Městečko South Park

• USA South Park (více)
USA, (1997–2023), 118 h 25 min (Minutáž: 16–48 min)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Isaac Hayes (a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney (více)

Série(26) / Epizody(321)

BenderG

Kurva, sračka, píča, prdel, kozy, čurák, kunda, mrdka, Barbara Streisandová! Bůh je největší kurva ze všech! 100% ()

fila.tes

Tohle je přesně ten typ humoru, kdy se diváci musí smát jen protože, že řekli sprosté slovo. Jinak si neumím vysvětlit proč by to mělo takový funclub. Na druhou stranu se musím přiznat, jsem velikým fanouškem černého, morbidního a fekálního humoru, ale jen v jakési rozumné míře a inteligentním podání. V tom mi dokonale vyhovuje pak MacFarlane. ()

KHkomiks

South park působí na první pohled vulgárně a stupidně, ale má myšlenku a spoustu politických, ekonomických nebo mezilidských otázek řeší selským rozumem hlavních dětských hrdinů. Ukazuje stupiditu lidí , jejich slabosti a také, že většina z nich jsou jenom součástí tupého stáda lehce ovlivnitelných oveček. ()

kkarx

Děti to nepochopí, ale mnohé přesto pobaví extrémní vulgarita, až dospělí ocení drsnou satiru a sarkasmus, pokud tedy máte smysl pro tento typ humoru. Vtip spočívá v tom, že se děti chovají v mnohých ohledech jako dospělí, ale pořád to jsou jenom děti, kteří leččemu nerozumí. Navzdory tomu mají často více rozumu než jejich rodiče. Cartman je malej psychopatickej hajzl k pohledání. ()

Kaktusak12

Zřejmě nejkontroverznější seriál, který si dělá srandu ze všeho a ze všech. A taky proto ho všichni tak milují...Kurvadrát! ()

Folky

Simpsonovi jdou s každou sérií níž, u South Parku je to přesně naopak. Místo Simpsonovské recyklace se South Park vyvíjí. Od šílených příběhů až k totální satiře, opírající se pouze o aktuální témata. A to z toho dělá seriál, který chci sledovat s každou novou sérii, což se mi často nestává. ()

Besyn

Ze začátku to byl nářez,ale poměrně brzo mě to omrzelo,i když vždycky,když to běží,tak ten a ten díl rád skousnu.Simpsonovi jsou skrátka nestárnoucí a pořád mají šťávu,tohle už moc ne. ()

plagjoklas

Hlášky hlášky a zase hlášky!!! X-Co tam vidíte Y-Velice intimní část Lizzi minelyový X - O pardon! a co vidite ted? Y- Nejsem sice odbornik na biologii ale tohle je krocaní DNA No nebudete to milovat? :) ()

salamandrr

Asi neřeknu nic nového, ale krom značné vulgarity je dle mého názoru, seriál moderním učením pro děti, sám na něj koukám od svých 11 let a myslím, že je to nejlepší a nejmín násilný způsob jak sdělit světu problémy hladomoru, xenofobie, rasismu, problémům uvnitř ameriky, nenávist k americe a jejíju prezidentu...atd. A krom toho, pro mě je to děsně vtipný!!! Na postavy jako harašivý panda, masák, jakovasaurus, mechastraissanda, pan hankey a vlastně všechny ostatní, ale lidské se nezapomíná!!! pro mě je tohle absolutní KULT *****12. serie již stojí za prd, je vidět, že témata jsou vyčerpána a autoři ždímou dokud to jde, byl ohlášen konec seriálu, tak doufám, že 13. serie bude poslední a bude v duchu těch prvních ()

Fat'Fatal

South Park jsem začal sledovat někdy před šesti lety. Prvních osm sérií jsem zhltl za dva týdny a od té doby jsem pravidelným divákem této ztřeštěné čtyřky. Cartman vždy ruluje a i když ho náhodou tvůrci musí někdy mírnit, díly v hlavní roli s ním jsou nejlepší. Spolu s Futuramou a Simpsonovými nejlepší animák všech dob. A to bych řek. že žlutou rodinku překonává (ta má ale již přes 20 sérií) a s Futuramou remizuje (Futurama má "jen" pět sérií + čtyři filmy). Hodnocení po 14. sérii: Nedá se tomu upřít klesající kvalita, pět hvězdiček však ještě nechávám. South Park přestává být vtipný, co budu sakra sledovat :( Jako pár dobrých dílů taky bylo (It's a Jersey Thing nebo Medicinal Fried Chicken), ale horší začínají převažovat. Snad to patnáctá série vrátí. // Sleduji v originálním znění s titulky. ()

Grimlok

Tenhle seriál vystihuje jedině hláška od Erica "Fatass" Cartmana....kickass. Animace je strašná, ale to nikoho nezajímá, tenhle seriál je fakt boží. A když jsi vezmete co tam je za postavy, čtyři kluci jsou v pohodě, šéf by nejradši každou ženskou "položil", Garrison je vocas, kterej chce být žena, potom zase muž, atd.. Některý díly obsahují velmi zdařilé parodie na slavné filmy a seriály (300: Bitva u Thermopyl, Hvězdná brána). A od jednoho dílu se dokonce bojim neškodnejch pohádkovejch postav jako jsou veverka Veverčička, medvěd Medvídek a spol. ()

ZackSawyer

Možná nejsprostší seriál - zatím. Eriček a Butters to je dvojka. Ztřeštěné příhody party školáků, kteří jsou ale chytřejší než dospělí. Mám to rád a ne jen kvůli formě, ale kvůli tomu do čeho všeho se autoři strefují. ()

Redix

V době vzniku se mi to hodně líbilo, hlavně proto že to bylo vulgární a s nikým se to nesralo. Kdybych to viděl dnes tak tomu dám maximálně **. Nicméně na to jak se mi to líbilo dřív a na to jakej dobrej film potom přišel dám *****. BTW: Člověk až žasne s jakou kokotinou se dá zbohatnout :) ()

desolator6

Banda zasranejch hipíkú!!! Pre "psychopatov" ideálny seriál, hovadiny, nadávky, proste všetko čo čo je treba ne uletenú zábavu. Ale časom som už mal pocit že sa tie časti splietali do seba a prestávalo to byť zajímavé. Proste ten sarkazmus a paródia filmu bola už taká silná ako keby to už nebolo paródiou. Ale na VB s priateľmi, ktorí sú všetci pod parou ideálne! ()

ex.it

Mám ráda odlehčené kreslené seriály, mám ráda vtipy a narážky všeho druhu. Ale South Park mi nikdy nepřirostl k srdci, nikdy jsem se u něj pořádně nepobavila a nikdy nezjistila, co na tom všichni pořád mají. Naprosto nevýrazné, spíš podivné, přitom se to tvůrci snaží "kompenzovat" sprostými řečmi a narážkami, které jsou ale většinou ubohé a i když je to "seriál pro dospělé", přijde mi, že svou kvalitou může uspokojit buď hloupého nebo mladého diváka. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

21.01.2022

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

06.08.2021

14 filmů, 5 dalších seriálových sezón a navrch k tomu ještě nová videohra. Ano, čtete správně. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone uzavřeli novou megadohodu se společností ViacomCBS, domovem… (více)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi