Série(2) / Epizody(16)

V krušných počátcích zombie apokalypsy se skupina zcela neznámých lidí musí semknout a najít v sobě sílu, aby dokázali přežít a dostat se zpátky ke svým blízkým. (Netflix)

Zupan_

Hyamsova ruka je fakt poznať, jedná sa o nozaj veľmi nedoceneného režiséra. Jeho dravá akcia v kombinácii z dlhými zábermi a minimalistickou hudbou ako pozadím zvuku tvorí unikátny skoro až nepríjemne autentický zážitok. Pokiaľ ma k dispozícii normálny rozpočet a ako taký scenár tak mu to vychádza čo našťastie bolo v tomto prípade. ()

ThaFilmGuy

Seriál začne velice zdařile, má hutnou atmosféru, ale pak se začne plácat od ničeho k ničemu a začíná to být hrozná nuda. Schází tomu jakýkoliv koncept, něco nosného jako příběh nebo sympatické postavy nebo nějaký konflikt, který tam až na pár dílů naprosto chybí. Celé to působí hrozně prvoplánově a nedomyšleně. Lidi se během pár hodin apokalypsy změní ve strašlivý zmrdy a to bez jakékoliv tvůrci nabídnuté motivace. Proč chtějí zabít lidi v autě, když je na každé ulici padesátka aut, který vypadají naprosto pojízdně? Proč když očividně zabírá jenom rána do hlavy vyprázdní vždycky celej zásobník do těla? Chování a rozhodování postav nemá žádnou váhu a dopad, chovají se naprosto idiotsky až to bolí sledovat. Nejhorší na tom celým je, že půlku dílu vždycky sledujeme číňanku žvatlat korejsky aniž by jí někdo řekl, že jí nikdo kurva nerozumí tak ať drží hubu. ()

Ronaldinho

Solidní píčovina... Absolutně mě to nebavilo. Postavy strašný, ani k jedný si nevytvoříš nějaký vztah. Totálně zbytečný dialogy. A na tu debilku Christine Lee mám averzi, nejhorší herečka na planetě. Ztráta mého času. ()

martinezke

Prvu seriu som ako tak zvladol. A dufal som ze sa to zlepsi no prislo sklamanie v podobe druhej serie a to uz je naozaj utrpenie. Tolko chyb som naozaj necakal. A to ani nepisem o tych akoze prestrelkach na 10m. Idu k domu cca 8mi. Z toho 5 umru a stale je ich viac a viac. To je des.  P.S. Nikdy som si nezelal aby nik z hrdinou neprezil az kym som nevidel tento serial. ()

prznitel

Za mě první série super druhá už pokulhává hlavně když se pak přesunou do města ty přestřelky vypadali fakt brakovně!Ale dokoukal jsem to kdo má rád zobie asi si přijde na své 😬😬✨️😎 ()

Thrakan

Tento seriál není úplně špatný, ale ne žádná pecka. Napětí dokáže celkem vybudovat, nicméně mě neskutečně iritovali určité debility, které postavy dělali. Např. v obrovské škole, jdou hledat nějaké děcko, které tam letmo zahlédnou a ještě lépe většinou sami. Nebo třeba najdou suprovou horskou chatu kde je všechno! (elektrika, voda, jídlo, ...) a oni odejdou hledat nějakou debilní runway a navíc v podvečer, což je samozřejmě nejlepší když máš kolem sebe hafo zomboňů. Je toho víc, ale nechce se mi to tady všechno vypisovat. Kdo má rád tuto tématiku, ať se určitě podívá. Třeba mu tyto postřehy vadit nebudou. ()