Špinavej John

(TV seriál)
  • USA Dirty John
USA, (2018–2020), 11 h 49 min (Minutáž: 41–51 min)

Eric Bana, Connie Britton, Julia Garner, Juno Temple, Jake Abel, Olivia Grace Applegate, Joelle Carter, Camille Chen, Brent Anderson, (více)

Série(2) / Epizody(16)

vnimatkrasu

Dirty John není úplně marnej. Je ale trochu jako Facebook Tomia Okamury. To jediný, co tu dostanete na sto procent, je Bana. Jeho hnusák je až tak dobrej, že trochu shazuje veškerý ty romanťárny, ve kterejch kdy hrál. Škoda jen, že příběh vygraduje už v druhý epizodě a dalších šest jen tak mátožně dodejchává. A taky škoda, že Connie Britton je jeden velkej castingovej přešlap. ()

ER

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nenápadný seriál částečně inspirovaný skutečným příběhem o podvodníkovi, kterého velmi přesvědčivě hraje Eric Bana(season 1). A právě autentičnost děje, který netlačí na přemíru dramatu nebo thrillerové atmosféry, dává vyniknout plíživému napětí, které narůstá s každou dalši epizodou. Druhá série už takovou kvalitu nemá, ale zaujmout dokáže. ()

Michelle75

Na motivy skutečných příběhů a hlavně skvěle zahrané, v první serii se vyřádil Eric Bana, a docela šel z něho strach. Beru ho pořád jako toho správňáka Hektóra z Tróje a on se pěkně vybarvil, ve druhé hraje moc hezky Amanda Peet, Christian SLater je slabší a zřejmě to přehnal z botoxem, protože vypadá příšerně. ()

Vxxx

Celkově to nebyla vůbec špatná minisérie. Herecké obsazení, tedy až na Banu, bylo příšerné. Na ty holky jsem si musela dlouho zvykat a na tu hlavní herečku jsem si nezvykla vůbec. Celkově ta postava byla hrozně nesympatická a celý ten "mouchy snězte si mě" projev mi hrozně vadil. Ale jinak opravdu super. A hlavně úplně super konec, takže za mě palec nahoru. 4* ()

M.i.k.e

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

povedená série,která sází na plíživé napětí a postupné dávkování informací.Obsazení mi nijak nevadilo.Julia Garner a Juno Temple jsou jako nesympatické (a celkem rozmazlené) dcerušky fajn,Connie Britton se sice může zdát jako castingový přešlap,ale kdo viděl fotky reálné Debry,musí uznat,že je jí poměrně blízko.To,že je její postava také nevyvolává moc sympatií - i když by ji měl divák litovat - je také dáno tím,že se seriál snaží poměrně věrně držet reálu.Kapitolou sama pro sebe je pak Eric Bana,který si svého extrémní slizáka viditelně užil a zařadil se mezi herce - sympaťáky,kteří s přehledem zvládnou i záporné role a jsou v nich možná ještě lepší než ve svých romantických pózách...70% ()