Série(2) / Epizody(16)

V krušných počátcích zombie apokalypsy se skupina zcela neznámých lidí musí semknout a najít v sobě sílu, aby dokázali přežít a dostat se zpátky ke svým blízkým. (Netflix)

HNTR

První díl byl nad moje očekávání, seznámení s postavami atd, šlo to. Pak, ale jako kdyby někdo zmáčkl kouzelný tlačítko a všechno v prdeli... Přechod mezi kapitolama (nebo jak to nazvat) textem, to mě upřímně nebaví, když budu chtít pojmenovaný kapitoly, přečtu si knížku a to nemluvím o kontinuitě, kterou to totálně rozbíjí... Zombíci jsou vole přechytralý, nahypovaný hovada. Postavy úplně dementní, o tom kudrnatym blbečkovi ani nemluvě. Stopáž jednotlivých dílů dělala ožralá opice... Jeden díl plný akce má 20 minut, druhý díl běhá kudrnatej idiot po městě 40 minut, tohle fakt nechápu. Dvě hvězdičky, jen kvůli tomu, že když už byla akce, tak to prostě frčelo, jo a ještě za tu kameru, která byla super, ale na poměry Netflixu je tohle prostě propadák. ()

aannemer

Nebylo by to vůbec špatný, kdyby se mezi účinkujícími postavami vyskytovala alespoň jedna jediná, která by byla trochu sympatická. Jenže to se nestalo. Ani jeden ksicht mému oku nelahodil. ()

JenomDominik

Zatím celkem zklamání, shlednuté dva díly. Pokud vás u seriálu nezajímá co se stane dál, je asi něco špatně. K tomu jsou všechny charaktery nezajímavé, je vám jedno jestli hlavní postava umře, nebo ne. Seriál nepřináší do žánru nic nového, žádná originalita, žádný zajímavý nápad, díky kterému by vás nutilo si zapnout další díl. Seriál jsem si stáhl do práce a to je jediný důvod, proč dokoukám celou sérii, jinak lituji, že jsem radši neupřednostnil poslední řadu TWD. ()

Delfador odpad!

Všechny postavy musí být mentálně retardované. Tak jsem se dlouho nenasmál. Viděl jsem jen pár dílů, ale skutečně, vyskytnout se někde s tou blonďatou krávou, ta je tak blbá, že je to nejnebezpečnějšì věc v seriálu. Dvě auta v plné rychlosti narazí do zdi, všichni chodí s holýma rukama a zabít jednoho zombíka de jen pistolí, ovšem průměrně na něj postavy vyplýtvají tak 30 nábojů a nakonec mu stejně utečou. Četba dobré knihy vás zachrání před jakýmkoliv nebezpečím. Pokud vy se to řídilo historickým zombie pravidlem, že zombie chtějí mozky, pak by žádné z postav nehrozilo sebemenší nebezpečí. ()

cobislav

Dal jsem tomu 4 díly ale to bude asi vše. Mám sice rád zombie survival žánr ale tady nevidím hlavu ani patu. Čtyři díly tady někoho něco honí a i když jsem čekal na nějaký vývin v příběhu, nikde nic. 60 % ()

Sharlis

Skvela kamera i ozvucenie. Super zombie naklad. Nekompromisny a zabavny pribeh. Ovela lepsie nez tie walking dead nezmysly. Absolutne si zasluzi druhu seriu, hned si ju pozriem. ()

uhlerado

Slušne kamerovo zvládnuté, fps action niekedy príliš detailisticke, cele je to o prežití, naháňačky a šance utiecť a schovať sa, prežiť ()

Skylwalker42

Spokojenost! Zombie béčko rozhodně ne! Možná bych dal pět hvězd...Walking Death má velmi obstojnou konkurenci..Možná lepší .. Druhá série mě určitě nemine. ()

zipS

Velmi zvlastne posobiaci zombie serial, ktory ma najskor riadne namotal. Ako to vsak scenaristi dokazali do*urvit hned po druhom diely bolo pre mna moc. Kamera a spracovanie vynikajuce, ale tie logicke kraviny a vobec dejove sprostosti dejuce sa akoby naschval posobili velmi prvoplanovo. Niektore dlhe zabery boli v ramci kratkej stopaze dielu velmi otravne/unavne. Z postav mi nebola ani jedna sympaticka a dve z prezivsich boli brutalne otravni (aziatka a ten brckavy). Tento serial vyzeral, ze prinesie konecne to po com zombie fanusik bazii, zial slaby scenar to ako vzdy... Dovrzal ()

Bubakoff

zprovoznil jsem si Netflix a prásk...první seriál hned takováhle pecka... nádherně atmosférické, žádné hordy, ale každý zetko setsakramentsky nepříjemně drsný, skvělý prolínání prologu, dělení dílů na epizody... člověk zase cítí tu tísnivost apokalypsy, žádná užvaněná telenovela... jako milovník zombie fláků vřele doporučuji ()

dudel3333

Logika bokom(korejka hovori svojim jazykom kazdy jej rozumie aj ona ked hovoria anglicky,pritom ona anglicky nevie),diery v scenari,skakanie v pribehu ,siahodlhu nudu strieda chvilka akcie,nudne postavy,nelogicke zomieranie postav,stopaž od 40 k 20 a mimochodom všetky postavy maju vojensky vycvik a to delenie na pribehy WTF ? Strašna blbina na 1 pozretie.... ()

Liberi

Zvláštní, že mnohdy se závěru dožijí zrovna ty postavy, kterým to od začátku nepřejete - protože jsou hloupí, protože jsou protivní, protože to jsou kriminálníci, protože se chovají velmi nerealisticky (i s ohledem na televizní nebo netflixový seriál), protože jsou mizerně zahraní, protože jsou do rolí křečovitě nastrčení herci neherci z etnických "menšin" - zatímco ti, kteří mají alespoň nějaké charisma a um (bez ohledu na barvu pleti, fakt) pojdou. Hergot proč?! To dnes scénáře píšou jen vycvičené opice, co oslavují sama sebe za to, že umí v pracce udržet pero (ať to psací či to producentovo)? Tenhle seriál je právě takový případ. Škoda. Prolíná se zde hodně dobrých a hodně špatných věcí. A post scriptum - všichni ti zlí vojáci byli bílí, sympatičtí, charismatičtí muži, kterým bych důvěřoval víc, než všem těm vypatlaným kok-tům/protagonistům. Čest a sláva muži, co se v posledním díle od těch dementů odtrh hned, co našel svého psa. Udělal bych totéž. ()

Ajfist

No daleko lepší akce,než v Živí mrtví.Ti zombíci tady jsou neuvěřitelně rychlí a taky pěkně hnusní.První série zajímavá.Jsem zvědavý jak se to bude vyvíjet dál. ()