Ztracená kulka

Geniálního mechanika s kriminální minulostí obviní z vraždy. Aby dokázal svoji nevinu, musí vystopovat zmizelé auto a získat důkaz: jednu jedinou kulku. (Netflix)

Chicharron

Francouzská kinematografie pořád umí, dokonce i akční filmy. Dávám plnou palbu, navzdory tupelům, kteří si myslí, že iPhone byl první telefon na světě a Rychle a zběsile byl první film o rychlých autech. Americká série na pomezí scifi ovšem francouzskému hard-core filmu nesahá ani po kotníky a to ani co se týká choreografie rvačky, kterou na policejní stanici předvedl Alban Lenoir. No a jestli je francouzská kinematografie v prdeli, tak to už fakt nevím v které části střeva je kinematografie slovenská /dyfur/. ()

Natar

Koukám, že když někdo natočí opravdu realistickou rvačku, tak to filmovým průmyslem zblblá hovada, která v životě nedostala ani facku (včetně rasistického Verbala), nedokážou pobrat. ()

Zaks

Celkom sympatická francúzska krimi s výbornou akciou, ale občas to v logike pokrivkáva. Preto neviem ísť s hodnotením vyššie. Smutné je, že filmov o krivých policajtoch je natočených dosť, zrejme je to potom nekonečný boj, keď ľudia na strane zákona podľahnú mamonu a spolčia sa s kadekým, len aby si zarobili. Asi sa nejedná len o filmovú fikciu. ()

Tempter

Přesně, co jsem ten večer potřeboval. Dost dobrá akce (mlátička na služebně ve mně vyvolala až nadšené veselí) a akorát tak hloupé, aby u toho člověk nemusel moc přemýšlet (jsou takové večery) a aby se za to nemusel moc stydět... Jo, doporučuji sledovat v originálním zvuku. ()

McGuffin

Ztracená kulka, Balle perdue je v autě, které musí hlavní hrdina navedený Albanem Lenoirem a též režírujícím Guillaume Pierretem dovézt poctivé policii a vyhnout se přitom nepoctivé policii. Ne každý ten transport přežije. Ale ti správní ano a scenáristický úkol je splněn. Takže tak, kdo vsadil na čestného, vyhrál. https://www.macguffin.cz/ ()

StandikK

Takové rozporuplné pocity. Řekl bych, že film ztratil v polovině nádech, na konci jej však trochu posbíral, takže se na tento filmový kousek dalo opět dívat. V celku to však žádná sláva není. ()

podlet

Je to francouzský a je to na tom vidět. Ale co už. Kdyby tam bylo víc charismatickejch herců, tak to vlastně funguje skoro jako starý belmondovky. Teda až na to, že tu nebyl Belmondo... ()

Časové pásmo bylo změněno