV sračiek zabezpečí zaplatiť luxusné hypotéky,autá... a blbcom to zabezpečí ďalšiu prímovú "zábavu" ()

xfizif

Seriál se mi líbí. Škoda, že je tu tolika negativních osob, co umí jen na kvalitní televizní tvorbu nadávat. Pravidelně sleduji tento seriál. ()

Mark1983 odpad!

Měl jsem tu čest vidět kus jednoho dílu náhodou a musím konstatovat, že to, co naše slavné televizní společnosti natáčí, je snad z čistého zoufalství a beznaděje, i když obě slova jsou totéž :-D, ...A teď vážně. Současní čeští tvůrci seriálů a filmů by se měli učit od starých českých profesionálů, jenž natočili několik dobrých filmů i seriálů, protože jestli nepřestanou s tím trapným napodobováním západního stylu, česká filmografie upadne do zapomnění. ()

Zemřel Ladislav Potměšil

Zemřel Ladislav Potměšil