Reklama

Reklama

Špinavej John

(seriál)
  • USA Dirty John
Trailer
USA, (2018–2020), 11 h 49 min (Minutáž: 41–51 min)

Hrají:

Eric Bana, Connie Britton, Julia Garner, Juno Temple, Jake Abel, Olivia Grace Applegate, Joelle Carter, Camille Chen, Brent Anderson, Sarah Pribis (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(16)

Obsahy(1)

Když se láska změní v cosi zvráceného a důvěra se zneužívá k manipulaci, stát se může cokoli – třeba i vražda. Kriminální seriál podle skutečnosti. (Netflix)

Videa (2)

Trailer

Recenze (15)

vnimatkrasu 

všechny recenze uživatele

Dirty John není úplně marnej. Je ale trochu jako Facebook Tomia Okamury. To jediný, co tu dostanete na sto procent, je Bana. Jeho hnusák je až tak dobrej, že trochu shazuje veškerý ty romanťárny, ve kterejch kdy hrál. Škoda jen, že příběh vygraduje už v druhý epizodě a dalších šest jen tak mátožně dodejchává. A taky škoda, že Connie Britton je jeden velkej castingovej přešlap. ()

Michelle75 

všechny recenze uživatele

Na motivy skutečných příběhů a hlavně skvěle zahrané, v první serii se vyřádil Eric Bana, a docela šel z něho strach. Beru ho pořád jako toho správňáka Hektóra z Tróje a on se pěkně vybarvil, ve druhé hraje moc hezky Amanda Peet, Christian SLater je slabší a zřejmě to přehnal z botoxem, protože vypadá příšerně. ()

Reklama

Vxxx 

všechny recenze uživatele

Celkově to nebyla vůbec špatná minisérie. Herecké obsazení, tedy až na Banu, bylo příšerné. Na ty holky jsem si musela dlouho zvykat a na tu hlavní herečku jsem si nezvykla vůbec. Celkově ta postava byla hrozně nesympatická a celý ten "mouchy snězte si mě" projev mi hrozně vadil. Ale jinak opravdu super. A hlavně úplně super konec, takže za mě palec nahoru. 4* ()

66JIRINA 

všechny recenze uživatele

Herecké obsazení i výkony herců příběh podle skutečné události sehrály perfektně. Nemůžu souhlasit, že hlavní postava byla nudná, na mě dělala dojem že svou rolí a projevem předváděla absolutní neznalost prostředí a úrovně, ke které John patřil. Zamilovanost ji rozumný náhled a úsudek neumožnily. Zkresleně a těžkopádně bolestně doháněly OMYLY kterých si najednou byla vědoma, když už bohužel spadla klec. Každý kdo byl zamilovaný, ví že tím že ho jeho polovička zklame nebo nemilé překvapí, se druhý den nevzbudí bez citů k té osobě i když už ji nevěří. V tom byl John silný a měl navrch před svými oběťmi. John byl se svým chováním spokojený, neprožíval zklamání a s odhalenim už měl zkušenosti. Seriál odkrývá zákeřnou prolhanou, sobecky nelítostnou povahu se zavyslosti na opiátech - takže nevyspytatelnou. A když si nasadí tvář anděla se zlomeným křídlem pohledný muž. Což sehrál Bana dokonale. Nedivím se, že charakterní Debra po propuštění Johna z nemocnice nebyla schopná redikalniho řešení, zvláště když v té době toužila rozumět svému omylu a čelila zradě, ... oběť jde na místo činu chce to rozmotat a uzavřít. Je poučením pro ty kteří jsou obětí podobným čisté náhodně. ()

Heyyy 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Seriál dobrý, ale nemůžu se nevyjádřit k 3 hlavním herečkám. Kde vyhrabaly tak nesympatický a vlastně i nehezký holky, jako byly Debry dcery, to aby jeden pohledal. A ta Debra sice nesympatická ani nehezká není, ale její herecký projev se mi vůbec nelíbil a to říkám jako naprostý laik. Když se prvních 6 dílů tvářila jen zamyšleně (případně se lehce usmívala), kývala hlavou a říkala za velmi častého pomrkávání "Ah... OK", myslela jsem tak nějak, že to patří k tý její naivitě. Ale když neprojevila téměř žádné emoce ani v posledních 2 dílech, kde šlo vážně do tuhého, tak to jsem tedy nepobrala :D Jinak dějově fajné. ()

Galerie (67)

Reklama

Reklama